Компанія АТКОМ
Адрес: вул. Окружна, 57А м. Львiв,
Телефоны: (067) 66-088-66, (096) 55-816-99,
Электронная почта: at.com@ukr.net

Ваги рейкові, ваги балкові

Сортування
Відображати:
Показувати: Список Сітка
 • Ваги балочні, ваги стрижневі ТВ4

  Ваги балочні серії ТВ4 складаються з двох вузьких платформ з’єднаних кабелем між собою, що дозволяє розтягнути їх на велику відстань для зважування великогабаритних вантажів. Балочні ваги ТВ4 зарекомендували себе як ваги електронні, які можуть працювати в агресивних умовах з підвищеною..
  14,130 грн
 • Ваги нержавіючі рейкові ТВ4

  Ваги нержавіючі рейкові серії ТВ4 складаються з двох вузьких нержавіючих платформ з’єднаних кабелем між собою, що дозволяє розтягнути їх на велику відстань для зважування великогабаритних вантажів. Балочні ваги нержавіючі ТВ4 зарекомендували себе як ваги електронні, які можуть працюват..
  24,700 грн
 • Ваги рейкові, ваги балкові ЗЕВС ВПЕ

  Ваги рейкові ЗЕВС ВПЕ зарекомендували себе як сучасні та надійні ваги українського виробництва. Виробник ваг виготовляє балкові ваги ЗЕВС ВПЕ на колесах, це зроблено для зручного транспортування їх по складу без значних затрат часу і сили. Що до галузей застосування, то стрижневі ваги підійдуть я..
  7,700 грн

Балочні ваги обладнання для зважування негабаритного товару або ємкостей. Воно характеризується двома рейками довжиною 1200 мм, а відстань між рейками можна змінювати до 5 метрів.Ваги рейкові, ваги балочні, ваги стрижневі

Ваги рейкові, ваги балочні, ваги стрижневі по принципу роботи нагадують палетні ваги. Дизайн даного типу ваг був розроблений для зважування специфічного негабаритного обладнання, яке важко і незручно зважувати на палетних або платформенних вагах.

Стандартна довжина рейкових ваг становить 1200мм, а відстань між рейками завдяки великій довжині кабеля може сягати 5 метрів. Балочні ваги (балкові ваги) найбільш зручні для зважування металу великої довжини, труб, ємкостей, бункерів тощо.

Рейкові ваги виготовляються з чорного металу помальованого антикорозійною фарбою або нержавіючої сталі. Дана характеристика обговорюється при замовленні ваг, оскільки під різне середовище вибираються різні комплектуючі. Даний тип користується серед складської групи ваг найменше, це пояснюється його вузькою специфікою у використанні. Основою для виготовлення взято швелер, а сама товщина і довжина швелера залежить від максимального навантаження, яке буде ставиться на ваги електронні. Електронна частина обладнання може бути різною і це найбільше впливає на ціну. Тому перед вибором шановний клієнте, варто звернути увагу на комплектуючі. Що до тензометричних датчиків, то тут найчастіше використовуються комплектуючі фірми Zemic або Flintec. По якості та надійності другі найбільш  ефективніше себе зарекомендували.

Стрижневі ваги завдяки своїм невеликим розмірам підходять для транспортування в автомобілі. Купити недорого рейкові ваги по хорошій ціні та отримати консультацію, Ви зможете в компанії АТКОМ. Ми робимо доставку по всій території України.

Телефон:

(067) 66-088-66
(096) 55-816-99
(099) 058-40-02
(093) 706-32-22
E-mail: at.com@ukr.net

Адресa:

м. Львiв, вул. Окружна, 57А
Якщо Ви придбали товар у компанії АТКОМ, ми надаємо гарантію та післягарантійну підтримку, консультацію по телефону, допомогу у налаштуванні.
Як купити обладнання (ціна)?
- Завітавши до нас у виставковий зал;
- Зробивши замовлення через сайт;
- Зателефонувавши.
 Як відбувається доставка? 
- По Львову обговорюється індивідуально;
- По Україні вантаж відправляється компаніями вантажоперевізниками  САТ, Делівері, Нова Пошта, Інтайм, Нічний Еспрес, Автолюкс, Гюнсел. Міст Експрес.
В які регіони відправляється вантаж?
Львів, Донецьк, Черкаси, Сімферополь, Одеса, Київ, Чернігів, Херсон, Ужгород, Запоріжжя, Дніпропетровськ, Луцьк, Полтава, Житомир, Тернопіль, Харків, Чернівці, Суми, Івано-Франківськ, Севастополь, Крим, Кіровоград, Хмельницький, Рівне, Луганськ, Ялта, Миколаїв, Біла Церква, Дніпродзержинськ, Кривий Ріг, Мелітополь, Маріуполь, Бердянськ, Умань, Новоград-Волинський, Ковель, Стрий, Дрогобич, Мукачеве, Нікополь…