Компанія АТКОМ
Адрес: вул. Окружна, 57А м. Львiв,
Телефоны: (067) 66-088-66, (096) 55-816-99,
Электронная почта: at.com@ukr.net

Зчитувачі магнітних карт, рідери

Сортування
Відображати:
Показувати: Список Сітка
 • Зчитувач магнітних карт SPARK MSR-2004

  Зчитувач магнітних карт SPARK MSR-2004 представляє собою просте і компактне рішення для бізнесу.  Його призначення ідентифікація клієнта і персоналу, тобто отримання інформації з пластикової картки, а в подальшому передача її в програмне забезпечення і опрацювання.   В нашій компанії..
  1,300 грн
 • Зчитувач магнітних карт Posiflex MR-2106

  Зчитувач магнітних карт Posiflex MR-2106 представляє собою просте і компактне рішення для бізнесу. Його призначення ідентифікація клієнта і персоналу, тобто отримання інформації з пластикової картки, а в подальшому передача її в програмне забезпечення і опрацювання.   В нашій компанії Ви ..
  1,900 грн
 • Рідер магнітних карт Synco SC-750

  Рідер магнітних карт Synco SC-750 бюджетне рішення для ведення бізнесу. Він дозволяє оперативно зчитувати інформацію з пластикових карток, а в подальшому передавати її на опрацювання у внутрішнє програмне забезпечення. В нашій компанії зчитувач магнітних карт SC-750 можна придбати по хорошим ціна..
  Уточняйте
 • Зчитувач магнітних карт Cipher Lab C 1023

  Рідер магнітних карт Cipher Lab C 1023 бюджетне рішення для ведення бізнесу. Він дозволяє оперативно зчитувати інформацію з пластикових карток, а в подальшому передавати її на опрацювання у внутрішнє програмне забезпечення. В нашій компанії зчитувач магнітних карт Cipher Lab C 1023 можна придбати..
  Уточняйте

Зчитувачі магнітних карт працюють з різними типами магнітних пластикових карт. Вони монтуються безпосередньо на POS-монітор або ставляться на робоче місце касира. Картрідери легко і зручно налаштовуються з будь-якими системними комплексами.

Використовуються в наш час у всіх сферах послуг, а також банківському секторі. Завдяки своїй зручності зчитувачі магнітних карт дозволяють швидше обслуговувати клієнтів, оскільки відсутня операція з готівкою.

Рідер зчитувач магнітний карт надзвичайно полегшує роботу автоматизованих торгових комплексів, це можна пояснити тим, що з їхньою допомогою відбувається зменшення кількості команд, які потрібно додатково виконувати продавцю на робочому місці. Зчитувач пластикових карт (магнітних, банківських) купити Ви завжди зможете в нашій компанії. Вас здивує хороша ціна, та можливість отримання якісної та вичерпної інформації по товару.

Програмовані зчитувачі магнітних карт або як їх ще називають рідери по типу підключення найбільш популярні в нас час по USB, рідше RS232, KBW. Для надійного захисту що до сканування мають оптимально три доріжки для сканування.

Телефон:

(067) 66-088-66
(096) 55-816-99
(099) 058-40-02
(093) 706-32-22
E-mail: at.com@ukr.net

Адресa:

м. Львiв, вул. Окружна, 57А
Якщо Ви придбали товар у компанії АТКОМ, ми надаємо гарантію та післягарантійну підтримку, консультацію по телефону, допомогу у налаштуванні.
Як купити обладнання (ціна)?
- Завітавши до нас у виставковий зал;
- Зробивши замовлення через сайт;
- Зателефонувавши.
 Як відбувається доставка? 
- По Львову обговорюється індивідуально;
- По Україні вантаж відправляється компаніями вантажоперевізниками  САТ, Делівері, Нова Пошта, Інтайм, Нічний Еспрес, Автолюкс, Гюнсел. Міст Експрес.
В які регіони відправляється вантаж?
Львів, Донецьк, Черкаси, Сімферополь, Одеса, Київ, Чернігів, Херсон, Ужгород, Запоріжжя, Дніпропетровськ, Луцьк, Полтава, Житомир, Тернопіль, Харків, Чернівці, Суми, Івано-Франківськ, Севастополь, Крим, Кіровоград, Хмельницький, Рівне, Луганськ, Ялта, Миколаїв, Біла Церква, Дніпродзержинськ, Кривий Ріг, Мелітополь, Маріуполь, Бердянськ, Умань, Новоград-Волинський, Ковель, Стрий, Дрогобич, Мукачеве, Нікополь…