Компанія АТКОМ
Адрес: вул. Окружна, 57А м. Львiв,
Телефоны: (067) 66-088-66, (096) 55-816-99,
Электронная почта: at.com@ukr.net

Мобільні принтери чеків

Сортування
Відображати:
Показувати: Список Сітка
 • Портативний чековий принтер SPARK RPP-200BWU

  Портативний чековий принтер SPARK RPP-200BWU належить до мобільних принтерів. Своєю популярністю дана модель завдячує багатьом секторам економіки, але оптимальним рішенням вважається «мобільний офіціант», виїзна торгівлі і де потрібно швидкий і оперативний видрук чеку. Мобільний термо..
  5,700 грн
 • Портативний чековий принтер Rongta RPP-02

  Чековий принтер Rongta RPP-02, який виробляється в Китаї, відрізняється прекрасним виконанням своїх функцій і незвичайною компактністю. Він також характеризується широкими експлуатаційними можливостями та відмінною якістю. Даний принтер використовується для якісного і чіткого друку чеків на термостр..
  3,900 грн
 • Портативний чековий принтер Rongta RPP-200BU / RPP-200WU / RPP-200BWU

  Чековий принтер Rongta RPP-200BU відмінно справляється зі своїми обов'язками і відрізняється високою якістю виготовлення. Даний принтер використовується для якісного і чіткого друку чеків на термострічці. Завдяки своїй компактності і легкості, він може поміститися навіть на невеликому робочому м..
  5,200 грн
 • Портативний чековий принтер BIXOLON SPP-R200IIIBK / SPP-R200IIIWK

  BIXOLON SPP-R200IIIBK - це мобільний чекової принтер, який може використовуватися у виїзній торгівлі. Ця прекрасна модель надійного принтера чеків відрізняється своєю компактністю і високою якістю виконання своїх функцій. Використовується для друку квитанцій, цінників, етикеток, замовлень і квитків,..
  9,880 грн
 • Портативний чековий принтер BIXOLON SPP-R310BK / SPP-R310WK

  BIXOLON SPP-R310BK - це мобільний чекової принтер, який може використовуватися в виїзні торгівлі, на парковці автомобілів або в офіціантом в ресторані. Ця прекрасна модель надійного принтера чеків в ударопрочном прогумованому пило-вологозахищеному корпусі відрізняється своєю компактністю і високою я..
  12,480 грн
 • Мобільний чековий принтер BIXOLON SPP-R400BK / SPP-R400WK

  BIXOLON SPP-R400BK - це багатофункціональний мобільний принтер, який з кожним роком набирає все більшої популярності. В основному, використовується для друку етикеток і різних чеків. Ширина друку становить 112 мм. Тип друку - прямий термодрук. Він характеризується міцністю, але при цьому легкістю ко..
  16,250 грн
 • Мобільний принтер чеків Екселліо DPD-250

  Мобільний принтер чеків Екселліо DPD-250 професійне обладнання, яке використовується для видруку не фіскальних  чеків. Своєю популярністю дана модель користується в логістиці, на складах тощо, там де потрібно швидко видати чек або квитацію. Термопринтер Екселліо DPD-250 виготовлений болгарсь..
  8,190 грн
 • Мобільний принтер Alpha-3R TSC

  Мобільний принтер TSC Alpha-3R використовується для друку квитанцій, цінників тощо. Живлення принтера відбувається від акумулятора. Мобільний принтер штрих-кодів Alpha-3R TSC має можливість видруку на касовій стрічці або термоетикетці. Термопринтер Alpha-3R дозволяє друкувати зі швидкістю 102 мм ..
  13,000 грн
 • Мобільний принтер чеків SYNCO MPT II

  Мобільний принтер чеків SYNCO MPT II підтримує витрук тексту і графічної інформації на касовій стрічці. Завдяки малим розмірам і компактному дизайну підійде для користування в сфері де потрібно видрук чеків на відстані, це може бути громадська торгівля, залізниця, виїзна торгівля. Інформація передач..
  Уточняйте

Мобільні принтери чеків продукція, котра полегшує ведення обліку багатьох промислових сфер. Основною їхньою функцією є отримання не фіскального чеку, тобто квитанції, на яку може бути нанесено: логотип фірми, назву товару, дату і час, вартістю тощо.

Мобільний термопринтер працює через Bluetooth або на радіочастоті. Користуються популярністю там де потрібно отримання чеку, але можливість встановлення POS-системи обмежена технічними умовами.

Зручністю мобільних чекових принтерів вважається їхня зручність розміщення на поясі, а також від пошкодження комплектуються чохлом. Купити, ціна і технічна інформація, це ті основні запитання, на які Ви зможете отримати відповідь подзвонивши до нас.


Наші переваги

Якісне обладнаннявід світових виробників
Низькі цінизавдяки прямим поставкам
Інноваційні рішенняприносять вигоду бізнесу
Безкоштовна консультаціявід експертів
Багаторічний досвідвпровадження та підбору рішень для автоматизації бізнесу
Сервісне обслуговуваннязапчастини завжди в наявності