Компанія АТКОМ
Адрес: вул. Окружна, 57А м. Львiв,
Телефоны: (067) 66-088-66, (096) 55-816-99,
Электронная почта: at.com@ukr.net

Протикрадіжні системи та обладнання

В даний час практично жоден великий сучасний магазин не обходиться без якісно продуманої і виконаної системи антикрадіжок продукції. Ми пропонує своїм клієнтам повний спектр складових системи проти приміщень.

Види систем антикраж (протикрадіжні системи)

  • радіочастотні системи;
  • аустомагнітне обладнання;
  • електромагнітне обладнання протидії крадіжкам.

Накопичений нашою компанією досвід роботи з торговим обладнанням, дозволяє працювати і реалізовувати будь-який тип системи протидії крадіжкам товарів. Купивши антикрадіжні комплекси, клієнт отримає для себе охорону свого бізнесу як в нічний час, коли магазин закритий, так і в найактивнішу фазу ведення продажів, коли приміщення перенасичені покупцями і просто фізично неможливо угледіти за поведінкою кожного відвідувача окремо.

Захист товару від крадіжок, складові елементи системи

  • протикрадіжні ворота;
  • радіочастотні антикрадіжні датчики, етикетки, сайфера;
  • деактиватори і знімачі.

Компанія АТКОМ пропонує своїм клієнтам найширший спектр обладнання для запобігання крадіжок в магазині за досить прийнятними цінами. Менеджери та співробітники неодмінно сприятимуть в організації охоронного комплексу і допоможуть підібрати для цього певний набір елементів протикрадіжної техніки.

Ця категорія порожня.

Телефон:

(067) 66-088-66
(096) 55-816-99
(099) 058-40-02
(093) 706-32-22
E-mail: at.com@ukr.net

Адресa:

м. Львiв, вул. Окружна, 57А
Якщо Ви придбали товар у компанії АТКОМ, ми надаємо гарантію та післягарантійну підтримку, консультацію по телефону, допомогу у налаштуванні.
Як купити обладнання (ціна)?
- Завітавши до нас у виставковий зал;
- Зробивши замовлення через сайт;
- Зателефонувавши.
 Як відбувається доставка? 
- По Львову обговорюється індивідуально;
- По Україні вантаж відправляється компаніями вантажоперевізниками  САТ, Делівері, Нова Пошта, Інтайм, Нічний Еспрес, Автолюкс, Гюнсел. Міст Експрес.
В які регіони відправляється вантаж?
Львів, Донецьк, Черкаси, Сімферополь, Одеса, Київ, Чернігів, Херсон, Ужгород, Запоріжжя, Дніпропетровськ, Луцьк, Полтава, Житомир, Тернопіль, Харків, Чернівці, Суми, Івано-Франківськ, Севастополь, Крим, Кіровоград, Хмельницький, Рівне, Луганськ, Ялта, Миколаїв, Біла Церква, Дніпродзержинськ, Кривий Ріг, Мелітополь, Маріуполь, Бердянськ, Умань, Новоград-Волинський, Ковель, Стрий, Дрогобич, Мукачеве, Нікополь…