Компанія АТКОМ
Адрес: вул. Окружна, 57А м. Львiв,
Телефоны: (067) 66-088-66, (096) 55-816-99,
Электронная почта: at.com@ukr.net

Ваги кранові, динамометри

Сортування
Відображати:
Показувати: Список Сітка
 • Ваги кранові електронні OCS

  Ваги кранові електронні OSC належать до професійного обладнання для зважування вантажів як правило на кранбалці. Дані ваги українського виробництва використовуються у промислових складах, цехах для зважування нестандартних вантажів, таких як бігбеги, ковші з рудою, металом тощо. В залежності від ..
  9,500 грн
 • Ваги кранові безмен ВК ЗЕВС I

  Ваги кранові ВК ЗЕВС I належать до категорії компактних ваг, які завдяки своїм невеликим розмірам знайдуть своє застосування в будь-якому господарстві. ВК ЗЕВС I представлені двома моделями, на 120 кг і 300 кг. Перед вибором кранових ваг потрібно знати, з якою похибкою буде допускатися зважування та..
  2,457 грн
 • Ваги кранові OCS-500-XZС / OCS-1t-XZС

  Кранові ваги OCS-500-XZС / OCS-1t-XZС належать до категорії вагового обладнання для зважування невеликих по масі вантажів на гаку. Найчастіше дана модель користується популярністю як у сільському господарстві, так і для зважування після вилову риби. В залежності від максимального навантаження ваг..
  6,600 грн
 • Ваги кранові індикаторні ВК ЗЕВС II

  Кранові ваги індикаторні ВК ЗЕВС III використовуються для зважування невеликої маси при розвантаженні і навантаженні вантажів на промислових складах. Ваги кранові ВК ЗЕВС II виготовляються на 1000 кг, отже модель ЗЕВС II-1000. Ці ваги показали, як бюджетна серія з невеликою ціною і хорошими техні..
  6,500 грн
 • Ваги електронні кранові індикаторні ВК ЗЕВС III

  Ваги електронні кранові індикаторні ВК ЗЕВС III користуються популярністю на складах де розвантажування відбувається краном. В такому випадку вага кранова кріпиться до крюка крана і відбувається зважування. Ваги кранові ВК ЗЕВС III в залежності від максимального навантаження виготовляються на 300..
  Уточняйте
 • Кранові ваги з радіоканалом ВК ЗЕВС III РК

  Кранові ваги з радіоканалом ВК ЗЕВС III РК користуються популярністю на складах, або будівельних майданчиках. Радіоканал з виносним дублюючим таблом використовується на площадках з поганою видимістю. Можливість підключення до ПК та безкоштовне програмне забезпечення Easy Scale (для обліку та контрол..
  Уточняйте
 • Кранові ваги з радіоканалом ВК ЗЕВС III РПУ

  Кранові ваги з радіоканалом ВК ЗЕВС III  РПУ комплектуються безпровідним радіоканальним зв’язком. Використовуються на промислових об’єктах де розгрузочно-погрузочні роботи відбуваються краном. Завдяки радіоканалу інформацію можна зчитувати на відстані до 250 м. Це полегшує роботу на..
  Уточняйте
 • Ваги кранові електронні з радіоканалом ВК ЗЕВС IV

  Ваги кранові електронні з радіоканалом ВК ЗЕВС IV спеціально виготовлені для складних промислових умов, клас захисту ваги кранової становить IP 66. Це дозволяє працювати в запиленому і вологому середовищі. Виготовляються кранові ваги на великі навантаження: 20т, 30т, 50т. Оскільки ваги не мають і..
  Уточняйте

Ваги кранові обладнання для зважування, яке переважно кріпиться до кранбалок. Виготовляються як на невеликі маси, так і до 50 тон. На корпусі ваги знаходиться індикатор, який висвічує результати зважування. Для закріплення вантажу використовується гак з шарніром.Ваги кранові

З розвитком промисловості стала необхідність зважування на кранбалках. Тому спочатку були розроблені механічні кранові ваги, які ще називаються динамометри. Даний тип – це прогрес розробок високоякісного обладнання, яке на сьогоднішній день посідає одне з провідних місць серед зважування великих габаритних вантажів.

Електронні динамометри мають надзвичайно великі переваги у порівнянні з іншим ваговим обладнанням, яке полягає у наступному: вони оснащені спеціальним зручним кільцем та вантажопідйомним крюком, джерелом живлення є змінний акумулятор, наявність дистанційного пульта, що дозволяє легко та зручно керувати даним процесом зважування. Дане обладнання та їх різнофункціональність, надає унікальну можливість швидкої  передачі інформації щодо даних по радіоканалу на безпровідне табло або ПК.

Їх використовують для зважування металу в промислових цехах, в таких випадках, їх виготовляють з високотемпературним захистом. Для зважування готової продукції складських умовах, тут корпус ваг виготовляють з класом захисту IP65.

В залежності від максимального навантаження електронні динамометри і кранові ваги бувають на малі маси (до 300 кг), середні (до 10 т) і великі (до 50 т).

Такого типу ваги комплектуються пультом дистанційного управління, що зручно для аналізу інформації на відстані. Ваги кранові посідають першість у зв’язку з тим, що вони дозволяють істотно прискорити процес відпуску та приймання готової продукції, але разом з тим показують надзвичайно точні результати зважування. Крім пульта дистанційного керування для більш зручного зчитування інформації такого типу ваги можуть комплектуватися радіо канальним пульт, у таких випадках відстань передачі інформації може сягати більше 100 метрів. Окрім, отримання інформації по масі радіо канальний пульт дозволяє роздруковувати інформацію у вигляді чеку, на якому вказується дата, час, маса тощо.

Конструктивно вони складаються з тензометричного датчика «S» подібної форми двох крюків і корпусу з таблом, на якому показує масу про зважування. Що до корпусу, то він може бути виготовлений з пластику, пофарбованого чорного металу або нержавіючої сталі.

Купити кранові ваги та отримати  найбільш професійні рекомендації по їх використанню і ціні Ви зможете в компанії АТКОМ, адже умови їх використання, максимальна границя   зважування та правильне кріплення вантажу має суттєве значення для отримання достовірних даних, які Вам необхідні.

Телефон:

(067) 66-088-66
(096) 55-816-99
(099) 058-40-02
(093) 706-32-22
E-mail: at.com@ukr.net

Адресa:

м. Львiв, вул. Окружна, 57А
Якщо Ви придбали товар у компанії АТКОМ, ми надаємо гарантію та післягарантійну підтримку, консультацію по телефону, допомогу у налаштуванні.
Як купити обладнання (ціна)?
- Завітавши до нас у виставковий зал;
- Зробивши замовлення через сайт;
- Зателефонувавши.
 Як відбувається доставка? 
- По Львову обговорюється індивідуально;
- По Україні вантаж відправляється компаніями вантажоперевізниками  САТ, Делівері, Нова Пошта, Інтайм, Нічний Еспрес, Автолюкс, Гюнсел. Міст Експрес.
В які регіони відправляється вантаж?
Львів, Донецьк, Черкаси, Сімферополь, Одеса, Київ, Чернігів, Херсон, Ужгород, Запоріжжя, Дніпропетровськ, Луцьк, Полтава, Житомир, Тернопіль, Харків, Чернівці, Суми, Івано-Франківськ, Севастополь, Крим, Кіровоград, Хмельницький, Рівне, Луганськ, Ялта, Миколаїв, Біла Церква, Дніпродзержинськ, Кривий Ріг, Мелітополь, Маріуполь, Бердянськ, Умань, Новоград-Волинський, Ковель, Стрий, Дрогобич, Мукачеве, Нікополь…