Компанія АТКОМ
Адрес: вул. Окружна, 57А м. Львiв,
Телефоны: (067) 66-088-66, (096) 55-816-99,
Электронная почта: at.com@ukr.net

Система виклику офіціантів та персоналу

Система виклику офіціантів та персоналу – це сучасне, просте та унікальне рішення для швидкого обслуговування клієнтів. Найчаcтіше вона користується популярністю в барах, ресторанах, кафе, а також на відкритих відпочинкових літніх майданчиках, диско-клубах, готелях, казино тощо.Система виклику офіціантів та персоналу

Безпровідна система виклику офіціанта та персоналу – особливо необхідна для закладів, де немає можливості візуального контролю всіх столиків, закладів, які мають літні столики, кілька залів, кабінетів, кабінок, багаторівневих закладів, затемнених залів і т.д.

Основна практичність даної системи проявляється в обслуговуванні клієнтів (гостей) на більш офіційному рівні, тобто підвищує авторитетність закладу. Відвідувачам більше не доведеться чекати офіціантів. З допомогою одного нажаття радіо-кнопки виклику, сигнал надійде на приймач до бармена і пейджер, який розміщений на руці офіціанта. Отже якісний сервіс – це запорука хорошого бізнесу.

Принцип роботи:

  • після натискання кнопки виклику, яка знаходиться на столі клієнта, передається сигнал на табло, яке переважно розміщене біля бармена, а також передається на ручний пейджер офіціанта. Сигнал дає звуковий та вібросигнал і також на моніторах зображено номер столика, який чекає замовлення.
  • коли блюдо приготовлене повар з допомогою радіо-пульта повара передає сигнал на пейджер офіціанта, який відповідає за даний столик. Також можливий дубляж сигналу на головний монітор (приймач виклику офіціанта).

Що входить в систему виклику офіціанта:

  • Приймач виклику офіціанта;

  • Кнопки виклику офіціанта різного дизайну;

  • Пейджер у вигляді ручного годинника;

  • Кухонний передавач повара;

  • Підсилювач сигналу (в тих випадках, якщо велика площа обслуговування).

Купити кнопки виклику офіціанта, налаштувати і отримати консультацію, що до оптимального рішення для Вашого закладу, з радістю допоможе колектив досвідчених спеціалістів компанії АТКОМ.

Телефон:

(067) 66-088-66
(096) 55-816-99
(099) 058-40-02
(093) 706-32-22
E-mail: at.com@ukr.net

Адресa:

м. Львiв, вул. Окружна, 57А
Якщо Ви придбали товар у компанії АТКОМ, ми надаємо гарантію та післягарантійну підтримку, консультацію по телефону, допомогу у налаштуванні.
Як купити обладнання (ціна)?
- Завітавши до нас у виставковий зал;
- Зробивши замовлення через сайт;
- Зателефонувавши.
 Як відбувається доставка? 
- По Львову обговорюється індивідуально;
- По Україні вантаж відправляється компаніями вантажоперевізниками  САТ, Делівері, Нова Пошта, Інтайм, Нічний Еспрес, Автолюкс, Гюнсел. Міст Експрес.
В які регіони відправляється вантаж?
Львів, Донецьк, Черкаси, Сімферополь, Одеса, Київ, Чернігів, Херсон, Ужгород, Запоріжжя, Дніпропетровськ, Луцьк, Полтава, Житомир, Тернопіль, Харків, Чернівці, Суми, Івано-Франківськ, Севастополь, Крим, Кіровоград, Хмельницький, Рівне, Луганськ, Ялта, Миколаїв, Біла Церква, Дніпродзержинськ, Кривий Ріг, Мелітополь, Маріуполь, Бердянськ, Умань, Новоград-Волинський, Ковель, Стрий, Дрогобич, Мукачеве, Нікополь…