Компанія АТКОМ
Адрес: вул. Окружна, 57А м. Львiв,
Телефоны: (067) 66-088-66, (096) 55-816-99,
Электронная почта: at.com@ukr.net

Зчитувачі магнітних карт, рідери

Сортування
Відображати:
Показувати: Список Сітка
 • Зчитувач магнітних карт SPARK MSR-2004

  Зчитувач магнітних карт SPARK MSR-2004 представляє собою просте і компактне рішення для бізнесу.  Його призначення ідентифікація клієнта і персоналу, тобто отримання інформації з пластикової картки, а в подальшому передача її в програмне забезпечення і опрацювання.   В нашій компанії..
  1,300 грн
 • Зчитувач магнітних карт Posiflex MR-2106

  Зчитувач магнітних карт Posiflex MR-2106 представляє собою просте і компактне рішення для бізнесу. Його призначення ідентифікація клієнта і персоналу, тобто отримання інформації з пластикової картки, а в подальшому передача її в програмне забезпечення і опрацювання.   В нашій компанії Ви ..
  1,900 грн
 • Рідер магнітних карт Synco SC-750

  Рідер магнітних карт Synco SC-750 бюджетне рішення для ведення бізнесу. Він дозволяє оперативно зчитувати інформацію з пластикових карток, а в подальшому передавати її на опрацювання у внутрішнє програмне забезпечення. В нашій компанії зчитувач магнітних карт SC-750 можна придбати по хорошим ціна..
  Уточняйте
 • Зчитувач магнітних карт Cipher Lab C 1023

  Рідер магнітних карт Cipher Lab C 1023 бюджетне рішення для ведення бізнесу. Він дозволяє оперативно зчитувати інформацію з пластикових карток, а в подальшому передавати її на опрацювання у внутрішнє програмне забезпечення. В нашій компанії зчитувач магнітних карт Cipher Lab C 1023 можна придбати..
  Уточняйте

Зчитувачі магнітних карт працюють з різними типами магнітних пластикових карт. Вони монтуються безпосередньо на POS-монітор або ставляться на робоче місце касира. Картрідери легко і зручно налаштовуються з будь-якими системними комплексами.

Використовуються в наш час у всіх сферах послуг, а також банківському секторі. Завдяки своїй зручності зчитувачі магнітних карт дозволяють швидше обслуговувати клієнтів, оскільки відсутня операція з готівкою.

Рідер зчитувач магнітний карт надзвичайно полегшує роботу автоматизованих торгових комплексів, це можна пояснити тим, що з їхньою допомогою відбувається зменшення кількості команд, які потрібно додатково виконувати продавцю на робочому місці. Зчитувач пластикових карт (магнітних, банківських) купити Ви завжди зможете в нашій компанії. Вас здивує хороша ціна, та можливість отримання якісної та вичерпної інформації по товару.

Програмовані зчитувачі магнітних карт або як їх ще називають рідери по типу підключення найбільш популярні в нас час по USB, рідше RS232, KBW. Для надійного захисту що до сканування мають оптимально три доріжки для сканування.


Наші переваги

Якісне обладнаннявід світових виробників
Низькі цінизавдяки прямим поставкам
Інноваційні рішенняприносять вигоду бізнесу
Безкоштовна консультаціявід експертів
Багаторічний досвідвпровадження та підбору рішень для автоматизації бізнесу
Сервісне обслуговуваннязапчастини завжди в наявності