Компанія АТКОМ
Адрес: вул. Окружна, 57А м. Львiв,
Телефоны: (067) 66-088-66, (096) 55-816-99,
Электронная почта: at.com@ukr.net

Ваги вологоміри, аналізатори вологості

Сортування
Відображати:
Показувати: Список Сітка
 • Аналізатори вологості MA_R Radwag

  Аналізатори вологості MA_R Radwag виготовляються в Польщі та призначені для визначення маси зважувального зразка, а також визначення вологості речовини. Ваги вологоміри Radwag MA_R універсальні по своїй функціональності, дозволяють визначати вологість в молочних продуктах, зернових, цукрі, м’я..
  39,900 грн
 • Аналізатори вологості MA_Y Radwag

  Аналізатори вологості MA_Y Radwag призначені для визначення маси зважувального зразка, а також визначення вологості речовини. Ваги вологоміри Radwag MA_Y універсальні по своїй функціональності, дозволяють визначати вологість в молочних продуктах, зернових, цукрі, м’ясі, паперовій продукції, бу..
  105,000 грн
 • Ваги вологоміри OHAUS MB

  Ваги вологоміри OHAUS MB характеризуються комплектом сушильних ламп і ваги, в комплексі відбувається швидкий і точний аналіз визначення вологості. Найбільше використання вони знайшли в аграрній сфері, як для визначення продуктів, які потрібно довгий час зберігати (зерно, рис, кукурудза …), а ..
  Уточняйте

Аналізатор  і вимірювач вологості з вагами одне з оптимальних рішень. Він по своєму принципу універсальний, тому Ви з легкістю зможете визначити вологість і масу досліджуваного зразка, до і після сушіння.

На сьогоднішній день, розвиток сільськогосподарської сфери діяльності є надзвичайно поширеним та разом з тим потребує розробки новітніх методик, які б дозволили затрачати мінімум часу  та фізичних навантажень. Новинкою у даній сфері діяльності стали саме ваги вологоміри. Їх прогрес в першу чергу полягає в тому, що вони дозволяють зважувати необхідні нам матеріали та визначати їх вологість методом висушування.   

Вони стали просто незамінними у даних сферах діяльності, оскільки дозволяють скоротити надзвичайно великий проміжок часу для визначення вологості продукту у порівнянні з колишнім вітчизняним обладнанням.

Таке обладнання на ринку праці характеризуються своєї різноманітністю, як за дизайном, так і за своїми технічними характеристиками. Так, деякі ваги аналізатори вологості мають наступні властивості: кілька режимів висушування, встановлену  максимальну температуру висушування, встановлений максимальний час висушування, відповідні показника дисплея та клас точності.

Ваги вологоміри чудове рішення для визначення вологості в речовинах і подальшим зважуванням зразка. Завдяки сучасним технологіям швидкого нагрівання та електронного зважування відбувається швидкий і точний аналіз визначення вологості.

Аналізатори вологості визначають вологість, яка знаходиться в зразку гравіметричним методом. Використовують це обладнання у хімічній, фармацевтичній, аграрній промисловостях, але обмеження у використанні немає. Вологоміри використовуються для визначення вологості у твердих, рідких і сипучих речовинах. 

Принцип роботи вологоміра полягає у висушуванні зразка вимірювання і одночасного фіксування показників зважування. Вони комплектуються лампами для висушування галогенними або інфрачервоними. Відрізняються вони якістю і швидкістю нагрівання речовини.

Асортимент вологомірів великий і в компанії АТКОМ представлений виробниками Radwag, Ohaus, AXIS, CAS, AND, Vibra, Sartorius, Mettler Toledo.

Купити ваги вологоміри у нас Ви зможете без проблем, попередньо обговоривши всі необхідні Вам характеристики з нашими спеціалістами. Будемо раді Вам допомогти. В нас ціна найкраща.


 

Телефон:

(067) 66-088-66
(096) 55-816-99
(099) 058-40-02
(093) 706-32-22
E-mail: at.com@ukr.net

Адресa:

м. Львiв, вул. Окружна, 57А
Якщо Ви придбали товар у компанії АТКОМ, ми надаємо гарантію та післягарантійну підтримку, консультацію по телефону, допомогу у налаштуванні.
Як купити обладнання (ціна)?
- Завітавши до нас у виставковий зал;
- Зробивши замовлення через сайт;
- Зателефонувавши.
 Як відбувається доставка? 
- По Львову обговорюється індивідуально;
- По Україні вантаж відправляється компаніями вантажоперевізниками  САТ, Делівері, Нова Пошта, Інтайм, Нічний Еспрес, Автолюкс, Гюнсел. Міст Експрес.
В які регіони відправляється вантаж?
Львів, Донецьк, Черкаси, Сімферополь, Одеса, Київ, Чернігів, Херсон, Ужгород, Запоріжжя, Дніпропетровськ, Луцьк, Полтава, Житомир, Тернопіль, Харків, Чернівці, Суми, Івано-Франківськ, Севастополь, Крим, Кіровоград, Хмельницький, Рівне, Луганськ, Ялта, Миколаїв, Біла Церква, Дніпродзержинськ, Кривий Ріг, Мелітополь, Маріуполь, Бердянськ, Умань, Новоград-Волинський, Ковель, Стрий, Дрогобич, Мукачеве, Нікополь…