Компанія АТКОМ
Адрес: вул. Окружна, 57А м. Львiв,
Телефоны: (067) 66-088-66, (096) 55-816-99,
Электронная почта: at.com@ukr.net

SYNCO

Показувати: Список / Сітка
Сортування
Відображати:
 • Рідер магнітних карт Synco SC-750
  Рідер магнітних карт Synco SC-750 бюджетне рішення для ведення бізнесу. Він дозволяє оперативно зчитувати інформацію з пластикових карток, а в подальшому передавати її на опрацювання у внутрішнє програмне забезпечення. В нашій компанії зчитувач магнітних карт SC-750 можна придбати по хорошим ціна..
  Уточняйте
 • Мобільний принтер чеків SYNCO MPT II
  Мобільний принтер чеків SYNCO MPT II підтримує витрук тексту і графічної інформації на касовій стрічці. Завдяки малим розмірам і компактному дизайну підійде для користування в сфері де потрібно видрук чеків на відстані, це може бути громадська торгівля, залізниця, виїзна торгівля. Інформація передач..
  Уточняйте
 • Принтер для друку чеків SYNCO POS-5890T
  Принтер для друку чеків SYNCO POS-5890T бюджетний термопринтер, застосовується для видруку квитанцій, різного роду чеків. Швидкість видруку стрічки не перевищує 90 мм у секудну. Завдяки габаритним розмірам  і невеликій масі підійде для закладів сфери послуг. Чековий принтер SYNCO POS-5890T д..
  Уточняйте
 • Принтер для чеків POS 58VC130 SYNCO
  Принтер для чеків POS 58VC130 SYNCO, ось що потрібно для створення системи обслуговування клієнтів у фармації, складах, ресторанах, бутіках. Даній моделі притаманний чудовий дизайн, який впишеться у Ваш інтер’єр, а обрізувач стрічки полегшить роботу продавця. Кухонний принтер POS 58VC130 ви..
  Уточняйте
 • Принтер чеку POS 58VC90 SYNCO
  Принтер чеку POS 58VC90 SYNCO, ось що потрібно для створення системи обслуговування клієнтів у фармації, складах, ресторанах, бутіках. Даній моделі притаманний чудовий дизайн, який впишеться у Ваш інтер’єр, а обрізувач стрічки полегшить роботу продавця. Термопринтер для pos-терминалу POS 58..
  Уточняйте
 • Термопринтер друку чеків SYNCO POS 58 III
  Термопринтер друку чеків SYNCO POS-5890T бюджетний термопринтер, застосовується для видруку квитанцій, різного роду чеків. Швидкість видруку стрічки не перевищує 90 мм у секудну. Завдяки габаритним розмірам  і невеликій масі підійде для закладів сфери послуг. Принтер чеків SYNCO POS-5890T до..
  Уточняйте
 • Термопринтер для друку чеків SYNCO POS 88 V
  Термопринтер для друку чеків SYNCO POS 88 V сучасне рішення для торгівлі де не потрібно видрук фіскальних касових чеків. Моделі виготовляються в чорному і білому кольорах. Своїм сучасним дизайном принтер впишеться в дизайн торгового залу різного напрямку промисловості. Принтер термодруку чеків SY..
  Уточняйте

Телефон:

(067) 66-088-66
(096) 55-816-99
(099) 058-40-02
(093) 706-32-22
E-mail: at.com@ukr.net

Адресa:

м. Львiв, вул. Окружна, 57А
Якщо Ви придбали товар у компанії АТКОМ, ми надаємо гарантію та післягарантійну підтримку, консультацію по телефону, допомогу у налаштуванні.
Як купити обладнання (ціна)?
- Завітавши до нас у виставковий зал;
- Зробивши замовлення через сайт;
- Зателефонувавши.
 Як відбувається доставка? 
- По Львову обговорюється індивідуально;
- По Україні вантаж відправляється компаніями вантажоперевізниками  САТ, Делівері, Нова Пошта, Інтайм, Нічний Еспрес, Автолюкс, Гюнсел. Міст Експрес.
В які регіони відправляється вантаж?
Львів, Донецьк, Черкаси, Сімферополь, Одеса, Київ, Чернігів, Херсон, Ужгород, Запоріжжя, Дніпропетровськ, Луцьк, Полтава, Житомир, Тернопіль, Харків, Чернівці, Суми, Івано-Франківськ, Севастополь, Крим, Кіровоград, Хмельницький, Рівне, Луганськ, Ялта, Миколаїв, Біла Церква, Дніпродзержинськ, Кривий Ріг, Мелітополь, Маріуполь, Бердянськ, Умань, Новоград-Волинський, Ковель, Стрий, Дрогобич, Мукачеве, Нікополь…