Компанія АТКОМ
Адрес: вул. Окружна, 57А м. Львiв,
Телефоны: (067) 66-088-66, (096) 55-816-99,
Электронная почта: at.com@ukr.net

Вагові індикатори, вагопроцесори

Модулі індикації (вагові індикатори) обладнання, яке застосовують для опрацювання інформації, яка надходить від тензометричного датчика. В кінцевому результаті на табло вагопроцесора висвітлюється інформація про зважування, тобто маса вантажу.купити вагові індикатори ціна

Ваговимірювальні термінали (вагопроцесори) широко застосовуються в промисловості по виготовленню електронних ваг, дозуючих вагових систем, силомірів.

В залежності від умов використаннявагові індикатори можуть бути:

  • у пластиковому корпусі (бюджетний варіант, який користується найбільшою популярністю для звичайного зважування);
  • металевому корпусі (для більш кращого захисту від потрапляння вологи);
  • корпус з нержавіючої сталі (використовують в умовах з підвищеною вологістю, сюди відносяться м’ясні комбінати і склади з агресивним середовищем).
Для автономної роботи, без постійного джерела живлення модулі індикаціїкомплектуються акумулятором різної потужності. А для під’єднання іншого типу обладнання термінал має порт для передачі даних (RS-232, Ethernet,USB тощо).

Для зручного зчитування інформації, табло встановлюють світлодіодне або рідкокристалічне. Також в залежності від моделі та виробника вагового індикатора функції можуть відрізнятися, а до основних належать тарування, лічення штук,  зважування в грамах, унціях тощо, дозування…

Телефон:

(067) 66-088-66
(096) 55-816-99
(099) 058-40-02
(093) 706-32-22
E-mail: at.com@ukr.net

Адресa:

м. Львiв, вул. Окружна, 57А
Якщо Ви придбали товар у компанії АТКОМ, ми надаємо гарантію та післягарантійну підтримку, консультацію по телефону, допомогу у налаштуванні.
Як купити обладнання (ціна)?
- Завітавши до нас у виставковий зал;
- Зробивши замовлення через сайт;
- Зателефонувавши.
 Як відбувається доставка? 
- По Львову обговорюється індивідуально;
- По Україні вантаж відправляється компаніями вантажоперевізниками  САТ, Делівері, Нова Пошта, Інтайм, Нічний Еспрес, Автолюкс, Гюнсел. Міст Експрес.
В які регіони відправляється вантаж?
Львів, Донецьк, Черкаси, Сімферополь, Одеса, Київ, Чернігів, Херсон, Ужгород, Запоріжжя, Дніпропетровськ, Луцьк, Полтава, Житомир, Тернопіль, Харків, Чернівці, Суми, Івано-Франківськ, Севастополь, Крим, Кіровоград, Хмельницький, Рівне, Луганськ, Ялта, Миколаїв, Біла Церква, Дніпродзержинськ, Кривий Ріг, Мелітополь, Маріуполь, Бердянськ, Умань, Новоград-Волинський, Ковель, Стрий, Дрогобич, Мукачеве, Нікополь…