Компанія АТКОМ
Адрес: вул. Окружна, 57А м. Львiв,
Телефоны: (067) 66-088-66, (096) 55-816-99,
Электронная почта: at.com@ukr.net

Ваги платформні, ваги низькопрофільні

Сортування
Відображати:
Показувати: Список Сітка
 • Ваги платформні промислові ВПД

  Ваги платформні промислові ВПД – це технічна розробка компанії АТКОМ, вони розраховані для складських умов, як інтенсивного зважування так і не великих навантажень. Дана модель ваг появилася на ринку України через великі запити на бюджетні моделі. Для невеликих підприємств, а також складів лог..
  7,700 грн
 • Ваги електронні платформні ВН

  Ваги електронні низькопрофільні ВН виготовляються в промислових цілях, для забезпечення безперебійного процесу товарообігу. Ваги електронні платформні ВН виготовляються з чорного металу або нержавіючої сталі, в залежності від потреб і умов приміщення, де буде використовуватися вага. Можливе викон..
  9,200 грн
 • Платформні ваги нержавіючі ВН

  Платформні ваги нержавіючі ВН спеціальна розробка вагового заводу для компанії АТКОМ. Вони користуються популярністю практично у всіх галузях промисловості, там де підвищена вологістю та значна запиленість повітря. Ваги нержавіючі ВН конструктивно виготовляються з рифленого листа нержавіючі сталі, а..
  23,200 грн
 • Ваги платформні електронні ТВ4

  Ваги низькопрофільні електронні (складські ваги) ТВ4 використовуються для зважувань на промислових підприємствах в цехах та складах, сільськогосподарських підприємствах, та компаніях перевізників для облікових та технологічних операцій. Платформенні ваги типу ТВ4 складаються з металевої рами накр..
  14,670 грн
 • Ваги платформні нержавіючі електронні ТВ4

  Ваги низькопрофільні нержавіючі електронні ТВ4 використовуються для зважувань на промислових підприємствах в цехах та складах, сільськогосподарських підприємствах, та компаніях перевізників для облікових та технологічних операцій. Платформенні нержавіючі ваги типу ТВ4 складаються з мета..
  29,700 грн
 • Ваги промислові електронні ЗЕВС ВПЕ

  Платформні ваги виробництва ЗЕВС використовуються на промислових об’єктах, для них характерна якісна рифлена конструкція з чорного металу. Ваги платформні Zeus ВПЕ в залежності від умов середовища виготовляються у трьох модифікаціях, це дозволяє покупцю вибрати оптимальн..
  9,000 грн
 • Платформні ваги з радіоканалом Zeus ВПЕ

  Платформні ваги з радіоканалом ЗЕВС – це нова розробка в галузі вагового обладнання. Завдяки радіоканалу дозволяється отримувати результати зважування на відстані від платформи ваги. Ваги безпровідні низькопрофільні Zeus ВПЕ зарекомендували себе, як якісний продукт украї..
  Уточняйте

Платформенні ваги виготовляються різних розмірів та різного максимального навантаження, дані характеристики залежать від специфіки використання. Низькопрофільні ваги належаль до категорії складські ваги або як ще їх називають промислові ваги.

Ваги  платформні електронні ставляться на рівну поверхню або можуть монтуватися у приямок, який виготВаги платформні електронні овляється перед покупкою електронних ваг. Ваги низькопрофільні призначені для зважування мішків, ящиків, палет, коробок та інших габаритних товарів.

Компанія АТКОМ при покупці ваг промислових гарантує якісний і швидкий сервіс по всій території України (Львів, Київ, Одеса, Тернопіль, Закарпаття …).

Ваги складські виготовляються в таких модифікаціях:

 • вся конструкція з чорного металу, гладка або рифлений лист з нанесенням антикорозійної фарби.
 • вся конструкція ваг виготовлена з нержавіючої сталі (вологозахищені ваги).

В залежності від місце розташування (агресивності середовища) ваг низькопрофільних, їх комплектуючі можуль змінюватися: тензометричні датчики клас захисту ІР67 (для звичайного складу) і ІР68 (для агресивних умов, приклад м’ясокомбінати), вагопроцесори ІР54, ІР65, ІР67. Для екстремальних умов можливо виготовити вибухозахищені ваги.

Як обрати виробничі ваги, на що звернути увагу при обговоренні технічних моментів? Якщо Ви вирішили зробити покупку ваг виробничих на склад, цех або відкрите приміщення важливо із замовником проаналізувати критерії, які в подальшому вплинуть на довговічність і якість роботи обладнання.Ваги платформні

 • Основним критерієм прийнято вважати товщину і тип металу. Що  до товщини металу, то цей показник вплине на довговічність зважування і відкине можливість викривлення конструкції платформної електронної ваги. А тип металу потрібно вибирати, в залежності від агресивних умовах середовища, де буде розміщуватися обладнання. Якщо це звичайний промисловий склад платформа виготовляється з чорного металу, а підприємства є підвищеною вологістю і наявністю морозильних камер  - нержавіюча сталь (нержавіючі ваги).
 • Вибір тензометричних датчиків відбувається залежно від умов використання і виробника. На звичайні провітрюючи склади встановлюються датчики класом захисту IP67, тобто максимальний захист від запиленості та витримування вологи типу конденсату, а захист IP68 – повний захист від запиленості та витримування прямого потрапляння води під напором, такого типу датчики виготовляються лише з нержавіючої сталі з герметичною лазерною запайкою.
 • Схожа ситуація і до вагового індикатора: якщо корпус виготовлений з пластику або не герметичний метал, то умови звичайні. Нержавіюча сталь – підвищена вологість.
 • З менш важливих показників, які потрібно враховувати при виборі промислових платформних ваг є рифленість платформи. Вона дозволяє працювати без можливості ковзання товару на електронних вагах.

Купити ваги платформні електронні Ви зможете у нас, де представлений широкий вибір по виробниках у різній ціновій категорії. Ціна залежить від вище перелічених факторів.

Телефон:

(067) 66-088-66
(096) 55-816-99
(099) 058-40-02
(093) 706-32-22
E-mail: at.com@ukr.net

Адресa:

м. Львiв, вул. Окружна, 57А
Якщо Ви придбали товар у компанії АТКОМ, ми надаємо гарантію та післягарантійну підтримку, консультацію по телефону, допомогу у налаштуванні.
Як купити обладнання (ціна)?
- Завітавши до нас у виставковий зал;
- Зробивши замовлення через сайт;
- Зателефонувавши.
 Як відбувається доставка? 
- По Львову обговорюється індивідуально;
- По Україні вантаж відправляється компаніями вантажоперевізниками  САТ, Делівері, Нова Пошта, Інтайм, Нічний Еспрес, Автолюкс, Гюнсел. Міст Експрес.
В які регіони відправляється вантаж?
Львів, Донецьк, Черкаси, Сімферополь, Одеса, Київ, Чернігів, Херсон, Ужгород, Запоріжжя, Дніпропетровськ, Луцьк, Полтава, Житомир, Тернопіль, Харків, Чернівці, Суми, Івано-Франківськ, Севастополь, Крим, Кіровоград, Хмельницький, Рівне, Луганськ, Ялта, Миколаїв, Біла Церква, Дніпродзержинськ, Кривий Ріг, Мелітополь, Маріуполь, Бердянськ, Умань, Новоград-Волинський, Ковель, Стрий, Дрогобич, Мукачеве, Нікополь…