Компанія АТКОМ
Адрес: вул. Окружна, 57А м. Львiв,
Телефоны: (067) 66-088-66, (096) 55-816-99,
Электронная почта: at.com@ukr.net

Вагове обладнання, ваги електронні

Вагове обладнання в наш час широко використовують в багатьох галузях промисловості. Без ваг важко уявити сьогоднішнє життя, оскільки вони забезпечують облік виготовленого і реалізованого товару від магазинів і ринків до сільськогосподарських і промислових об’єктів. Під ваговим обладнання розуміється у весь асортимент електронних ваг, які використовуються в промисловості.

Електронні ваги використовують найбільше в таких галузях:

  • Тваринництво (для зважування ВРХ, свиней, овець);
  • Зерновий і овочевий сектор (зважування автомобілів, мішків, зерна, овочів);
  • Сфера послуг (зважування товарів для кінцевого споживача);
  • Хімічна газель (використовують високоточні ваги);
  • В промисловості (для виготовлення і фасування товарів та продуктів).

Як бачимо, ми живемо в такий час, де все на пряму зв’язане з вагами. Ваги електронні за своїм різноманіття надзвичайно великі. Найбільш популярні магазинні (торгові) і технічні ваги, які використовуються продавцями в магазинах. В лабораторіях де потрібна точність – лабораторні і аналітичні ваги. В ювелірній галузі застосовують ювелірні ваги.

Електронні ваги, Вагове обладнання

Складські і промислові ваги, які представлені такими типами: низькопрофільні, платформні, наїзні, палетні, рейкові, вага-рокла, автомобільні, кранові, товарні тощо, без них важко уявити сучасний промисловий процес і складську роботу.

Фермерські господарства використовують електронні ваги для тварин, з їх допомогою визначають приріст і масу свиней, овець, ВРХ. У забійних цехах монтуються монорейкові ваги, з допомогою яких визначається маса і кількість транспортованих туш.

Ваги ціна (ваги електронні ціна) надзвичайно поширене запитання серед покупців. Ціни на асортимент вагового обладнання коливаються від сотень до сотень тисяч гривень, це пов’язане з кількістю сировини, яка потрібна на виготовлення ваги, а також якості електроніки, яка буде використовуватися для створення вагової системи. Окрім продажу готового обладнання, ми займаємся сервісом, тому в нас завжди в наявності великий ассортимент вагових комплектуючих.

Наша компанія на ринку вагодозуючого обладнання вже давно, ми з радістю підберемо Вам необхідний тип ваг для вашого промислового об’єкту, також допоможемо в налаштуванні. Як практика показала, придбавши у нас обладнання, клієнти роблять закази знову і знову.

В компанії АТКОМ Ви зможете вибрати і недорого купити ваги електронні для різних галузей, також більш детальну інформацію отримаєте по телефону, де колектив спеціалістів допоможе підібрати обладнання для Вашої сфери діяльності. Продаж відбувається по всій території України. Ваги у Львові (Ваги Львів) це наша давня традиція, якою ми можемо пишатися.

Телефон:

(067) 66-088-66
(096) 55-816-99
(099) 058-40-02
(093) 706-32-22
E-mail: at.com@ukr.net

Адресa:

м. Львiв, вул. Окружна, 57А
Якщо Ви придбали товар у компанії АТКОМ, ми надаємо гарантію та післягарантійну підтримку, консультацію по телефону, допомогу у налаштуванні.
Як купити обладнання (ціна)?
- Завітавши до нас у виставковий зал;
- Зробивши замовлення через сайт;
- Зателефонувавши.
 Як відбувається доставка? 
- По Львову обговорюється індивідуально;
- По Україні вантаж відправляється компаніями вантажоперевізниками  САТ, Делівері, Нова Пошта, Інтайм, Нічний Еспрес, Автолюкс, Гюнсел. Міст Експрес.
В які регіони відправляється вантаж?
Львів, Донецьк, Черкаси, Сімферополь, Одеса, Київ, Чернігів, Херсон, Ужгород, Запоріжжя, Дніпропетровськ, Луцьк, Полтава, Житомир, Тернопіль, Харків, Чернівці, Суми, Івано-Франківськ, Севастополь, Крим, Кіровоград, Хмельницький, Рівне, Луганськ, Ялта, Миколаїв, Біла Церква, Дніпродзержинськ, Кривий Ріг, Мелітополь, Маріуполь, Бердянськ, Умань, Новоград-Волинський, Ковель, Стрий, Дрогобич, Мукачеве, Нікополь…