Компанія АТКОМ
Адрес: вул. Окружна, 57А м. Львiв,
Телефоны: (067) 66-088-66, (096) 55-816-99,
Электронная почта: at.com@ukr.net

Дублюючі індикатори (табло)

Сортування
Відображати:
Показувати: Список Сітка
 • Дублююче табло YHL-1

  Дублююче табло YHL-1 застосовують у галузях промисловості для дублювання інформації. Найбільше застосування вони знайшли на підприємствах де знаходяться автомобільні ваги, як дубляж інформації про зважуванні. YHL-1 - використовують для дубляжу ваги на різних типах ваг і вагових конструкцій. Серія..
  Уточняйте
 • Дублююче табло YHL-3

  Дублююче табло YHL-3 застосовують у галузях промисловості для дублювання інформації. Найбільше застосування вони знайшли на підприємствах де знаходяться автомобільні ваги, як дубляж інформації про зважуванні. YHL-3 - використовують для дубляжу ваги на різних типах ваг і вагових конструкцій. Серія..
  Уточняйте
 • Дублююче табло YHL-5S

  Дублююче табло YHL-5S застосовують у галузях промисловості для дублювання інформації. Найбільше застосування вони знайшли на підприємствах де знаходяться автомобільні ваги, як дубляж інформації про зважуванні. YHL-5S - використовують для дубляжу ваги на різних типах ваг і вагових конструкцій. Сер..
  Уточняйте
 • Дублююче табло YHL-5SS

  Дублююче табло YHL-5SS застосовують у галузях промисловості для дублювання інформації. Найбільше застосування вони знайшли на підприємствах де знаходяться автомобільні ваги, як дубляж інформації про зважуванні. YHL-5SS - використовують для дубляжу ваги на різних типах ваг і вагових конструкцій. С..
  Уточняйте
 • Дублююче табло YHL-8

  Дублююче табло YHL-8 застосовують у галузях промисловості для дублювання інформації. Найбільше застосування вони знайшли на підприємствах де знаходяться автомобільні ваги, як дубляж інформації про зважуванні. YHL-8 - використовують для дубляжу ваги на різних типах ваг і вагових конструкцій. Серія..
  Уточняйте
 • Дублююче табло YHL-3R

  Дублююче табло YHL-3R застосовують у галузях промисловості для дублювання інформації. Найбільше застосування вони знайшли на підприємствах де знаходяться автомобільні ваги, як дубляж інформації про зважуванні. YHL-3R - використовують для дубляжу ваги на різних типах ваг і вагових конструкцій. Сер..
  Уточняйте
 • Дублююче табло YHL-5R

  Дублююче табло YHL-5R застосовують у галузях промисловості для дублювання інформації. Найбільше застосування вони знайшли на підприємствах де знаходяться автомобільні ваги, як дубляж інформації про зважуванні. YHL-5R - використовують для дубляжу ваги на різних типах ваг і вагових конструкцій. Сер..
  Уточняйте
 • Дублююче табло YHL-7R

  Дублююче табло YHL-7R застосовують у галузях промисловості для дублювання інформації. Найбільше застосування вони знайшли на підприємствах де знаходяться автомобільні ваги, як дубляж інформації про зважуванні. YHL-7R - використовують для дубляжу ваги на різних типах ваг і вагових конструкцій. Сер..
  Уточняйте
 • Дублююче табло ТВ

  Дублююче табло ТВ, використовують з лабораторними вагами серії ТВЕ. Додатковий індикатор ТВ користуєтся популярністю в ломбардах та в ювелірних крамницях де потрібна дублююча індикація маси ваги для клієнта. Дублююче табло ТВ з'єднюється з вагами за допомогою роз'єму RS-232 та кабелем довжин..
  Уточняйте

Виносний дублюючий індикатор використовується для передачі інформації на відстані від вагового індикатора. Тобто від виконує функцію дублювання інформації, яка надходить на основний ваговий термінал. Окрім дублювання інформації, дублююче табло може отримувати електронний сигнал від комп’ютера.

Виносне дублююче табло використовують, як правило для отримання хорошої видимості результатів зважування. Оскільки на індикаторі висота символів більша, ніж на основному модулі.Дублюючий індикатор (табло)

Наша компанія пропонує табло в таких виконаннях:

 • Світлодіодні індикатори мають шість розрядів та під’єднуються з допомогою суміжного обладнання через інтерфейс RS232. Вони підтримують протоколи обміну: Rinstrum, HBM, CAS, Esit, Keli, Axis, Merav.
 • Графічні з бігучою стрічкою. Вони можуть бути червоного або зеленого кольору. Для них характерним є функція рухомого рядка, годинник реального часу, день тижня. У стандарті: RS-232, токовая петлі 20mA.

Вагопроцесори і дублюючі індикатори виготовляються в наступних типах корпусів:

 • Пластик. Для цього корпусу характерний невеликий ступінь захисту. Вологість повітря повинна бути невеликою.
 • Пофарбований метал. Для нього характерний захист від попадання вологи і запиленості більший, його рекомендують використовувати відкритому повітрі під накриттям.
 • Нержавіюча сталь. Це найбільш надійний захист від усіх погодніх умов.

Використовують індикатори найчастіше у автомобільних, вагонних, бункерних та платформних вагах.

Телефон:

(067) 66-088-66
(096) 55-816-99
(099) 058-40-02
(093) 706-32-22
E-mail: at.com@ukr.net

Адресa:

м. Львiв, вул. Окружна, 57А
Якщо Ви придбали товар у компанії АТКОМ, ми надаємо гарантію та післягарантійну підтримку, консультацію по телефону, допомогу у налаштуванні.
Як купити обладнання (ціна)?
- Завітавши до нас у виставковий зал;
- Зробивши замовлення через сайт;
- Зателефонувавши.
 Як відбувається доставка? 
- По Львову обговорюється індивідуально;
- По Україні вантаж відправляється компаніями вантажоперевізниками  САТ, Делівері, Нова Пошта, Інтайм, Нічний Еспрес, Автолюкс, Гюнсел. Міст Експрес.
В які регіони відправляється вантаж?
Львів, Донецьк, Черкаси, Сімферополь, Одеса, Київ, Чернігів, Херсон, Ужгород, Запоріжжя, Дніпропетровськ, Луцьк, Полтава, Житомир, Тернопіль, Харків, Чернівці, Суми, Івано-Франківськ, Севастополь, Крим, Кіровоград, Хмельницький, Рівне, Луганськ, Ялта, Миколаїв, Біла Церква, Дніпродзержинськ, Кривий Ріг, Мелітополь, Маріуполь, Бердянськ, Умань, Новоград-Волинський, Ковель, Стрий, Дрогобич, Мукачеве, Нікополь…