Компанія АТКОМ
Адрес: вул. Окружна, 57А м. Львiв,
Телефоны: (067) 66-088-66, (096) 55-816-99,
Электронная почта: at.com@ukr.net

Вагові індикатори CAS

Сортування
Відображати:
Показувати: Список Сітка
 • Ваговий термінал CAS CI-2001AC

  Ваговий термінал CAS CI-2001AC використовується для створення вагових систем. Він належить до категорії бюджет, оскільки характеризується невеликою функціональністю, тобто розрахований на прості системи. Вагопроцесор CAS CI-2001AC виготовляється в пластиковому корпусі класом захисту IP53 зі світлоді..
  Уточняйте
 • Ваговий термінал CAS CI-2001A

  Ваговий термінал CAS CI-2001A використовується для створення вагових систем. Він належить до категорії бюджет, оскільки характеризується невеликою функціональністю, тобто розрахований на прості системи. Вагопроцесор CAS CI-2001A виготовляється в пластиковому корпусі класом захисту IP54 зі світлодіод..
  Уточняйте
 • Ваговий термінал CAS CI-200A

  Ваговий термінал CAS CI-200A, який розроблений  всесвітньовідомою компанією CAS  характеризується великим набором функцій. Він дозволяє підключення до восьми (8) тензодатчиків. Також він комплектується інтерфейсом для передачі даних RS232. Виробники рекомендують модуль індикації CAS CI-200..
  Уточняйте
 • Ваговий термінал CAS CI-201A

  Ваговий термінал CAS CI-201A, який розроблений  всесвітньовідомою компанією CAS  характеризується великим набором функцій. Він дозволяє підключення до восьми (8) тензодатчиків. Також він комплектується інтерфейсом для передачі даних RS232. Виробники рекомендують модуль індикації CAS CI-201..
  Уточняйте
 • Ваговий термінал CAS CI-200S

  Ваговий термінал CAS CI-200S, який розроблений всесвітньовідомою компанією CAS  характеризується великим набором функцій. Він дозволяє підключення до восьми (8) тензодатчиків.  Також він комплектується інтерфейсом для передачі даних RS232. Виробники рекомендують модуль індикації CAS CI-200..
  Уточняйте
 • Ваговий термінал CAS CI-200SC

  Ваговий термінал CAS CI-200SC, який розроблений всесвітньовідомою компанією CAS характеризується великим набором функцій. Він дозволяє підключення до восьми (8) тензодатчиків.  Також він комплектується інтерфейсом для передачі даних RS232. Виробники рекомендують модуль індикації CAS CI-200SC вс..
  Уточняйте
 • Ваговий термінал CAS BI-100RB

  Ваговий термінал CAS BI-100RB використовується для створення вагових систем. Він належить до категорії бюджет, оскільки характеризується невеликою функціональністю, тобто розрахований на прості системи. Модуль дозволяє під’єднати максимум чотири (4) тензометричні датчика. Ваговимірювальний мод..
  Уточняйте

Вагові індикатори CAS використовують для перетворення каналового-цифрового сигналу, який надходить від тензометричного датчика. В подальшому сигнал опрацьовується і виводиться на екрані вагопроцесора. Використовують модулі індикації фірми CAS для створення вагових систем, таких як, автомобільні ваги, товарні ваги, платформні ваги, дозуючі системи тощо.

Модельний ряд вагових терміналів CAS дозволяє вибрати найбільш оптимальне рішення для Вашої вагової системи. Також вагові термінали мають високий рівень захисту. Виготовляються з рідкокристалічним або світлодіодним  дисплеєм, а корпус може бути пластиковий або виготовлений з нержавіючої сталі, це залежить від моделі.

За більш детальної інформацією звертайтеся до нас за телефонами, які вказані нижче і ми обов’язково надано усю технічну інформацію по модулях, а також надамо консультацію.

Телефон:

(067) 66-088-66
(096) 55-816-99
(099) 058-40-02
(093) 706-32-22
E-mail: at.com@ukr.net

Адресa:

м. Львiв, вул. Окружна, 57А
Якщо Ви придбали товар у компанії АТКОМ, ми надаємо гарантію та післягарантійну підтримку, консультацію по телефону, допомогу у налаштуванні.
Як купити обладнання (ціна)?
- Завітавши до нас у виставковий зал;
- Зробивши замовлення через сайт;
- Зателефонувавши.
 Як відбувається доставка? 
- По Львову обговорюється індивідуально;
- По Україні вантаж відправляється компаніями вантажоперевізниками  САТ, Делівері, Нова Пошта, Інтайм, Нічний Еспрес, Автолюкс, Гюнсел. Міст Експрес.
В які регіони відправляється вантаж?
Львів, Донецьк, Черкаси, Сімферополь, Одеса, Київ, Чернігів, Херсон, Ужгород, Запоріжжя, Дніпропетровськ, Луцьк, Полтава, Житомир, Тернопіль, Харків, Чернівці, Суми, Івано-Франківськ, Севастополь, Крим, Кіровоград, Хмельницький, Рівне, Луганськ, Ялта, Миколаїв, Біла Церква, Дніпродзержинськ, Кривий Ріг, Мелітополь, Маріуполь, Бердянськ, Умань, Новоград-Волинський, Ковель, Стрий, Дрогобич, Мукачеве, Нікополь…