Компанія АТКОМ
Адрес: вул. Окружна, 57А м. Львiв,
Телефоны: (067) 66-088-66, (096) 55-816-99,
Электронная почта: at.com@ukr.net

Техноваги (Україна)

Показувати: Список / Сітка
Сортування
Відображати:
 • Ваги балочні, ваги стрижневі ТВ4
  Ваги балочні серії ТВ4 складаються з двох вузьких платформ з’єднаних кабелем між собою, що дозволяє розтягнути їх на велику відстань для зважування великогабаритних вантажів. Балочні ваги ТВ4 зарекомендували себе як ваги електронні, які можуть працювати в агресивних умовах з підвищеною..
  14,130 грн
 • Ваги наїзні, ваги пандусні електронні ТВ4
  Ваги наїзні електронні ТВ4 з наїзними пандусами призначені для статичного зважування вантажів на візках чи роклі, на складах та цехах промислових підприємств. Платформа ваги є конструктивно нижчою по висоті, в межах 5см, а комплект пандусів, дозволяють без особливих зусиль виїхати візком на пла..
  12,300 грн
 • Ваговий термінал ТВП-13 (рідкокристалічний)
  Вагопроцесор ТВП-13 виробництва Техноваги використовується у приміщення з незначною вологістю, оскільки клас захисту модуля індикації становить IP40.  Його використовують в товарних і лабораторних вагах. Найчастіше його використовують в однодатчикових системах. Ваговий модуль (термінал) ТВП-..
  Уточняйте
 • Електронні лабораторні ваги ТВЕ
  Електронні лабораторні ваги ТВЕ комплектуються якісними і надійними комплектуючими, а найголовніше виготовляються в Україні. Для них характерний сучасний ергономічний дизайн. Лабораторні ваги серії ТВЕ виготовляються модельним рядом від 150 г до 6000 г. Клас точності може бути третій або четверти..
  5,100 грн
 • Медичні ваги з ростоміром серії ТВ1
  Медичні ваги з ростоміром серії ТВ1 оптимальне рішення для медичних закладів (лікарень, поліклінік), навчальних закладів (школи, дитячі садки). Ваги медичні з ростоміром використовуються для зважування маси тіла та росту людини. Вони зручні тим, що односно, без додаткових затрат часу можна дізнатися..
  6,900 грн
 • Вага візок гідравлічний ТВ4
  Ваги рокла ТВ4 українського виробництва характеризуються високоякісними комплектуючими і рифленими вилами. Вага візок гідравлічний ТВ4 використовуються на складах для транспортування і переважування продукції і напівфабрикатів. Виготовляється рокла з вагами у 2-х моделях ТВ4-1500-0.5-R і ТВ4-2000..
  30,200 грн
 • Ваги лабораторні ТВЕ (на велику масу)
  Ваги лабораторні ТВЕ даної серії розраховані на великогабаритні зразки і зважування на великі маси від 12 до 150 кг. Свою технологічну розробку завод удосконалив для зважування маси сировини у промисловості, медицині, дослідних установах і аграрному секторі. Електронні лабораторні ваги ТВЕ в зале..
  6,500 грн
 • Ваги наїзні нержавіючі електронні ТВ4
  Ваги наїзні нержавіючі електронні ТВ4 з наїзними пандусами призначені для статичного зважування вантажів на візках чи роклі, на складах та цехах промислових підприємств. Платформа ваги є конструктивно нижчою по висоті , в межах 5см, а комплект пандусів, дозволяють без особливих зусиль виїхати в..
  34,500 грн
 • Ваги нержавіючі рейкові ТВ4
  Ваги нержавіючі рейкові серії ТВ4 складаються з двох вузьких нержавіючих платформ з’єднаних кабелем між собою, що дозволяє розтягнути їх на велику відстань для зважування великогабаритних вантажів. Балочні ваги нержавіючі ТВ4 зарекомендували себе як ваги електронні, які можуть працюват..
  24,700 грн

Телефон:

(067) 66-088-66
(096) 55-816-99
(099) 058-40-02
(093) 706-32-22
E-mail: at.com@ukr.net

Адресa:

м. Львiв, вул. Окружна, 57А
Якщо Ви придбали товар у компанії АТКОМ, ми надаємо гарантію та післягарантійну підтримку, консультацію по телефону, допомогу у налаштуванні.
Як купити обладнання (ціна)?
- Завітавши до нас у виставковий зал;
- Зробивши замовлення через сайт;
- Зателефонувавши.
 Як відбувається доставка? 
- По Львову обговорюється індивідуально;
- По Україні вантаж відправляється компаніями вантажоперевізниками  САТ, Делівері, Нова Пошта, Інтайм, Нічний Еспрес, Автолюкс, Гюнсел. Міст Експрес.
В які регіони відправляється вантаж?
Львів, Донецьк, Черкаси, Сімферополь, Одеса, Київ, Чернігів, Херсон, Ужгород, Запоріжжя, Дніпропетровськ, Луцьк, Полтава, Житомир, Тернопіль, Харків, Чернівці, Суми, Івано-Франківськ, Севастополь, Крим, Кіровоград, Хмельницький, Рівне, Луганськ, Ялта, Миколаїв, Біла Церква, Дніпродзержинськ, Кривий Ріг, Мелітополь, Маріуполь, Бердянськ, Умань, Новоград-Волинський, Ковель, Стрий, Дрогобич, Мукачеве, Нікополь…