Компанія АТКОМ
Адрес: вул. Окружна, 57А м. Львiв,
Телефоны: (067) 66-088-66, (096) 55-816-99,
Электронная почта: at.com@ukr.net

Бездротові сканери штрих кодів

Сортування
Відображати:
Показувати: Список Сітка
 • Ручний бездротовий сканер штрих-кодів SunLux XL-9310

  SunLux XL-9310 - це бюджетний варіант бездротового лазерного радіо сканера, який володіє відмінними характеристиками. Він ідеальний для зчитування дрібних штрих-кодів, а також користується великою популярністю в тих організаціях, в яких потрібно зчитувати штрих-коди об'єктів, які знаходяться дал..
  6,448 грн
 • Ручний бездротовий сканер штрих-кодів Megascan 4100

  Megascan 4100 - це лазерний сканер ручного типу. Функціонує він з усіма приладами, які підтримують Bluetooth (планшети, смартфони, ПК і інші девайси). Швидкість роботи пристрою складає 100 скан./С, а глибина зчитування - 630 мм. Якщо у нього не вийшло передати дані, то видає 3 сигналу, які інформуют..
  7,000 грн
 • Ручний бездротовий сканер штрих-кодів ZEBEX Z-3190 BT

  Ручний бездротовий сканер штрих-кодів ZEBEX Z-3190 BT – це якість і простота у використанні. В комплект бездротового сканера входить сканер і підставка кредло, які працюють на радіочастоті 2,4-2,48 ГГц та дозволяють відходити від кредла до 100 м. Конструкція витримує падіння з висоти до одн..
  10,920 грн
 • Безпровідний ручний сканер ARGOX AS 8520

  Безпровідний сканер ARGOX AS 8520 використовується де потрібно читати коди не лише біля місця опрацювання інформації, а також внесенні товару на відстані у базу (прихід товару). Найчастіше його купляють як заміну терміналів збору даних. Джерелом світла AS-8520 ARGOX є світлодіод червоного кольору..
  6,500 грн
 • Безпровідний сканер штрих-коду ARGOX AS 8020 CL

  Безпровідний сканер ARGOX AS 8020 CL використовується де потрібно читати коди не лише біля місця опрацювання інформації, а також внесенні товару на відстані у базу (прихід товару). Найчастіше його купляють як заміну терміналів збору даних. Джерелом світла AS 8020 CL ARGOX є світлодіод червоного к..
  9,100 грн
 • Cканер 2D кода CINO A770BT

  Безпровідний 2D сканер CINO A770BT - це потужне і універсальне обладнання для розпізнавання штрих-кодів, в основі розробки якого лежить фірмова технологія декодування FuzzyScan 3.0. Його база Area Image зчитування кодів - це новітня програма майбутнього, що існує вже зараз в даному товарі. Сканер..
  12,714 грн
 • Мобільний сканер штрих-кодів CINO PF680BT

  Сканер штрих - кодів PF680BT - це надійна і компактна модель кишенькових сканерів з технологією підключення до Bluetooth v 4.0. Має високу швидкість сканування - 500 разів на секунду. Сканер PF680BT призначений для проведення процесу сканування штрих - кодів промислових масштабів, застосування в ..
  8,190 грн
 • Безпровідний сканер штрих-кодів CINO F680BT

  Бездротовий сканер штрих-кодів CINO F680BT - легке, зручне і практичне устаткування для продажів і проведення переобліку. Сканер оснащений простою системою, що зможе розпізнати штрих - код будь-якого стану: деформованого, затертого, нечіткого, пошкодженого. Вони стоять на ринку в списку лідері..
  8,814 грн
 • Безпровідний сканер штрих-кодів CINO F780BT

  Бездротовий сканер штрих - коду CINO F780BT - на ринку аналогічної продукції займає перші місця, так як універсальний і практичний, дуже міцний і довговічний. Дана модель сканера має дуже багато переваг. Він може передавати сигнал для зчитування кодів на відстані близько 100 метрів, а коли виходи..
  9,334 грн
 • Сканер штрих-кодів CINO F790BT

  Бездротовий сканер штрих-коду CINO F790BT - легке в управлінні і надійне обладнання для зчитування штрих-кодів. Оснащено ідентичною оптичною системою для проведення даних робіт. Сканер має швидкісний і сучасний модуль для зчитування Linear Image, що має за основу технологію FuzzyLogic 2.0. Її пер..
  9,594 грн
 • Безпровідний сканер штрих-кодів CINO F790WD

  Бездротовий сканер штрих-коду CINO F790WD - це новітнє і передове устаткування для зчитування штрих-кодів, що не вимагає проводового підключення. Дані, які передає прилад, мають надійний захист, мають всі сучасні методи шифрування: WEP, WPA, WPA2. У нього вбудований великий дисплей, що надає більше ..
  14,274 грн
 • Мобільний сканер штрих-кодів Zebex Z-1170

  Мобільного сканер штрих-кодів Zebex Z-1170 - це зручний, компактний переносний сканер штрих-коду. Легкий і простий в користуванні Zebex Z-1170 тепер оснащений розширеними функціями, включаючи 32-розрядний процесор і потужний двигун сканування для гарантованого зчитування штрих-коду, годинник реально..
  7,150 грн

Бездротові сканери штрих кодів використовуються в гуртівнях, у складах, транспортних компаніях, магазинах для прийому продукції. Вони універсальне рішення в тих місцях де немає можливості встановить персональний комп’ютер і не практичні умови праці. Оскільки сканер штрих коду бездротовий може перебувати у складі, виробники його виготовили з якісного пластику з прорезининими елементами корпусу.

Як відбувається сканування бездротовим сканером

 • На відстані від станції (кредл) сканера, яка як правило розміщується біля ПК, проводиться сканування штрих кодів.
 • Результатом сканування вважається звуковий сигнал, в подальшому по радіочастоті або Bluetooth інформація передається на ПК.
 • Якщо сканер знаходиться на великій відстані від станції, то може інформації не передаватися. В такому випадку на внутрішню пам'ять обладнання накопичуються результати сканування, які в той момент, коли сканер появиться в радіусі дії автоматично передадуть інформацію на ПК.

Отже, це обладнання вважається не дешевим в ціновій категорії, його застосування невелике, асортимент представлений великою кількістю моделей різних виробників.


Наші переваги

Якісне обладнаннявід світових виробників
Низькі цінизавдяки прямим поставкам
Інноваційні рішенняприносять вигоду бізнесу
Безкоштовна консультаціявід експертів
Багаторічний досвідвпровадження та підбору рішень для автоматизації бізнесу
Сервісне обслуговуваннязапчастини завжди в наявності