Компанія АТКОМ
Адрес: вул. Окружна, 57А м. Львiв,
Телефоны: (067) 66-088-66, (096) 55-816-99,
Электронная почта: at.com@ukr.net

Тензодатчики, тензометричні датчики маси

Тензометричні датчики – це один з елементів, який використовується у ваговій системі і виконує функцію визначення маси, по принципу перетворення навантаження (маси зважування) у вихідний сигнал з врахуванням сили тяжіння, котра діє на зважувальний об’єкт.купити тензодатчики ціна

Тензодатчик складається:

 • Пружний елемент (це тіло, яке отримує навантаження);
 • Тензотезистор (елемент, який приклеєний до пружного елемента);
 • Корпус датчика (призначений для захисту пружного елемента);
 • Кабельний роз’єм (призначений для підключення датчика до вагової системи).

Вагові датчики використовуються для побудови вагових систем різного рівня. Сюди відносяться електронні ваги, дозуючі вагові системи, силовимірювальне устаткування, системи контролю силових навантажень (силоміри).

В залежності від умов експлуатації найбільш поширенішими є з класом захисту IP65, IP66, IP67, IP68. Перша цифра «6» відповідає за максимальний захист від пилепопадання, а друга цифра в залежності від збільшення вказує на вплив вологості на датчик, максимальне значення «8» вказує, що він нержавіючий, герметичний і витримує агресивне середовище.

Тензодатчики відносяться до вразливих елементів ваг, оскільки під час експлуатації вони піддаються дії навколишнього середовища, різного роду ударів, вібрацій, електростатичного впливу тощо. Тому під час експлуатації потрібно зважувати всі ці фактори, щоб обладнання зазнавало, як можна менший вплив вищепереліченого.

В залежності від використання у вагових системах датчики поділяються на:

 • Балочні;

 • Одноточкові;

 • S-подібні;

 • Двохупорні балочні;

 • Стержневі;

 • Мембранні;

 • Міні-сенсори;

 • Цифрові.

Найбільш поширеними на ринку України є тензодатчики FLINTEC, KELI, CAS, UTILCELL, ESIT, ВЕДА, HBM, ZEMIC, SENSOCAR, VISHAY.

Якщо Вас цікавить даний різновид продукції і чітка консультація, зробивши дзвінок наш колектив допоможе у вирішенні питання.

Купити тензодатчики Ви зможете зателефонувавши до нас або зробивиши замовлення через сайт. Дзвоніть! У компанії АТКОМ найкраща ціна.

Телефон:

(067) 66-088-66
(096) 55-816-99
(099) 058-40-02
(093) 706-32-22
E-mail: at.com@ukr.net

Адресa:

м. Львiв, вул. Окружна, 57А
Якщо Ви придбали товар у компанії АТКОМ, ми надаємо гарантію та післягарантійну підтримку, консультацію по телефону, допомогу у налаштуванні.
Як купити обладнання (ціна)?
- Завітавши до нас у виставковий зал;
- Зробивши замовлення через сайт;
- Зателефонувавши.
 Як відбувається доставка? 
- По Львову обговорюється індивідуально;
- По Україні вантаж відправляється компаніями вантажоперевізниками  САТ, Делівері, Нова Пошта, Інтайм, Нічний Еспрес, Автолюкс, Гюнсел. Міст Експрес.
В які регіони відправляється вантаж?
Львів, Донецьк, Черкаси, Сімферополь, Одеса, Київ, Чернігів, Херсон, Ужгород, Запоріжжя, Дніпропетровськ, Луцьк, Полтава, Житомир, Тернопіль, Харків, Чернівці, Суми, Івано-Франківськ, Севастополь, Крим, Кіровоград, Хмельницький, Рівне, Луганськ, Ялта, Миколаїв, Біла Церква, Дніпродзержинськ, Кривий Ріг, Мелітополь, Маріуполь, Бердянськ, Умань, Новоград-Волинський, Ковель, Стрий, Дрогобич, Мукачеве, Нікополь…