Компанія АТКОМ
Адрес: вул. Окружна, 57А м. Львiв,
Телефоны: (067) 66-088-66, (096) 55-816-99,
Электронная почта: at.com@ukr.net

Принтери чеків, термопринтери

Принтер чеків – це обладнання, призначене для видруку текстової та графічної інформації на рулоні паперу. За принципом друку принтери чеків бувають двох типів: термопринтери чеків і матричні принтери чеків. Останні в наш час практично не використовуються, оскільки мають ряд недоліків у порівнянні з термопринтерами - гучний і повільний друк, низька якість друку і необхідність в закупівлі додаткового витратного матеріалу - фарбувальної стрічки.

Термопринтер чеків є необхідним інструментом при автоматизації роботи бізнесу. Принтер для друку чека клієнтом використовується в ресторанах, кафе, барах, магазинах роздрібної торгівлі продуктовими та промисловими товарами.

За способом підключення POS - принтери бувають автономними і вбудованими. Автономні чекові принтери представляють собою окремі пристрої, які підключаються до касового терміналу, комп’ютера чи іншого обладнання за допомогою дротових інтерфейсів (USB, RS232, LPT) та / або бездротових (Bluetooth, Wi-Fi). Вбудовувані чекові принтери — це компактні безкорпусні пристрої, які використовуються у складі конструкцій, таких як касові апарати, POS-системи, банкомати, платіжні термінали, інформаційні кіоски тощо.

Чековий принтер служить для друку нефіскальних чеків. Такий пристрій коштує дешевше фіскального реєстратора і не вимагає обов'язкової реєстрації в податковій. Основними критеріями при виборі та купівлі POS – принтера є: продуктивність, надійність, ергономічність, зручність роботи і заміни витратних матеріалів, зовнішній вигляд.

В компанії АТКОМ є моживість вибрати і купити принтер чеків. Також завжди в наявності широкий вибір касової стрічки (термострічка). А ціна? Найнижча у порівнянні з іншими компанія.

Ми представляємо широкий і надійний спектр даного обладнання. Серед провідних виробників варто згадати: Unisystem UNS, Posiflex, Citizen, Savio, Bixolon, Екселліо, Datecs, Synco, Xprinter, HPRT, меншою популярністю користуються чекові принтери Zonerich, Epson, ZONERICH AB-58C, POSBANK A7, Bematech MP-4000 TH, Orion, Tysso, Samas, Labau, SPRT. Купити термопринтери чеків Ви завжди зможете у компанії АТКОМ по доступним цінам.

То як зробити правильний вибір принтера для чеків?

Основним моментом вважається, де буде знаходити друкарка, тобто яка кількість чеків друкуватиметься на протязі доби. Якщо це торгові площі, супермаркети, то варто придбати обладнання більш витриваліше для великого друку чеків, а ширина друку найкращою буде 80 мм, при таких параметрах ми отримаємо нефіскальний чек, якому буде нанесено багато інформації. Ватро згадати, що принтери чеків шириною друку 80 мм усі мають обрізчик чеків, це зручно для швидкого обслуговування клієнтів, а також полегшує роботу касира.

Що до ширини друку 57 мм, такий тип більше популярний, оскільки він належить до дешевого сегменту принтерів для друку чеків. Даний тип може бути як з обрізчиком  так і без обрізчика чеків.

Телефон:

(067) 66-088-66
(096) 55-816-99
(099) 058-40-02
(093) 706-32-22
E-mail: at.com@ukr.net

Адресa:

м. Львiв, вул. Окружна, 57А
Якщо Ви придбали товар у компанії АТКОМ, ми надаємо гарантію та післягарантійну підтримку, консультацію по телефону, допомогу у налаштуванні.
Як купити обладнання (ціна)?
- Завітавши до нас у виставковий зал;
- Зробивши замовлення через сайт;
- Зателефонувавши.
 Як відбувається доставка? 
- По Львову обговорюється індивідуально;
- По Україні вантаж відправляється компаніями вантажоперевізниками  САТ, Делівері, Нова Пошта, Інтайм, Нічний Еспрес, Автолюкс, Гюнсел. Міст Експрес.
В які регіони відправляється вантаж?
Львів, Донецьк, Черкаси, Сімферополь, Одеса, Київ, Чернігів, Херсон, Ужгород, Запоріжжя, Дніпропетровськ, Луцьк, Полтава, Житомир, Тернопіль, Харків, Чернівці, Суми, Івано-Франківськ, Севастополь, Крим, Кіровоград, Хмельницький, Рівне, Луганськ, Ялта, Миколаїв, Біла Церква, Дніпродзержинськ, Кривий Ріг, Мелітополь, Маріуполь, Бердянськ, Умань, Новоград-Волинський, Ковель, Стрий, Дрогобич, Мукачеве, Нікополь…