Компанія АТКОМ
Адрес: вул. Окружна, 57А м. Львiв,
Телефоны: (067) 66-088-66, (096) 55-816-99,
Электронная почта: at.com@ukr.net

Ваги технічні, ваги фасувальні

Сортування
Відображати:
Показувати: Список Сітка
 • Ваги технічні електронні ВТА-60/15-7

  Ваги технічні електронні  ВТА-60 виготовляються компанією ПромПрилад. Серія ваг для простого зважування найбільше підходить для складських операцій для зважування невеликих вантажів з покращеною точністю. Ваги фасувальні ПромПрилад виготовляються у таких моделях ВТА-60/3-7, ВТА-60/6-7, ВТА-6..
  3,250 грн
 • Ваги технічні ВТЕ-Центровес-15-Т3-ДВ

  Ваги технічні ВТЕ-Центровес-15-Т3-ДВ вважаються найбільш універсальним рішенням для фасування та переважування товарів. В залежності від цілей зважування виготовляється на 3 кг, 6 кг, 15 кг та 30 кг. Дискретність змінюється в залежності від моделі ваги, чим більше максимальне навантаження, тим більш..
  1,950 грн
 • Фасувальні ваги ВТА-60/6-7-А-2

  Фасувальні ваги ВТА-60/6-7-А-2, ВТА-60/3-7-А-2, ВТА-60/15-7-А-2 – це три нових моделі від відомого українського виробника вагової техніки. Ваги технічні розроблялися з метою для  супер точного фасування невеликих по габаритах товарів. Але основну увагу варто звернути на двохсторонню (дубл..
  3,200 грн
 • Ваги технічні ВТЕ Центровес–3Т3-Б

  Ваги технічні ВТЕ-Центровес-Т3-Б компактні та оптимальне обладнання для закладів де невелика площа, а також потрібно фасувати малі наважки з великою точністю. Виготовляються фасувальні ваги у трьох модифікаціях : ВТЕ Центровес – 0,6Т3-Б, ВТЕ Центровес – 3Т3-Б, ВТЕ Центровес – 6Т3-Б..
  1,650 грн
 • Настільні електронні ваги МК-15.2-А21

  Настільні електронні ваги МК-15.2-А21 виробництва Масса-К мають чудовий дизайн і ультра тонку висоту ваги, яка впишеться у приміщення з незначними площами.  Висота ваги становить 56мм. Ваги фасувальні працюють від вбудованого акумулятора і мають вихід для з’єднання з допоміжним обладнання..
  Уточняйте
 • Ваги технічні електронні CAS SW

  Ваги технічні електронні CAS SW, які виготовлені в Південній Кореї  чудово підійдуть для фасування продуктів і розраховані для простого зважування. Своїм невеликим розміром ваги фасувальні впишуться на кухні бару, ресторану, в магазині для переважування товару. Завдяки своїй невеликій дискре..
  3,500 грн
 • Настільні фасувальні ваги СAS AD

  Ваги фасувальні електронні СAS AD мають досить велику платформу тому чудово підходять як для фасування так і для звичайного зважування. Просте користування ваг (функція тари та обнулення) дозволяє швидко виконувати зважування, а RS-232 – з’єднювати технічну вагу з компютером для передачі..
  4,800 грн
 • Ваги технічні Jadever NWTH-10K (с)

  Ваги технічні Jadever NWTH (с) представлені в нашій компанії чотирьом моделями. Ці моделі повністю задовольняють ринок України, оскільки характеризуються компактними розмірами, зважувальною платформою 250х204 мм виготовленою з нержавіючої сталі та сучасним дизайном. Фасувальні ваги Jadever, а їх ..
  1,850 грн
 • Ваги фасувальні електронні CAS ED

  Ваги для простого зважування СAS ED охарактеризували себе на ринку, як якісні і надійні ваги з великою кількістю функцій. Рідкокристалічний дисплей з під світкою дозволяє довго зважувати без постійного джерела струму. Фасувальні ваги (настільні ваги) СAS ED мають можливість зважувати в штучному р..
  6,000 грн

Технічні ваги різновид електронних ваг, які використовуються для простого зважування практично у всіх галузях промисловості: торгівля, виробництво, кухня, бар, ресторан, пошта, склад. Ваги технічні, ваги фасувальні використовуються для фасування і упаковки продовольчих або промислових товарів невеликих розмірів.

Фасувальні ваги дозволяють значно спростити облікові і технологічні операції. Використовувати технічні ваги - це допоможе вам зважити і розфасувати одиничний товар по упаковках. Саме електронні технічні ваги використовуються в якості контрольних ваг в продуктових торгових підприємствах. Електронні фасувальні ваги також використовуються в хімічній промисловості, аптеках, для складання ліків, в магазинах для розфасовки товару, на підприємствах громадського харчування, а також у не продуктових магазинах та виробництві.купити технічні ваги ціна

Вони складаються з корпусу, зважувальної платформи, яка може були виготовлена з пластику або нержавіючої сталі, внутрішнього акумулятора, опціонально може бути роз’єм RS232 та один дисплей на якому висвічуються покази про результати зважування. Зважування відбувається в кілограмах і грамах.

Серед найбільш цікавих моделей варто згадати виробників: CAS, DIGI, Mettler Toledo, Центровес, ВТА-60 (Промприлад), ACS, Certus, Camry, Штрих-М, Jadever, ВТНЕ, Масса-К.

Окремі моделі мають функції рахункового режиму, їх називають рахункові ваги. Синоніми: харчові ваги, порційні ваги, кондитерські ваги, поштові ваги, контрольні ваги.

На що варто звертати уваги при покупці даних ваг?

 • Можливість тарування (функція, яка дозволяє відняти поставлену наважку, тобто обнулити ваги);
 • Зважування в агресивних умовах (тут потрібно звернути увагу на копрус і комплектуючі ,з яких виготовляється дане обладнання);
 • Тип індикатора (рідкокристалічний зручний де потрібно довго працювати без постійного джерела живлення, а світлодіодний для чіткого зображення, яке висвічується на таблі);
 • Можливість підключення до ПК (дозволяє працювати як елемент системи);
 • Розмір платформи (при покупці потрібно врахувати, який габаритний вантаж буде зважуватися);
 • Наявність автономного живлення (дозволяє працювати без простійного джерела струму).

Звертайтеся до нас і ми допоможемо підібрати і купити ваги технічні, які підійдуть Вам за технічними характеристиками і ціною. Компанія АТКОМ робить доставку по всій території України (Львів, Київ, Харків, Одеса, Тернопіль …). Ціна у нас найнижча у всьому регіоні, а також якісний сервіс.

Ваги фасувальні є найбільш поширеним варіантом, який використовують для фасування і упаковки товарів в залежності від двох критеріїв: або по масі, або за кількістю. Дане обладнання дає можливість значно полегшити процес розподілу. Саме цей варіант застосовують найчастіше в магазинах.

Ваги технічні не відрізняються наявністю великої кількості функцій. Вони також відомі, як ваги для простого зважування. Вони оснащені одним індикатором. Торгові ваги мають більшу різноманітність опцій. Важливим є те, що при покупці ваг технічних і ваг фасувальних варто врахувати, що для здійснення своєї діяльності ваги повинні бути з повіркою, а також внесені до державного реєстру України, в який вписують всі засоби вимірювальної техніки. Є й дорожчі варіанти, які відрізняються використанням не на прилавку магазинів, а в складських приміщеннях для вимірювання більш важкого вантажу. Завдяки сучасним варіантам, більшість моделей захищені від попадання пилу і вологи, це їх робить пристосованими для роботи в приміщеннях з різними умовами.

Також розрізняють моделі в залежності від їх граничної ваги. Наприклад, фасувальні ваги 15 кг можуть використовуватися в кухонному приміщенні, барах, в ресторанах і на підприємствах, які займаються фасуванням різної продукції невеликої маси. Їх можна застосовувати для вимірювання маси чаю, кондитерських виробів, кави та іншого. Такі варіанти зручні у використанні за рахунок того, що їх можна протирати при необхідності і не боятися, що клавіатура або дисплей будуть пошкоджені.

Ваги фасувальні купити можна у нас. Ви отримаєте грамотну консультацію і сервісний супровід. Це допоможе Вам заощадити час і гроші і отримати доставкою бажане вагове обладнання хорошої якості. Краще сполучення якості та ціни ви можете знайти в нашому каталозі.

Телефон:

(067) 66-088-66
(096) 55-816-99
(099) 058-40-02
(093) 706-32-22
E-mail: at.com@ukr.net

Адресa:

м. Львiв, вул. Окружна, 57А
Якщо Ви придбали товар у компанії АТКОМ, ми надаємо гарантію та післягарантійну підтримку, консультацію по телефону, допомогу у налаштуванні.
Як купити обладнання (ціна)?
- Завітавши до нас у виставковий зал;
- Зробивши замовлення через сайт;
- Зателефонувавши.
 Як відбувається доставка? 
- По Львову обговорюється індивідуально;
- По Україні вантаж відправляється компаніями вантажоперевізниками  САТ, Делівері, Нова Пошта, Інтайм, Нічний Еспрес, Автолюкс, Гюнсел. Міст Експрес.
В які регіони відправляється вантаж?
Львів, Донецьк, Черкаси, Сімферополь, Одеса, Київ, Чернігів, Херсон, Ужгород, Запоріжжя, Дніпропетровськ, Луцьк, Полтава, Житомир, Тернопіль, Харків, Чернівці, Суми, Івано-Франківськ, Севастополь, Крим, Кіровоград, Хмельницький, Рівне, Луганськ, Ялта, Миколаїв, Біла Церква, Дніпродзержинськ, Кривий Ріг, Мелітополь, Маріуполь, Бердянськ, Умань, Новоград-Волинський, Ковель, Стрий, Дрогобич, Мукачеве, Нікополь…