Компанія АТКОМ
Адрес: вул. Окружна, 57А м. Львiв,
Телефоны: (067) 66-088-66, (096) 55-816-99,
Электронная почта: at.com@ukr.net

RECS

Показувати: Список / Сітка
Сортування
Відображати:
 • Пейджер офіціанта Watch pager
  Пейджер офіціанта Watch pager універсальний приймач сигналу, який має форму ручного годинника, корпус якого прорезинений і ударостійкий. Завдяки своєму дизайну він підійде як на чоловічу так і на жіночу руку. Зв’язок пейджера відбувається на частоті сигналу 433,92 мГц. Як працює пейджер? ..
  1,612 грн
 • Пейджер-годинник офіціанта Intelligent
  Пейджер-годинник офіціанта Intelligent універсальний приймач сигналу, який має форму ручного годинника, корпус якого прорезинений і ударостійкий. Завдяки своєму дизайну він підійде як на чоловічу так і на жіночу руку. Зв’язок пейджера відбувається на частоті сигналу 433,92 мГц максимальна відс..
  1,976 грн
 • Приймач виклику офіціантів HCM-1350 RECS
  Приймач виклику офіціантів HCM-1350 RECS сучасне рішення для закладів де потрібно швидко обслужити клієнтів. Використовується в кафе, барах, ресторанах, літніх терасах, тощо. Табло виклику RECS HCM-1350 дозволяє одночасно бачити 3 (три) виклики на моніторі з можливістю запрограмувати до 180 радіо..
  2,860 грн
 • Кухонний передавач повара CTK-200 RECS
  Пейджер офіціанта Watch pager універсальний приймач сигналу, який має форму ручного годинника, корпус якого прорезинений і ударостійкий. Завдяки своєму дизайну він підійде як на чоловічу так і на жіночу руку. Зв’язок пейджера відбувається на частоті сигналу 433,92 мГц. Як працює пейджер? ..
  3,250 грн
 • Приймач виклику офіціанта R-1100 RECS
  Приймач виклику офіціанта R-1100 RECS найпростіше бюджетне та універсальне рішення, для сповіщення про виклик. Табло відображає лише один сигнал про дзвінок. Табло виклику RECS R-1100 легке в програмуванні, дозволяється вносити до 99 кнопок. Радіус дії становить до 100м на відкритій площі без зовніш..
  1,794 грн
 • Проста безпровідна система виклику R11 RECS
  Проста безпровідна система виклику персоналу R11 RECS дозволяє без великих фінансових затрат створити контроль у зв’язку з персоналом. Суть її полягає, що є лише одна кнопка виклику і простий приймач сигналу. Дана проста система дозволяє працювати на відстані  до 100 м відкритої терито..
  910 грн
 • Ретранслятор-репітер HCM35 RECS
  Репітер - ретранслятор HCM35 RECS використовується в системі виклику офіціанта, коли велика відстань від столиків з клієнтами до барної стійки і сигнал не проходить. HCM35 RECS служить для збільшення відстані сигналу, а також його дублювання, тобто коли один імпульс може не проходити. Радіус дії рет..
  2,054 грн
 • Проста безпровідна система виклику R12 RECS
  Проста безпровідна система виклику персоналу R12 RECS дозволяє без великих фінансових затрат створити контроль у зв’язку з персоналом. Суть її полягає, що є лише одна кнопка виклику і простий приймач сигналу. Дана проста система дозволяє працювати на відстані  до 100 м відкритої терито..
  910 грн
 • Кнопка виклику офіціанта HCM 350 Totem Bell RECS
  Кнопка виклику офіціанта HCM 350 Totem Bell RECS одна з найпопулярніших моделей серед наших клієнтів, це пов’язане з сучасним дизайном і надійною конструкцією з ударостійкого пластику. Радіо-кнопка RECS HCM 350 Bell працює на частоті 433,92 мГц з радіусом дії до 300 м на відкритій території..
  273 грн
 • Костер пейджер Шоколадка (комплект)
  Костер пейджер Шоколадка – це комплект для швидкого обслуговування клієнтів. Використовується дана система найчастіше у закладах швидкого харчування, фастфудах та піцеріях. Дизайн настільки унікальний, що нагадує звичайну форму плитки шоколаду. Coaster Pager CHOCOLATE дозволяє працювати до 500..
  11,960 грн
 • Кнопка виклику офіціанта HCM 350 Totem Girl RECS
  Кнопка виклику офіціанта HCM 350 Totem Girl RECS одна з найпопулярніших моделей серед наших клієнтів, це пов’язане з сучасним дизайном і надійною конструкцією з ударостійкого пластику. Радіо-кнопка RECS HCM 350 Girl працює на частоті 433,92 мГц з радіусом дії до 300 м на відкритій території..
  273 грн
 • Передавач - зарядний пристрій Шоколадка
  Передавач - зарядний пристрій Шоколадка елемент системи, котрий можна придбати окремо, якщо Ваш пристрій вийшов з ладу.   Наша компанія займає лідируючу позицію з продажу обладнання для виклику офіціантів та персоналу. В модельний ряд цих товарів входять: приймач виклику, радіо-кнопка, го..
  3,640 грн

Наші переваги

Якісне обладнаннявід світових виробників
Низькі цінизавдяки прямим поставкам
Інноваційні рішенняприносять вигоду бізнесу
Безкоштовна консультаціявід експертів
Багаторічний досвідвпровадження та підбору рішень для автоматизації бізнесу
Сервісне обслуговуваннязапчастини завжди в наявності