Компанія АТКОМ
Адрес: вул. Окружна, 57А м. Львiв,
Телефоны: (067) 66-088-66, (096) 55-816-99,
Электронная почта: at.com@ukr.net

Ваги чекодрукуючі, ваги етикеточні

Сортування
Відображати:
Показувати: Список Сітка
 • Ваги з принтером етикеток, МВК

  Вагомаркувальний комплекс – це хороше рішення, яке на даний момент користується великою популярністю серед підприємців середнього класу. В наш час, коли потрібно швидко і якісно промаркувати продукцію на промисловому підприємстві, нами було розроблено ряд вагових комплексів для фасування пр..
  Уточняйте
 • Ваги з друком етикеток CAS LP (1.6)

  Ваги з друком на етикетці CAS LP (1.6) за довгі роки на ринку України, зарекомендували себе з хорошої сторони за свою якість в роботі.  Ваги чекодрукуючі мають можливість видруку термоетикетки найпопулярніших розмірів 58*30, 58*40, 58*60мм. Ваги торгові з друком на етикетках виготовляються з..
  26,000 грн
 • Ваги з друком етикеток CAS LP-R (1.6)

  Ваги з друком на етикетці CAS LP-R (1.6) за довгі роки на ринку України, зарекомендували себе з хорошої сторони за свою якість в роботі.  Ваги чекодрукуючі мають можливість видруку термоетикетки найпопулярніших розмірів 58*30, 58*40, 58*60мм. Ваги торгові з друком на етикетках виготовляються..
  27,000 грн
 • Ваги чекодрукуючі електронні CAS CL5000J-IP/R

  Ваги чекодрукуючі електронні CAS CL5000J-IP/R – удосконалена модель ваг LP (1.6).  Ваги етикеточні електронні CAS CL5000J мають чудовий і сучасний дизайн і швидкісний принтер друку етикеток. Завдяки графічному дисплею, вони дозволяють легко і просто зчитувати інформацію з дисплея. В мо..
  26,000 грн
 • Ваги чекодрукуючі електронні CAS CL5000J-IB

  Ваги чекодрукуючі електронні CAS CL5000J-IB – удосконалена модель ваг LP (1.6).  Ваги етикеточні електронні CAS CL5000J мають чудовий і сучасний дизайн і швидкісний принтер друку етикеток. Завдяки графічному дисплею, вони дозволяють легко і просто зчитувати інформацію з дисплея. В моде..
  29,000 грн
 • Ваги для самообслуговування CAS CL5000J-IS

  Ваги для самообслуговування з друком термоетикетки CAS CL5000J-IS мають чудовий дизайн, завдяки йому зарекомендували себе як хороше рішення для торгівлі. Ваги торгові з друком етикеток мають можливість вносити до 6000 найменувань товару. Ваги етикеточні CAS CL5000J-IS мають можливість видруку ети..
  42,000 грн
 • Підвісні ваги з друком етикетки CAS CL5000J-IH

  Торгові підвісні ваги з друком етикетки CAS CL5000J мають чудовий і сучасний дизайн і швидкісний принтер друку етикеток. Завдяки графічному дисплею, вони дозволяють легко і просто зчитувати інформацію з дисплея. В моделі ваг торгових з друком етикеток є можливість вносити до 6000 найменувань това..
  50,000 грн
 • Фасувальні ваги ШТРИХ-ПРИНТ ФI 15-2.5 Д2И1

  Фасувальні ваги ШТРИХ-ПРИНТ ФI 15-2.5 Д2И1– це сучасний фасувальний комплекс з можливим видруком етикетки. Компанія ШТРИХ-М на ринку України давно і основним напрямком її є автоматизація та виготовлення вагового обладнання. Ваги фасувальні з друком етикеток ФI 15-2.5 сконструйовані так, що ..
  20,800 грн
 • Ваги з друком етикетки Штрих-ПРИНТ М 15-2.5 Д1И1

  Ваги з друком етикетки Штрих-ПРИНТ М 15-2.5 Д1И1 це класичне виконання ваги електронної з можливістю роздруку етикеток. Також вони можуть використовуватися для фасування товарів на гуртових складах. Ваги етикеточні Штрих-ПРИНТ М виготовляються зі стійкою, на якій розміщений LCD індикатор. На дисплеї..
  23,400 грн

Ваги електронні з друком етикеток (самоклеючих) обладнання для торгівлі, яке найчастіше використовується в якості фасування і маркування товарів у супермаркетах, гуртових складах, виробництві продукції. Дане обладнання можна умовно розділити на два підтипи: електронна вага і маркувальна система.

На сьогоднішній час, при інтенсивному розвитку торгівельної діяльності поява новітнього устаткування, яке б було простим у використанні та пришвидшило обслуговування клієнтів, було просто необхідним. Одним із вирішенням даних проблем стали саме чекодрукуючі ваги.

Чекодрукуючі ваги - це ваги з друком на етикетці, які добре себе зарекомендували в торгівлі та харчовій промисловості. Вони мають термопринтер самоклеючих етикеток і використовуються у магазинах, супермаркетах та фасовці товару.

Розрізняють наступні види чекодрукуючих ваг:

 • Ваги чекодрукуючі електронні із стійкою ( ваги, які дозволять швидко бачити всю необхідну інформацію по масі та вартості товару);
 • Ваги чекодрукуючі фасовочні без стійки (ваги, які виділяються своїм зручним дизайном та простотою у використанні при фасуванні товару);
 • Торгові підвісні ваги з друком етикетки (ваги, які дозволяють легко та просто зчитувати інформацію з дисплея);
 • Ваги для самообслуговування (не замінимий атрибут будь-якого супермаркету);
 • Ваги товарні з друком етикетки (ваги, що є просто незамінними при фасовці великого товару).

Також ваги з термодруком бувають напольні (установлюються на підлогу) і виконують функцію зважування габаритних товарів з великою масою та друкують етикетку для маркування. Настільні ваги, які використовуються як торгові і магазинні ваги, де на етикетці вказується маса товару, його вартість, ціна за кілограм продукції. Програмувати ваги етикеточні можливо при підключенні комп’ютера або вручну.

Ваги чекодрукуючі досить добре себе зарекомендували у торгівельній діяльності, про що свідчать хороші відгуки наших покупців, які із задоволенням користуються даним різновидом ваг.

Купити ваги чекодрукуючі  можна в нас у Львові або заказати через сайт atcom.in.ua  по найкращій ціні на теренах України.

Електронні ваги з функцією друку - найважливіше складське і торгове устаткування, що дозволяє прискорити відпуск товарів покупцям, зробити сортування продукції за вагою, проставити маркування на пакувальній тарі. Торгові ваги з друком етикеток використовуються в роздрібній торгівлі - супермаркетах, гіпермаркетах.

Сучасні моделі техніки відрізняються простим механізмом експлуатації, що дає можливість використовувати їх в рамках системи самообслуговування.

Ваги з принтером етикеток необхідні для здійснення маркування товарів, що виставляються на продаж в мережі роздрібної торгівлі. Чекодрукуючі ваги, представлені безліччю моделей, що розрізняються наступними параметрами:

 • дизайн;
 • габарити;
 • тип установки (підлогові, настільні, підвісні моделі);
 • область застосування (фізичні параметри зважувати продукції);
 • тип програмного забезпечення;
 • кількість додаткових опцій.

При виборі моделі ваг з друком чеків необхідно враховувати режим експлуатації, кліматичні умови (рівень вологості, температури), граничний показник зважування, розташування індикатора, розміри монітора. Автоматизоване обладнання для зважування випускається в різних конфігураціях, призначених для ідентифікації продуктів або товарів широкого асортименту.

Ваги з друком етикеток випускаються в двох модифікаціях - зі стійкою і без стійки. Другий варіант відрізняється більш ергономічною конструкцією, оскільки індикація розташоване не на рівні очей покупця і продавця.

Ваги для самообслуговування встановлюються на спеціальному столі для покупців таким чином, щоб інформація на моніторі була добре видна і на відстані, і поблизу. Якщо ви вирішили відкрити власну справу, вам просто необхідні подібний пристрій.

Телефон:

(067) 66-088-66
(096) 55-816-99
(099) 058-40-02
(093) 706-32-22
E-mail: at.com@ukr.net

Адресa:

м. Львiв, вул. Окружна, 57А
Якщо Ви придбали товар у компанії АТКОМ, ми надаємо гарантію та післягарантійну підтримку, консультацію по телефону, допомогу у налаштуванні.
Як купити обладнання (ціна)?
- Завітавши до нас у виставковий зал;
- Зробивши замовлення через сайт;
- Зателефонувавши.
 Як відбувається доставка? 
- По Львову обговорюється індивідуально;
- По Україні вантаж відправляється компаніями вантажоперевізниками  САТ, Делівері, Нова Пошта, Інтайм, Нічний Еспрес, Автолюкс, Гюнсел. Міст Експрес.
В які регіони відправляється вантаж?
Львів, Донецьк, Черкаси, Сімферополь, Одеса, Київ, Чернігів, Херсон, Ужгород, Запоріжжя, Дніпропетровськ, Луцьк, Полтава, Житомир, Тернопіль, Харків, Чернівці, Суми, Івано-Франківськ, Севастополь, Крим, Кіровоград, Хмельницький, Рівне, Луганськ, Ялта, Миколаїв, Біла Церква, Дніпродзержинськ, Кривий Ріг, Мелітополь, Маріуполь, Бердянськ, Умань, Новоград-Волинський, Ковель, Стрий, Дрогобич, Мукачеве, Нікополь…