Компанія АТКОМ
Адрес: вул. Окружна, 57А м. Львiв,
Телефоны: (067) 66-088-66, (096) 55-816-99,
Электронная почта: at.com@ukr.net

POS-монітори, сенсорні монітори

Сортування
Відображати:
Показувати: Список Сітка
 • Сенсорний монітор SPARK TM-2015.2U1

  Сенсорний монітор SPARK TM-2015.2U1 на території  України вважається оптимальним рішення для закладів харчування, кафе, барів, ресторанів. Модель POS монітора SPARK TM-2015 комплектується зчитувачем магнітних карт і корпус виготовлений з металу в чорному кольорі. Для роботи монітора потрібний с..
  9,950 грн
 • Сенсорний монітор SPARK TM-2115.2P3

  Сенсорний монітор SPARK TM-2115.2P3 оригінальне рішення для торгових мереж де потрібно швидко та якісно обслуговувати клієнтів, а також, щоб дизайн був елегантним та сучасним. Дана модель POS монітора SPARK TM-2115 створена на базі 15 дюймового монітора з резистивною п’ятиканальною сенсорною п..
  10,400 грн
 • Сенсорний монітор UNIQ-TM15.01

  Сенсорний монітор UNIQ-TM15.01 комплектується резистивною сенсорною панеллю тайванського виробництва (10 млн. кліків на одну точку). Важливим моментом даної моделі UNIQ-TM15.01 вважається його універсальність у розташуванні як на горизонтальну так і вертикальну поверхні. Тобто, якщо у Вас не практич..
  16,000 грн
 • Сенсорний монітор UNIQ-TM15.02

  Сенсорний монітор UNIQ-TM15.02 комплектується резистивною без рамковою сенсорною панеллю тайванського виробництва (10 млн. кліків на одну точку). Важливим моментом даної моделі UNIQ-TM15.02 вважається його універсальність у розташуванні як на горизонтальну так і вертикальну поверхні. Тобто, якщо у В..
  17,400 грн
 • Сенсорний монітор Posiflex TM-7117X

  Монітор Posiflex TM-7117X характеризується великим 17 дюймовим монітором в сучасному тонкому корпусі. Сенсорна панель у своєму ресурсі витримує 35 млн. дотиків на одну точку. Корпус захищений від пиле- і вологопопадання. Опціонально можна підключити зчитувач магнітних карт і програмовану клавіатуру...
  Уточняйте
 • Сенсорний монітор Posiflex TM-3315

  Монітор Posiflex TM-3315 характеризується великим 15 дюймовим монітором в сучасному тонкому корпусі. Сенсорна панель у своєму ресурсі витримує 35 млн. дотиків на одну точку. Корпус захищений від пиле- і вологопопадання. Опціонально можна підключити зчитувач магнітних карт і програмовану клавіатуру. ..
  13,200 грн
 • Сенсорний монітор ELO ET1509L

  Монітор ELO ET1509L представляє собою компактний широкоформатний сенсорний POS-монітор. Він характеризується від своїх попередників невеликою ціною і елегантним дизайном. Також корпус захищений від попадання вологості і пилу. Використовують дану модель в закладах швидкого харчування, ресторанах, ..
  19,200 грн

У великих POS-системах, де потрібно більше двох торгових місць для касира, використання звичайних моноблочних систем непрактично, тому торгові площі облаштовують з допомогою POS-моніторів,  які під’єднуються до системного блоку.

POS-монітори характеризуються великою функціональністю, сучасним ультратонким дизайном і компактністю. Вони користуються найбільше популярністю в закладах громадського харчування. Корпус виконаний у пилезахищеному і вологозахищеному корпусі.

В залежності від умов використання ПОС-монітори бувають сенсорні і несенсорні. Для зручного зчитування пластикових карт до моніторів кріпляться рідери магнітних карт.

Компанія АТКОМ займається автоматизацією торгових площ, ми з радістю допоможемо підібрати і купити обладнання для Вашого магазину.

Детально про сенсорні POS монітори

Сенсорний монітор вважається основним складовим атрибутом сучасних систем, котрі дозволяють функціонувати, як великим торговим мережам, так і не великим магазинам. З допомогою ПОС-монітора касир на робочому місці легко і оперативно буде вводити команди, тобто без допомоги клавіатури і мишки. В кінцевому результаті клієнт отримає чек. Для зручного і оперативного обслуговування монітори pos систем комплектуються навісним зчитувачем магнітних карток. Він зручний тим, що дозволяє без затрат часу нарахувати знижку або ідентифікувати клієнта або працівника торгового залу.

Серед найбільш відомих і популярних POS моніторів з тачскріном на території України, а особливо Львів, Київ, Житомир, Ужгород, Тернопіль зарекомендували себе Spark, Posiflex, Elo, Unisystem UniQ, Savio.

Купити POS-монітори з подальшим налаштуванням компанія АТКОМ Вам з радістю допоможе. Ми будемо раді допомогти в цьому, також завітавши до нас у виставковий зал допоможемо скласти системний комплекс для вашої торгової мережі. А ціна? Оптимальна і найкраща на території України.


Наші переваги

Якісне обладнаннявід світових виробників
Низькі цінизавдяки прямим поставкам
Інноваційні рішенняприносять вигоду бізнесу
Безкоштовна консультаціявід експертів
Багаторічний досвідвпровадження та підбору рішень для автоматизації бізнесу
Сервісне обслуговуваннязапчастини завжди в наявності