Компанія АТКОМ
Адрес: вул. Окружна, 57А м. Львiв,
Телефоны: (067) 66-088-66, (096) 55-816-99,
Электронная почта: at.com@ukr.net

Ваги медичні, ваги для новонароджених

Сортування
Відображати:
Показувати: Список Сітка
 • Медичні ваги з ростоміром серії ТВ1

  Медичні ваги з ростоміром серії ТВ1 оптимальне рішення для медичних закладів (лікарень, поліклінік), навчальних закладів (школи, дитячі садки). Ваги медичні з ростоміром використовуються для зважування маси тіла та росту людини. Вони зручні тим, що односно, без додаткових затрат часу можна дізнатися..
  6,900 грн
 • Ваги персональні без ростоміра ТВ1

  Ваги персональні без ростоміра ТВ1 призначені безпосередньо для визначення маси тіла людей. Відносяться ваги персональні до категорії медичні ваги, які внесені у Держреєстр України за №2208-11. Застосовують ваги данного напрямку у медичних і навчальних закладах. Конструктивно персональні ваги без..
  4,600 грн
 • Електронні ваги для немовлят WLC 6 Radwag

  Електронні ваги для немовлят WLC 6 Radwag не заміниме обладнання для медичних закладів, а також для сімей, у яких народилося немовля. Ваги для немовлят застосовуються для швидкого зважування дітей віком від народження до 1,5 роки. Медичні ваги для дітей внесені у державний реєстр України під номером..
  8,900 грн

Ваги медичні ми реалізовуємо лише сертифіковані. Сюди належать: ваги для новонароджених, ваги з ростоміром і без ростоміра.

На даний час, медицина посідає одне з перших місць по розробці та впровадженню нових медичних досліджень та виготовленні найновітнішої техніки, яка дозволить зберегти велику кількість людських життів та допоможе слідкувати за змінами  нашого організму, а отже збереженням нашого здоров’я. У розвитку такого прогресу, дані процеси були б просто не можливими без належного устаткування та обладнання. У зв’язку з цим, компанія АТКОМ представляє вашій увазі медичні ваги наступного спрямування:

 • Ваги медичні з ростоміром (ваги у яких основним  призначенням є вимірювання маси та зросту людини);
 • Ваги медичні без ростоміра (ваги, які використовуються безпосередньо для вимірювання маси тіла людини);
 • Ваги для новонароджених (ваги, які спеціально облаштовані для безпечного і  точного зважування немовлят).

Сфера застосування   медичних ваг є надзвичайно поширеною, зокрема: в спортивних, культурно-оздоровчих закладах, дитячих садочках, медичних кабінетах шкіл, тощо. Щодо  конкретно електронних ваг для новонароджених, то вони є просто незамінними в побуті та медичних закладах, оскільки дозволяють точно слідкувати за  правильним розвитком немовляти, що є дуже важливим на перших порах його життя. Дитячі ваги – це не замінний атрибут кожної сім’ї.

Працівники Компанії АТКОМ, нададуть Вам  усю необхідну інформацію по раціональному використанню та застосуванню різноманітності даних медичних ваг, а також  купити по найкращій ціні.

Телефон:

(067) 66-088-66
(096) 55-816-99
(099) 058-40-02
(093) 706-32-22
E-mail: at.com@ukr.net

Адресa:

м. Львiв, вул. Окружна, 57А
Якщо Ви придбали товар у компанії АТКОМ, ми надаємо гарантію та післягарантійну підтримку, консультацію по телефону, допомогу у налаштуванні.
Як купити обладнання (ціна)?
- Завітавши до нас у виставковий зал;
- Зробивши замовлення через сайт;
- Зателефонувавши.
 Як відбувається доставка? 
- По Львову обговорюється індивідуально;
- По Україні вантаж відправляється компаніями вантажоперевізниками  САТ, Делівері, Нова Пошта, Інтайм, Нічний Еспрес, Автолюкс, Гюнсел. Міст Експрес.
В які регіони відправляється вантаж?
Львів, Донецьк, Черкаси, Сімферополь, Одеса, Київ, Чернігів, Херсон, Ужгород, Запоріжжя, Дніпропетровськ, Луцьк, Полтава, Житомир, Тернопіль, Харків, Чернівці, Суми, Івано-Франківськ, Севастополь, Крим, Кіровоград, Хмельницький, Рівне, Луганськ, Ялта, Миколаїв, Біла Церква, Дніпродзержинськ, Кривий Ріг, Мелітополь, Маріуполь, Бердянськ, Умань, Новоград-Волинський, Ковель, Стрий, Дрогобич, Мукачеве, Нікополь…