Компанія АТКОМ
Адрес: вул. Окружна, 57А м. Львiв,
Телефоны: (067) 66-088-66, (096) 55-816-99,
Электронная почта: at.com@ukr.net

Ваги монорейкові, ваги для зважування туш

Сортування
Відображати:
Показувати: Список Сітка
 • Ваги для зважування туш ВН

  Ваги монорейкові електронні ВН застосовуються для визначення маси м'ясних туш на виробничих лініях м'ясопереробних заводів. Виготовляються ваги залежно від специфіки заводу на 300, 600 і 1000кг. Характеризуються монорейкові ваги надійною роботою і точністю показів зважування і завдяки які..
  9,400 грн
 • Вологозахищені ваги монорейкові ТВ4

  Вологозахищені ваги монорейкові електронні ТВ4 використовуються для зважування туш і пів туш, які в свою чергу транспортуються по монорейсі. В наш час, в період автоматизації ваги для зважування туш практично незамінні у м’ясопереробних комбінатах і цехах. Вони полегшують роботу працівників..
  11,500 грн
 • Нержавіючі ваги монорейкові ТВ4

  Нержавіючі ваги монорейкові електронні ТВ4 застосовують для транспортування туш і півтуш у м’ясокомбінатах, холодокомбінатах, тваринницьких комплексах з підвищеною вологістю.   Завдяки нержавіючому виконанню і високоякісних комплектуючих, ваги монорейкові нержавіючі ТВ4 будуть працюват..
  19,500 грн

Монорейкові ваги дозволяють зважувати транспортовані туші тварин. Це зважування відбувається на ділянці лінії де розміщена вагова система. Електронні комплектуючі використовуються переважно з захистом від корозії.Ваги монорейкові, ваги для зважування туш

Для зважування туш і пів-туш на промислових підприємствах, використовують монорейкові ваги. Найбільш цікавим моментом при розгляді цього типу ваг є те, що вони кріпляться до полоси, по якій транспортуються пів-туші, тому отримується безперервний процес транспортування і зважування в м’ясних комбінатах.

Виготовляються ваги для зважування туш з високоякісних комплектуючих, щоби бути стійкими до підвищеної вологості. Ваги для туш (підвісні ваги) незамінними рішення для м’ясних цехів.

Монорейкові ваги кріпляться без зварювальних робіт, що дозволяє провести монтаж самому без допомоги спеціаліста.

В стандартному виконанні вони виготовляються на 300 кг або 600 кг, а довжина монорейки, по якій транспортуються туші 600 мм, 800 мм або 1000мм.

Як вибрати  підвісну монорейкову ваги для зважування туш, одне з актуальних питань, оскільки про цей тип дуже мало написано інформації:

 • Перед вибором потрібно врахувати умови приміщення і повинна вже бути змонтована лінії подачі пів туш, яка може бути виготовлена з труби або полоси (цей показник найперше обговорюється під час замовлення обладнання);
 • Довжина монорейки виготовляється від 500мм до 1000мм, як практика показала найкраща і оптимальна для електроніки довжина 800 мм.
 • Класичною і оптимальною максимальною границею зважування є 300 кг і 600 кг, це на вибір клієнта.
 • Конструкція виготовляється з фарбованого чорного металу, оцинкованого металу або нержавіючої сталі. В цьому випадку не потрібно економити і вибирати лише нержавіючу сталь або оцинкований метал, вибір робиться переважно від того, який метал використаний  для лінії транспортування.
 • Електронна частина повинна бути лише з нержавіючих комплектуючих класом захисту IP68, це пов’язано з агресивними умови м’ясного цеху.
 • Наявність протоколу для обміну даних RS232, він дозволяє під'єднати ваги для пів туш до ПК для передачі інформації в базу даних.
 • Замовлення відбувається лише після заповнення опитувального листа, що до  параметрів ваги.

Отримати консультацію по монорейковим вагам Ви завжди зможете у компанії АТКОМ, а також купити і отримати технічну інформацію, що до ціни, то вона у нас найкраща, а доставка відбувається по всій території України (Львів, Київ, Тернопіль …).

Телефон:

(067) 66-088-66
(096) 55-816-99
(099) 058-40-02
(093) 706-32-22
E-mail: at.com@ukr.net

Адресa:

м. Львiв, вул. Окружна, 57А
Якщо Ви придбали товар у компанії АТКОМ, ми надаємо гарантію та післягарантійну підтримку, консультацію по телефону, допомогу у налаштуванні.
Як купити обладнання (ціна)?
- Завітавши до нас у виставковий зал;
- Зробивши замовлення через сайт;
- Зателефонувавши.
 Як відбувається доставка? 
- По Львову обговорюється індивідуально;
- По Україні вантаж відправляється компаніями вантажоперевізниками  САТ, Делівері, Нова Пошта, Інтайм, Нічний Еспрес, Автолюкс, Гюнсел. Міст Експрес.
В які регіони відправляється вантаж?
Львів, Донецьк, Черкаси, Сімферополь, Одеса, Київ, Чернігів, Херсон, Ужгород, Запоріжжя, Дніпропетровськ, Луцьк, Полтава, Житомир, Тернопіль, Харків, Чернівці, Суми, Івано-Франківськ, Севастополь, Крим, Кіровоград, Хмельницький, Рівне, Луганськ, Ялта, Миколаїв, Біла Церква, Дніпродзержинськ, Кривий Ріг, Мелітополь, Маріуполь, Бердянськ, Умань, Новоград-Волинський, Ковель, Стрий, Дрогобич, Мукачеве, Нікополь…