Компанія АТКОМ
Адрес: вул. Окружна, 57А м. Львiв,
Телефоны: (067) 66-088-66, (096) 55-816-99,
Электронная почта: at.com@ukr.net

Вагові індикатори IE

Сортування
Відображати:
Показувати: Список Сітка
 • Ваговий індикатор IE-03 (світлодіодний)

  Ваговий індикатор IE-03 виробництва Промприлад вважається універсальним прибором для перетворення сигналу, який надходить від тензометричних датчиків.  Дана модель має зелену світлодіоду індикацію з шістьма розрядами. Ваговий термінал ІЕ-03 використовують як для виготовлення, так і для модер..
  Уточняйте
 • Нержавіючий вагопроцесор IE-03Н (світлодіодний)

  Ваговий індикатор IE-03Н виробництва Промприлад вважається універсальним прибором для перетворення сигналу, який надходить від тензометричних датчиків.  Дана модель має зелену світлодіоду індикацію з шістьма розрядами і виготовлений з нержавіючої сталі. Ваговий термінал ІЕ-03Н використовують..
  Уточняйте
 • Ваговий індикатор IE-04-А (світлодіодний)

  Ваговий індикатор IE-04-А виробництва Промприлад вважається універсальним прибором для перетворення сигналу, який надходить від тензометричних датчиків.  Дана модель має червону світлодіоду індикацію з шістьма розрядами, та дозволяє працювати системі від акумулятора. Ваговий термінал IE-04-А..
  Уточняйте
 • Ваговий індикатор IE-04-А (рідкокристалічний)

  Ваговий індикатор IE-04-А виробництва Промприлад вважається універсальним прибором для перетворення сигналу, який надходить від тензометричних датчиків.  Дана модель має рідкокристалічну індикацію з шістьма розрядами, та дозволяє працювати системі від акумулятора. Ваговий термінал IE-04-А ви..
  Уточняйте
 • Нержавіючий вагопроцесор IE-04Н-А (світлодіодний)

  Ваговий індикатор IE-04Н-А виробництва Промприлад вважається універсальним прибором для перетворення сигналу, який надходить від тензометричних датчиків.  Дана модель має червону світлодіоду індикацію з шістьма розрядами і виготовлений з нержавіючої сталі. Ваговий термінал IE-04Н-А використо..
  Уточняйте
 • Ваговий індикатор IE-05-А (з набором ціни)

  Ваговий індикатор IE-05-А виробництва Промприлад вважається універсальним прибором для перетворення сигналу, який надходить від тензометричних датчиків.  Дана модель має рідкокристалічну індикацію з шістьма розрядами, та дозволяє працювати системі від акумулятора. Ваговий термінал IE-05-А викор..
  Уточняйте
 • Термінал IE-03-1I з струмовим виходом 4-20 мА

  Вагопроцесор з функцією дозування IE-03-1I (з струмовим виходом) призначений для вимірювання та індикації маси продукції на табло. За допомогою інтерфейсу "струмова петля 4-20 мА" ваговий термінал може передавати дані про масу на інші пристрої (заслонки, приводи, двигуни тощо). У систем..
  Уточняйте
 • Ваговий термінал-дозатор IE-03-R

  Ваговий термінал з функцією дозування IE-03-R (вагопроцесор з релейним виходом) призначений для вимірювання та індикації маси продукції, а також для управління додатковими пристроями (світлосигнальна колона, звукова сирена). Ваговимірювальний термінал-дозатор IE-03-R виготовляється з одним або дв..
  Уточняйте

Модуль індикації IE застосовується для ваг українського виробника ПромПрилад, для якого характерне зручне використання і невелика ціна.

Вагопроцесор IE дозволяє такі основні технічні характеристики як зважування, тарування, сумування і визначення порогів зважування. Протокол RS232 дозволяє під’єднання зовнішніх пристроїв. Також вагові термінали як опція комплектуються внутрішнім акумулятором, який дозволяє працювати без постійного джерела живлення.

Виготовляються модуля індикації з рідкокристалічним і світлодіодним дисплеями, а також для розрахунку вартості – дисплеєм на три екрани (використовується у виїздній торгівлі).

Корпус виготовлений з пластику, клас захисту такого модуля IP54 і нержавіючої сталі – IP65 (для середовища з підвищеною вологістю).

Основні моделі, які використовуються для створення вагових систем IE-03, IE-04, IE-05.

Телефон:

(067) 66-088-66
(096) 55-816-99
(099) 058-40-02
(093) 706-32-22
E-mail: at.com@ukr.net

Адресa:

м. Львiв, вул. Окружна, 57А
Якщо Ви придбали товар у компанії АТКОМ, ми надаємо гарантію та післягарантійну підтримку, консультацію по телефону, допомогу у налаштуванні.
Як купити обладнання (ціна)?
- Завітавши до нас у виставковий зал;
- Зробивши замовлення через сайт;
- Зателефонувавши.
 Як відбувається доставка? 
- По Львову обговорюється індивідуально;
- По Україні вантаж відправляється компаніями вантажоперевізниками  САТ, Делівері, Нова Пошта, Інтайм, Нічний Еспрес, Автолюкс, Гюнсел. Міст Експрес.
В які регіони відправляється вантаж?
Львів, Донецьк, Черкаси, Сімферополь, Одеса, Київ, Чернігів, Херсон, Ужгород, Запоріжжя, Дніпропетровськ, Луцьк, Полтава, Житомир, Тернопіль, Харків, Чернівці, Суми, Івано-Франківськ, Севастополь, Крим, Кіровоград, Хмельницький, Рівне, Луганськ, Ялта, Миколаїв, Біла Церква, Дніпродзержинськ, Кривий Ріг, Мелітополь, Маріуполь, Бердянськ, Умань, Новоград-Волинський, Ковель, Стрий, Дрогобич, Мукачеве, Нікополь…