Компанія АТКОМ
Адрес: вул. Окружна, 57А м. Львiв,
Телефоны: (067) 66-088-66, (096) 55-816-99,
Электронная почта: at.com@ukr.net

Промислові принтери етикеток

Сортування
Відображати:
Показувати: Список Сітка
 • Термотрансферний принтер TSC ME 240

  Промисловий термотрансферний принтер TSC ME 240 розрахований на друк декілька тисяч етикеток в день і він належить до принтерів промислового початкового рівня, який підходить для друку на термопапері і поліпропілені. Швидкість TSC ME-240 складає 240 мм / сек., а ширина стрічки розрахована на видрук ..
  Уточняйте
 • Термотрансферний принтер ARGOX F1

  Високопродуктивний  промисловий термотрансферний принтер ARGOX F1 використовується в промисловості де потрібний видрук більше 10 000 етикеток в день. Найбільше підходить для користування у невеликих складах і фармацевтичній галузі. Промисловий принтер штрих етикеток ARGOX F1 характеризу..
  Уточняйте
 • Промисловий термотрансферний принтер Godex EZ2250i / EZ2350i

  Промисловий термотрансферний принтер етикеток Godex EZ2250i розроблений для друку тексту, штрих-кодів і зображень. Пристрій розрахований на тривалу роботу, велике навантаження і значний обсяг друку більше 20 000 етикеток в день. Незаперечною перевагою термотрансферного принтера етикеток Godex EZ2250..
  32,006 грн

Промислові принтери етикеток високоякісне обладнання, яке використовують в промислових складах де потрібно роздрук етикеток більше десяти тисяч в день. Габаритні розміри в них дещо масивні, що дозволяє завантажити великі рулони етикетки.

Промисловий принтер для друку етикеток характеризується металевим каркасом, для більш надійного і високопродуктивної роботи, а також захистом від пилепопадання.

Що до принципу роботи, промислові принтери найчастіше роблять видрук великого тиражу, а в подальшому, з допомогою аплікатора етикеток відбувається промарковування окремих товарів, так і коробок.

Найчастіше такого типу обладнання користується популярністю в м’ясній промисловості, молочній галузі та складах різної орієнтованості. Основними елементами, які потрібно наносити на етикетку є штрих-код, дата, логотип і назва компанії, інформація про товар та маса. Купити промисловий принтер етикеток Ви завжди зможете по найнижчій ціні в західному регіоні у компанії АТКОМ.


Наші переваги

Якісне обладнаннявід світових виробників
Низькі цінизавдяки прямим поставкам
Інноваційні рішенняприносять вигоду бізнесу
Безкоштовна консультаціявід експертів
Багаторічний досвідвпровадження та підбору рішень для автоматизації бізнесу
Сервісне обслуговуваннязапчастини завжди в наявності