Компанія АТКОМ
Адрес: вул. Окружна, 57А м. Львiв,
Телефоны: (067) 66-088-66, (096) 55-816-99,
Электронная почта: at.com@ukr.net

Витратні матеріали для маркування

Витратні матеріали для маркування

Витратні матеріали для обладнання на підприємстві необхідна річ для функціонування робочого процесу. Для електронного торгового обладнання - фіскальних реєстраторів, касових апаратів, ваг з друком етикеток, принтерів етикеток та інших - потрібні наступні витратні матеріали:

 • етикетка самоклеюча (етикет-стрічка);

 • термоетикетка;

 • термотрансферна етикетка (vellum, поліпропіленова);

 • чекова стрічка (касова стрічка);

 • рібони для термотрансферного друку;

 • ярлики, бірки та інші.

Матеріали можуть відрізнятися один від одного кольором, кількістю шаром, покриттям та якістю виконання. Однак існують ще важливі параметри, на які іноді просять звернути увагу компанії-виробники торгового обладнання.

Електронні торгові пристрої повинні завжди бути готові до повноцінної роботи. А працювати їм доводиться в жорстких умовах експлуатації, особливо якщо вони встановлені у великих або популярних магазинах.

Щоб обладнання працювало безперебійно в будь-яких умовах, будуть потрібні не просто якісні витратні матеріали, а найчастіше - тільки лише з певними технічними характеристиками. Виробники електронних торговельних пристроїв для торгівлі в більшості випадків вказують всі необхідні для расхідників параметри в інструкціях з експлуатації до свого обладнання.

Наприклад, зверніть увагу на такі параметри, які для них мають значення:

 • зовнішній діаметр рулону стрічки;
 • ширину стрічки;
 • довжина стрічки;
 • тип паперу;
 • де застосовується …

Компанія АТКОМ пропонує широкий асортимент різноманітних витратних матеріалів, які завжди необхідні для торгових підприємств, - з гарантовано високим рівнем якості і прийнятною ціною.

Телефон:

(067) 66-088-66
(096) 55-816-99
(099) 058-40-02
(093) 706-32-22
E-mail: at.com@ukr.net

Адресa:

м. Львiв, вул. Окружна, 57А
Якщо Ви придбали товар у компанії АТКОМ, ми надаємо гарантію та післягарантійну підтримку, консультацію по телефону, допомогу у налаштуванні.
Як купити обладнання (ціна)?
- Завітавши до нас у виставковий зал;
- Зробивши замовлення через сайт;
- Зателефонувавши.
 Як відбувається доставка? 
- По Львову обговорюється індивідуально;
- По Україні вантаж відправляється компаніями вантажоперевізниками  САТ, Делівері, Нова Пошта, Інтайм, Нічний Еспрес, Автолюкс, Гюнсел. Міст Експрес.
В які регіони відправляється вантаж?
Львів, Донецьк, Черкаси, Сімферополь, Одеса, Київ, Чернігів, Херсон, Ужгород, Запоріжжя, Дніпропетровськ, Луцьк, Полтава, Житомир, Тернопіль, Харків, Чернівці, Суми, Івано-Франківськ, Севастополь, Крим, Кіровоград, Хмельницький, Рівне, Луганськ, Ялта, Миколаїв, Біла Церква, Дніпродзержинськ, Кривий Ріг, Мелітополь, Маріуполь, Бердянськ, Умань, Новоград-Волинський, Ковель, Стрий, Дрогобич, Мукачеве, Нікополь…