Компанія АТКОМ
Адрес: вул. Окружна, 57А м. Львiв,
Телефоны: (067) 66-088-66, (096) 55-816-99,
Электронная почта: at.com@ukr.net

Ручні сканери штрих кодів

Сортування
Відображати:
Показувати: Список Сітка
 • Лазерний сканер штрих-кодів Sunlux XL-6200

  Фірма Sunlux є перевіреним і надійним виробником сканерів, одним з яких є Sunlux XL-Scan XL-6200. Це пристрій являє собою ручний лазерний сканер штрих-кодів новітньої розробки. Він володіє прекрасними характеристиками і можливостями. Цей пристрій може бути використано в багатьох сферах, таких як про..
  2,000 грн
 • Ручний багатоплощинний сканер ZEBEX Z-3060

  Сканер ZEBEX Z-3060 – це ручний багатоплощинний сканер штрих-кодів, з його допомогу процес сканування буде приносити лише задоволення. Багатоплощинний сканер Z-3060 має п’ять полів направлення(20 ліній сканування), що дозволяє швидко зчитати інформацію з штрих-коду. Джерелом світла висту..
  11,600 грн
 • Сканер штрих-кодів Honeywell Metrologic MK 5145 Eclipse

  Компанія Honeywell випускає якісні і ідеально збалансовані сканери, одним з яких є Honeywell (Metrologic) MS5145 Eclipse. Цей прилад вважають одним з найбільш ефективних і якісних. Сканер характеризується своєю компактністю, легкістю і зручністю для щоденного використання. При його розробці були вик..
  4,320 грн
 • Сканер штрих-коду Honeywell Metrologic MS 9540 Voyager

  Сканер штрих-кода Honeywell Metrologic  MS 9540 Voyager один з найбільш популярний сканерів, які користуються популярністю серед клієнтів, які купляють для встановлення у торгових мережах. Honeywell (Metrologic) MS9540 Voyager - це лазерний сканер для читання 1D штрих-кодів і кодів GS1 DataB..
  5,600 грн
 • Ручний лазерний сканер штрих-кодів ZEBEX Z-3151 HS

  Виробник сканувальної продукції ZEBEX на ринку України давно. Він охарактеризував себе як  надійний виробник. Найбільш популярною моделлю є лазерний сканер ZEBEX Z-3151HS. Сканер штрих-кодів Z-3151 HS джерелом світла має лазерний діод видимого спектра, де довжина хвилі сягає 650нм. Ручний ла..
  7,000 грн
 • Ручний сканер штрих - коду AS 8000 ARGOX

  Сканер штрих - кодів AS 8000 ARGOX завдяки своїй невеликій масі, яка не перевищує 120г і червоному світлодіоду (спектр 660 нм). Зарекомендував себе, як сучасний сканер штрих-кодів. Сканування відбувається зі швидкістю до 100 скан. / сек.- це дозволяє швидко і якісно опрацювати інформацію. Сканер ..
  3,160 грн
 • Світлодіодний сканер штрих-кодів ARGOX AS 8150

  Світлодіодний сканер ARGOX AS 8150 розрахований на максимальну ширину поля до 120мм і зчитуючим елементом є червоний світлодіод (довжина спектра до 660нм). Сканер зчитує усі найбільш популярні штрих-коди, а найголовніше те, що якісно розпізнає навіть нечіткі і затерті коди. Сканер штрих-кодів AS ..
  5,200 грн
 • Ручний світлодіодний сканер штрих-кодів ARGOX AS 8310

  Основною перевагою даної є зчитування з великої відстані  нечітких і затертих кодів. ARGOX AS 8310 розрахований на максимальну ширину поля до 250мм і зчитуючим елементом є червоний світлодіод (довжина спектра до 660нм). Сканер зчитує усі найбільш популярні штрих-коди. Ручний сканер штрих-код..
  6,000 грн
 • Сканер штрих-коду CINO F560

  Сканер для поточного процесу зчитування лінійних штрих - кодів CINO F560 - доступна бюджетна модель серед своїх аналогів тайванського виробника. Товар поєднує в собі нові технології і демократичну ціну, що ставати привабливим для бізнесу будь-якого масштабу. Сканер CINO F560 оснащений потужною си..
  3,200 грн
 • Ручний сканер штрих-кодів CINO F680

  Ручний сканер зчитування штрих - кодів CINO F680 - дуже практична і доступна модель для сканування лінійних штрих - кодів. Ця модель набагато витривалішими, ніж інші подібні товари, завдяки її технології Linear Image. Сканер підтримує USB, RS232 і KB кабель підключення також універсальний. Має в сво..
  3,720 грн
 • Cканер штрих-кодів CINO F780

  Ручний сканер для зчитування штрих - коду Cino F780 - доступна і практична модель, має підвищений захист від пошкоджень серед своїх аналогів. Завдяки спеціальній конструкції корпусу, що має прогумовані ділянки, з легкістю призводять товар в амортизацію при падінні з висоти до 180 см. Таким чином, вн..
  4,000 грн
 • Ручний сканер штрих-кодів CINO F790

  Сканер штрих-кодів CINO F790 - відноситься до серії продуктів з системою Linear Image і включає в себе новітні технології компанії - розробника такого роду товарів. Має в своєму арсеналі функцію, яка дозволяє на тривалій відстані (до 813 мм) працювати зі зчитуванням штрих-кодів. Це дуже цінно на вел..
  4,680 грн

Ручний сканер штрих коду належить до обладнання, яке не заміниме в промисловості, переважно сфери послуг. Їх використовують для оперативного зчитування інформації з етикетки, на якій нанесений штрих код у вигляді графічних ліній різної товщини.

Ручний сканер штрих коду купити і дізнатися ціну, завжди можна у компанії АТКОМ.  Що до детальної інформації то вони можуть бути лазерні, світлодіодні та імідж сканери. Ручні лазерні сканери вважаються найбільш популярними, оскільки оперативно зчитують інформацію, але їм важко зчитати пошкоджені коди і не витримують ударів при падінні. Останні найбільш цікаві моделі, практично протиударні, швидше зчитують штрих коди, та легко зчитують пошкоджені коди. Світлодіодні вже практично не використовуються через не практичність.

Серед переваг ручних сканерів штрих-коду вважається:

 • Невелика ціна;
 • Невеликі розміри;
 • Великий асортимент;
 • Простота у користуванні.

Дані моделі під’єднуються через кабель RS232, USB, рідше в розрив клавіатури. Для зручного використання можуть комплектуватися стійкою, а для оперативнішого зчитування датчиком автоматичного сканування, тобто коли штрихкод появляється під скануючим променем, відбувається сканування.


Наші переваги

Якісне обладнаннявід світових виробників
Низькі цінизавдяки прямим поставкам
Інноваційні рішенняприносять вигоду бізнесу
Безкоштовна консультаціявід експертів
Багаторічний досвідвпровадження та підбору рішень для автоматизації бізнесу
Сервісне обслуговуваннязапчастини завжди в наявності