Компанія АТКОМ
Адрес: вул. Окружна, 57А м. Львiв,
Телефоны: (067) 66-088-66, (096) 55-816-99,
Электронная почта: at.com@ukr.net

Ваги автомобільні

Автомобільні вагиАвтомобільні ваги обладнання для зважування великих по масі вантажів. Виготовляються довжиною на 12, 14, 16, 18, 20, 24 метрів, а максимальне навантаження становить від 10 тон до 80 тон. В залежності від типу ваг можливе зважування кожної вісі окремо або цілого автомобіля.

Ваги автомобільні використовуються для зважування об’ємних та великих по масі вантажів. Якщо коротко проаналізувати сучасну промисловість, то ні один сектор економіки без ваг автомобільних не в змозі обійтися. Чому так? Оскільки усі великі аграрні комплекси, металургійні гіганти, хімічні заводи… де сировинний оборот надзвичайно великий, потребують зважування великих мас, більше 40 тон, 60 тон і навіть 80 тон.

Ваги автомобільні Такого типу ваги зважують продукцію (сировину) на автомобілях по принципу спочатку на платформу ваги заїжджає «пустий» автомобіль (грузовик, фура, зерновоз …), а в подальшому відбувається зважування з сировиною. Таким чином, ми отримуємо масу лише сировини, яка знаходиться у грузовому автомобілі. Ваги автомобільні в наш час виготовляють лише електронні. Попередні моделі (минулих часів) були механічні і зважували, як правило до 40 тин, платформа для заїзду становила лише 12 метрів. З розвитком індустріалізації цього стало замало, та появилися комплектуючі (тензодатчики і індикатори вагові), які дозволили створювати вагові системи електронні довжиною 14, 16, 18, 20, 24 метрів.

Що до сучасних електронних автомобільних ваг, то вони за останні десять років декілька разів удосконалювалися і на даний момент асортимент (кількість типів) можна умовно поділити на декілька підгруп:

  • Автомобільні ваги заглибленого типу. Це затратний проект, попередньо викопуються котлован, який заливається бетоном до прямокутної форми, а вже в подальшому встановлюється вагому платформу з електронікою в рівень з землею. Дана платформа попередні роки виготовлялася лише з металу, тепер конструктора удосконалили цю модель і її створюю з бетону, що зменшує затрати на виготовлення автомобільної ваги.
  • Автомобільні ваги поверхневого фундаментного (колійного) типу. Цей тип найбільш популярний, його перевагами є: невелика кількість металу на виготовлення, фундамент з авіаційних плит, можливість перестановлення на нову ділянку території для зважування. Пандуси до ваги виготовляються з металу або заливаються суцільні бетонні, це на вибір замовника.
  • Стаціонарні ваги автомобільні для зважування з динаміці. Вони малогабаритні, ціна невелика, по осьове зважування. Недоліком таких систем виступає велика точність та нестабільність показів.
  • Переносні підкладні автомобільні ваги. Принцип роботи полягає в наїзді на дві платформи ваги кожною віссю машини окремо, з подальшим обрахунком вантажу.

Вибирати автомобільні ваги потрібно за такими критеріями:

  • Кількість металу, яка піде на виготовлення обладнання;
  • Які тензодатчики будуть використані для встановлення на вагову систему і їх кількість;
  • Термін гарантії  та обслуговування.

Купити автомобільні ваги недорого, тобто по найкращій ціні Ви зможете в компанії АКТОМ. Ми надаємо консультацію, а також обговорюємо монтаж на території України (Київ, Харків, Львів, Одеса, Тернопіль, Дніпропетровськ, Вінниця …).

Ця категорія порожня.

Телефон:

(067) 66-088-66
(096) 55-816-99
(099) 058-40-02
(093) 706-32-22
E-mail: at.com@ukr.net

Адресa:

м. Львiв, вул. Окружна, 57А
Якщо Ви придбали товар у компанії АТКОМ, ми надаємо гарантію та післягарантійну підтримку, консультацію по телефону, допомогу у налаштуванні.
Як купити обладнання (ціна)?
- Завітавши до нас у виставковий зал;
- Зробивши замовлення через сайт;
- Зателефонувавши.
 Як відбувається доставка? 
- По Львову обговорюється індивідуально;
- По Україні вантаж відправляється компаніями вантажоперевізниками  САТ, Делівері, Нова Пошта, Інтайм, Нічний Еспрес, Автолюкс, Гюнсел. Міст Експрес.
В які регіони відправляється вантаж?
Львів, Донецьк, Черкаси, Сімферополь, Одеса, Київ, Чернігів, Херсон, Ужгород, Запоріжжя, Дніпропетровськ, Луцьк, Полтава, Житомир, Тернопіль, Харків, Чернівці, Суми, Івано-Франківськ, Севастополь, Крим, Кіровоград, Хмельницький, Рівне, Луганськ, Ялта, Миколаїв, Біла Церква, Дніпродзержинськ, Кривий Ріг, Мелітополь, Маріуполь, Бердянськ, Умань, Новоград-Волинський, Ковель, Стрий, Дрогобич, Мукачеве, Нікополь…