Компанія АТКОМ
Адрес: вул. Окружна, 57А м. Львiв,
Телефоны: (067) 66-088-66, (096) 55-816-99,
Электронная почта: at.com@ukr.net

Вагові індикатори ТВП

Сортування
Відображати:
Показувати: Список Сітка
 • Ваговий термінал ТВП-13 (рідкокристалічний)

  Вагопроцесор ТВП-13 виробництва Техноваги використовується у приміщення з незначною вологістю, оскільки клас захисту модуля індикації становить IP40.  Його використовують в товарних і лабораторних вагах. Найчастіше його використовують в однодатчикових системах. Ваговий модуль (термінал) ТВП-..
  Уточняйте
 • Ваговий термінал ТВП-12ер (світлодіодний)

  Вагопроцесор ТВП-12ер виробництва Техноваги використовується у приміщення з незначною вологістю, оскільки клас захисту модуля індикації становить IP40. Його використовують в товарних і лабораторних вагах. Найчастіше його використовують в однодатчикових системах. Ваговий модуль (термінал) ТВП-12ер..
  Уточняйте
 • Нержавіючий вагопроцесор ТВП-12е (світлодіодний)

  Ваговий індикатор ТВП-12е виготовляється українською ваговою компанією Техноваги. Дана модель розроблена спеціально для складських умов з підвищеною вологістю та запиленістю. Виробник конструктивно його виготовляє з нержавіючої сталі. Вагопроцесор ТВП-12е комплектується інтерфейсом RS232, це дозволя..
  Уточняйте
 • Вологозахищений вагопроцесор ТВП-12eh (світлодіодний)

  Ваговий індикатор ТВП-12eh виготовляється українською ваговою компанією Техноваги. Дана модель розроблена спеціально для складських умов з підвищеною вологістю та запиленістю. Виробник конструктивно його виготовляє з нержавіючої сталі. Вагопроцесор ТВП-12eh комплектується інтерфейсом RS232, це дозво..
  Уточняйте
 • Нержавіючий термінал ТВП-25 (для ведення обліку)

  Промисловий нержавіючий термінал ТВП-25 розроблений спеціально, для автоматицізації промислового виробництва, де потрібно окрім отримання результатів зважування, отримувати більш чіткіші дані.  Його використовують для створення складних систем з можливістю ведення обліку. Ваговий індикатор Т..
  Уточняйте

Вагопроцесори ТВП характеризуються надійністю і простотою у використанні. Лінійний ряд модулів індикації дозволяє вибрати необхідний для різних напрямків діяльності.

Модулі індикації використовуються як складова електронних вагових систем. Вони встановлюються на товарні ваги, промислові ваги, платформні ваги, автомобільні ваги, бункерні ваги. Будова вагового термінала дозволяє закріплювати його на стійці або на кабелі.

Найбільш поширенішою серією є індикатор ТВП-12, яка виготовляється у нержавіючому корпусі та має компактні розміри. Застосовуються найчастіше для промислової групи ваг, вагового обладнання з функцією дозатора і сортування. Клас захисту становить IP54 і IP67 (h). Основними технічними характеристиками є зважування, сумування, тарування, RS232 і як опція індикація порогів зважування.

Серія ТВП-13 хороше рішення для лабораторних ваг, промислових ваг з врахування підвищеної вологості та умов де потрібно вибухозахищене виконання. Клас захисту становить IP40, IP54 і IP67. Основними технічними характеристиками є зважування, сумування, тарування, RS232.

Термінал ТВП-25 використовується для автомобільних і вагонних ваг, для облікових ваг, дозаторів дискретної та послідовної дії. У базовому виконанні термінал ТВП-25 складається з центральної процесорної плати, RS-232, RS-422 (RS-485), 8 дискретних входів і 8 дискретних виходів, плати індикатора, клавіатури. Інші модуля встановлюються в залежності від виконання.

Телефон:

(067) 66-088-66
(096) 55-816-99
(099) 058-40-02
(093) 706-32-22
E-mail: at.com@ukr.net

Адресa:

м. Львiв, вул. Окружна, 57А
Якщо Ви придбали товар у компанії АТКОМ, ми надаємо гарантію та післягарантійну підтримку, консультацію по телефону, допомогу у налаштуванні.
Як купити обладнання (ціна)?
- Завітавши до нас у виставковий зал;
- Зробивши замовлення через сайт;
- Зателефонувавши.
 Як відбувається доставка? 
- По Львову обговорюється індивідуально;
- По Україні вантаж відправляється компаніями вантажоперевізниками  САТ, Делівері, Нова Пошта, Інтайм, Нічний Еспрес, Автолюкс, Гюнсел. Міст Експрес.
В які регіони відправляється вантаж?
Львів, Донецьк, Черкаси, Сімферополь, Одеса, Київ, Чернігів, Херсон, Ужгород, Запоріжжя, Дніпропетровськ, Луцьк, Полтава, Житомир, Тернопіль, Харків, Чернівці, Суми, Івано-Франківськ, Севастополь, Крим, Кіровоград, Хмельницький, Рівне, Луганськ, Ялта, Миколаїв, Біла Церква, Дніпродзержинськ, Кривий Ріг, Мелітополь, Маріуполь, Бердянськ, Умань, Новоград-Волинський, Ковель, Стрий, Дрогобич, Мукачеве, Нікополь…