Компанія АТКОМ
Адрес: вул. Окружна, 57А м. Львiв,
Телефоны: (067) 66-088-66, (096) 55-816-99,
Электронная почта: at.com@ukr.net

Термінали збору даних

Сортування
Відображати:
Показувати: Список Сітка
 • Термінал збору даних Savio HHT 2000

  Термінал для збору даних Savio HHT 2000 стане ефективним помічником при інвентаризації на складі, торговому залі, допоможе розвантажити касовий апарат при піковому напливі покупців. Також дана модель прискорить процес відвантаження і прийому товару з використанням штрих-коду і зведе до мінімуму можл..
  Уточняйте
 • Мобільний сканер штрих-кодів CINO PF680BT

  Сканер штрих - кодів PF680BT - це надійна і компактна модель кишенькових сканерів з технологією підключення до Bluetooth v 4.0. Має високу швидкість сканування - 500 разів на секунду. Сканер PF680BT призначений для проведення процесу сканування штрих - кодів промислових масштабів, застосування в ..
  Уточняйте
 • Термінал збору даних Bitatek IT9000 REVO

  Термінал збору даних Bitatek IT9000 є тонким, міцним і надійним портативним терміналом збору даних (PDT) з високою стабільною продуктивністю і міцною конструкцією. Цей пристрій має відмінні показники збору даних і можливості сканування штрих-кодів, а наявність функцій Bluetooth і Wi-Fi, USB, супер с..
  Уточняйте
 • Термінал збору даних Bitatek IT8000

  Термінал збору даних Bitatek IT 8000 - потужний і надійний термінал для збору даних, який є ефективним помічником у різних сферах діяльності. Пристрій може використовуватися для обліку на складі, повної і вибіркової інвентаризації, роботи по накладній і багато іншого. Термінал працює на базі потужно..
  Уточняйте
 • Безпровідний сканер штрих-кодів CINO F790WD

  Бездротовий сканер штрих-коду CINO F790WD - це новітнє і передове устаткування для зчитування штрих-кодів, що не вимагає проводового підключення. Дані, які передає прилад, мають надійний захист, мають всі сучасні методи шифрування: WEP, WPA, WPA2. У нього вбудований великий дисплей, що надає більше ..
  Уточняйте
 • Мобільний сканер штрих-кодів Zebex Z-1170

  Мобільного сканер штрих-кодів Zebex Z-1170 - це зручний, компактний переносний сканер штрих-коду. Легкий і простий в користуванні Zebex Z-1170 тепер оснащений розширеними функціями, включаючи 32-розрядний процесор і потужний двигун сканування для гарантованого зчитування штрих-коду, годинник реально..
  Уточняйте
 • Термінал збору даних Cipherlab 8000

  Цей кишеньковий термінал був розроблений компанією CipherLAB, яка вже встигла зарекомендувати себе хорошого боку, завдяки високій якості продукції, що випускається. Cipherlab 8000 гарантує підвищення продуктивності і результативності роботи. Головне його завдання - формувати замовлення і інвентариза..
  Уточняйте
 • Термінал збору даних Cipherlab 9200

  Cipherlab 9200 - це останнє досягнення в сфері пристроїв для збору даних, які підтримують RFID. Використовують термінал збору даних в основному на середніх і малих складських, транспортних і логістичних підприємствах. Існує кілька типів даного терміналу, в залежності від зчитувача (2D, RFID, лінійни..
  Уточняйте
 • Термінал збору даних Cipherlab 9700

  Термінал збору даних Cipherlab 9700 - це сучасний девайс для збору даних. Співвідношення ціни та якості роботи помітно виділяє цей термінал серед інших моделей. Його можна використовувати навіть в агресивних умовах. Він відповідає всім міжнародним вимогам і стандартам. Даний термінал характеризуєтьс..
  Уточняйте
 • Термінал збору даних Cipherlab CP55

  Cipherlab CP55 вже встиг зарекомендувати себе як якісний і ідеально збалансований промисловий термінал. Його головне призначення - збір даних. Співвідношення ціни та якості роботи помітно виділяє цей термінал серед інших моделей. Термінал характеризується своєю компактністю, легкістю і зручністю для..
  Уточняйте
 • Термінал збору даних Cipherlab CP60

  Cipherlab CP60 - це відмінний варіант терміналу для збору даних, який має прекрасні характеристики, які вплинуть на прискорення роботи і підвищення продуктивності. Цей поліфункціональний девайс в основному використовується в таких сферах, як транспортування товару, логістики та на великих складах. Ц..
  Уточняйте
 • Термінал збору даних Cipherlab RS30

  Cipherlab RS30 є однією з найбільш популярних моделей серед сучасних терміналів. Це багатофункціональний пристрій, який використовується для збору даних. Співвідношення ціни та якості роботи помітно виділяє цей термінал серед інших моделей. Експлуатувати його дуже легко і комфортно. Він справляється..
  Уточняйте

Термінали збору даних (ТЗД) сучасне рішення для зручного ведення обліку за продукцією. Ефективний товарооборот на великих підприємствах і в супермаркетах неможливий без сучасних комп'ютеризованих пристроїв, можливості яких вражають. До таких належать термінали збору даних, що використовуються для автоматизації роботи з численним асортиментом найменувань товарів.

Ці компактні пристрої використовують в тих випадках, коли потрібно бездротовий зв'язок з віддаленою базою даних в складах, магазинах, лікарнях, торгових гуртових базах. Термінали збору даних дуже зручні у використанні завдяки тому, що легкі і міцні. Більшість ТЗД розроблені з урахуванням ймовірності, що їх безперебійна робота може знадобиться в різних температурних режимах і вологості. Також вони здатні витримати падіння з висоти до 2 метрів на бетонну підлогу. Пропоновані нашою компанією термінали збору даних відмінно працюють і на закритих, і на відкритих майданчиках, сюди відносяться Bitatek, Datalogic, CipherLab, Honeywell, Argox, Motorolla (Symbol), Zebex.

Термінали збору даних дозволяють в рази підвищувати швидкість обліку продукції, обробки даних у процесі товарообігу, переоцінки товару. Комірник, продавець, оператор складу миттєво з їх допомогою отримують доступ до головної товарної базі і їм стає доступна вся потрібна інформація про одиниці продукції, яка їм цікава в той чи інший момент часу. Також вони здійснюють через ТЗД відправку інформації в основну базу про той товар, з яким віддалено працюють.

Обмін даними може відбуватися за допомогою різних технологій - Bluetooth, WiFi, 3G, EDGE, GSM. Комплектація накладних, підбір продукції при формуванні замовлення, проведення інвентаризації - з подібною роботою мобільний термінал збору даних справляються легко і швидко.

Купити термінали збору даних (ТЗД) з можливістю подальшого їх налаштування Ви зможете в компанії АТКОМ, що до їх асортименту, то він великих і увесь нижче не вказаний.


Наші переваги

Якісне обладнаннявід світових виробників
Низькі цінизавдяки прямим поставкам
Інноваційні рішенняприносять вигоду бізнесу
Безкоштовна консультаціявід експертів
Багаторічний досвідвпровадження та підбору рішень для автоматизації бізнесу
Сервісне обслуговуваннязапчастини завжди в наявності