Компанія АТКОМ
Адрес: вул. Окружна, 57А м. Львiв,
Телефоны: (067) 66-088-66, (096) 55-816-99,
Электронная почта: at.com@ukr.net

Ваги лабораторні, ваги аптечні

Сортування
Відображати:
Показувати: Список Сітка
 • Електронні лабораторні ваги ТВЕ

  Електронні лабораторні ваги ТВЕ комплектуються якісними і надійними комплектуючими, а найголовніше виготовляються в Україні. Для них характерний сучасний ергономічний дизайн. Лабораторні ваги серії ТВЕ виготовляються модельним рядом від 150 г до 6000 г. Клас точності може бути третій або четверти..
  5,100 грн
 • Лабораторні ваги ювелірні FEH-300-B

  Ваги лабораторні FEH-300-B використовуються для вимірювання точної маси. Дана модель була представлена ​​компанією «Центровес плюс» (Україна), яка відома своєю бездоганною репутацією і високою якістю продукції, що виготовляється. Найбільша границя зважування - 300г. Саме компактність і л..
  1,725 грн
 • Лабораторні ваги ювелірні FEH-300/FEH-600

  Лабораторні ваги зараз користуються величезною популярністю і застосовуються в багатьох сферах діяльності. Однією з кращих моделей вважаються ваги лабораторні FEH-300 / FEH-600, адже ця модель відрізняється відмінною якістю, високою міцністю і при цьому доступною ціною. Цей пристрій знайшов своє зас..
  3,000 грн
 • Лабораторні ваги ювелірні Certus СВА

  Компанія Certus завжди користувалася повагою і популярністю у багатьох покупців протягом багатьох років завдяки високій якості продукції, яку вони виготовляють. Працювати з лабораторними вагами Certus Balance легко і просто, це не складе великих труднощів. Вони використовуються для вимірювання маси...
  4,700 грн
 • Ваги лабораторні ТВЕ (на велику масу)

  Ваги лабораторні ТВЕ даної серії розраховані на великогабаритні зразки і зважування на великі маси від 12 до 150 кг. Свою технологічну розробку завод удосконалив для зважування маси сировини у промисловості, медицині, дослідних установах і аграрному секторі. Електронні лабораторні ваги ТВЕ в зале..
  6,500 грн
 • Лабораторні ваги Radwag PS...R1

  Лабораторні ваги Radwag з зовнішньою калібровкою серії PS...R1 це класична модель ваг для зважування наважок продукції в рідкому і твердому стані. Завдяки великому модельному ряду дозволяється вибрати підходящу модель для зважування зразків. Ваги лабораторні серії PS Radwag в залежності від модел..
  14,750 грн
 • Лабораторні ваги Radwag PS...R2

  Лабораторні ваги Radwag з внутрішнім калібруванням серії PS...R2 це класична модель ваг для зважування наважок продукції в рідкому і твердому стані. Завдяки великому модельному ряду дозволяється вибрати підходящу модель для зважування зразків. Ваги лабораторні серії PS Radwag в залежності від мод..
  19,200 грн
 • Лабораторні прецизійні ваги Radwag PS...3Y

  Лабораторні прецизійні ваги Radwag PS...3Y характеризуються суперсучасним дизайном і наявністю внутрішньої калібровки, яка дозволяє налаштовувати ваги відповідно до умов навколишнього середовища (температура повітря, атмосферний тиск…). Використовуються лабораторні ваги Radwag PS...3Y у фарма..
  49,000 грн
 • Лабораторні прецизійні ваги Radwag WLC.../Y/1

  Лабораторні прецизійні ваги Radwag WLC.../Y/1 характеризуються суперсучасним дизайном і наявністю зовнішньої калібровки. Використовуються лабораторні ваги Radwag WLC.../Y/1 у фармацевтичній індустрії, аграрному секторі, ювелірній галузі, наукових дослідженнях для зважування сипучих, рідких і твердих..
  38,000 грн

Ваги для лабораторій не замінимий атрибут для правильного дозування рецептур. Вони поділяються на ваги третього і четвертого класу точності. Лабораторний тип ваг для більш якісних показів може комплектуватися повітряно-захисним корпусом, також вони сертифіковані на території України.

Компанія АТКОМ  займається продажою і поставками лабораторних ваг таких відомих виробників: Radwag, Sartorius, Ohaus, AXIS, Техноваги, CAS, Масса-К, Mettler Toledo, Kern, AND, Дозавтоматы.

Лабораторні ваги (аптечні ваги) поділяються на ваги за класом точності згідно ГОСТ 24104-88:

 • 1 клас точності (ультра мікроваги, мікроваги);
 • 2 клас точності (аналітичні ваги);
 • 3 клас точності (лабораторні ваги);
 • 4 клас точності (лабораторні ваги).

Ваги лабораторні (ваги аптечні) 3 і 4 класу точності використовуються в лабораторіях, сільському господарстві, промисловості і медицині для визначення точність показів як лабораторних зразків, так і продовольчих товарів.

Дискретність показів лабораторних ваг змінюється в залежності від максимального навантаження. Так переважно дискретність 0,001г виробники виготовляють у вагах до 500 г і 600г, а дискретність 0,01г до 6000г.

В наш час дане обладнання удосконалилися і виготовляються у таких комплектаціях індикаторів:

 • Рідкокристалічна індикація, також можлива підсвітка;
 • Графічна індикація, також можлива підсвітка;
 • Сучасні сенсорні екрани.

На професійну лінійку лабораторних ваг (аптечних ваг) виробники встановлюють датчик електромагнітної компенсації, ця електроніка довговічна і дає якісні покази і повторюваність. Бюджетна серія вагового лабораторного обладнання виготовлена на балочних тензодатчиках, що в свою чергу зменшує ціну і якість ваг.

По функціональності фармацевтичні ваги (прецизійні ваги) можуть зважувати в грамах, каратах, унціях тощо. Для своєрідних лабораторних процесів  - процентне зважування, сумування компонентів рецептур, розрахунок питомої  ваги, установка порогів зважування.

Отож, якщо у вас виникли запитання дзвоніть за телефонами вказаними нижче. Ми надамо Вам вичерпну і якісну інформацію по продукції.

Купити ваги лабораторні електронні недорого по найнижчій ціна просто, зробивши замовлення в нас на сайті або завітавши у виставковий зал. Доставка відбувається по всій території України (Львів, Київ, Одеса, Дніпропетровськ, Черкаси …).

Телефон:

(067) 66-088-66
(096) 55-816-99
(099) 058-40-02
(093) 706-32-22
E-mail: at.com@ukr.net

Адресa:

м. Львiв, вул. Окружна, 57А
Якщо Ви придбали товар у компанії АТКОМ, ми надаємо гарантію та післягарантійну підтримку, консультацію по телефону, допомогу у налаштуванні.
Як купити обладнання (ціна)?
- Завітавши до нас у виставковий зал;
- Зробивши замовлення через сайт;
- Зателефонувавши.
 Як відбувається доставка? 
- По Львову обговорюється індивідуально;
- По Україні вантаж відправляється компаніями вантажоперевізниками  САТ, Делівері, Нова Пошта, Інтайм, Нічний Еспрес, Автолюкс, Гюнсел. Міст Експрес.
В які регіони відправляється вантаж?
Львів, Донецьк, Черкаси, Сімферополь, Одеса, Київ, Чернігів, Херсон, Ужгород, Запоріжжя, Дніпропетровськ, Луцьк, Полтава, Житомир, Тернопіль, Харків, Чернівці, Суми, Івано-Франківськ, Севастополь, Крим, Кіровоград, Хмельницький, Рівне, Луганськ, Ялта, Миколаїв, Біла Церква, Дніпродзержинськ, Кривий Ріг, Мелітополь, Маріуполь, Бердянськ, Умань, Новоград-Волинський, Ковель, Стрий, Дрогобич, Мукачеве, Нікополь…