Компанія АТКОМ
Адрес: вул. Окружна, 57А м. Львiв,
Телефоны: (067) 66-088-66, (096) 55-816-99,
Электронная почта: at.com@ukr.net

Програмовані клавіатури

Сортування
Відображати:
Показувати: Список Сітка
 • Програмована клавіатура Posiflex KB-4000

  Програмована клавіатура Posiflex KB-4000, на якій розміщено 40 кнопок, а 24 з яких програмуються. POS-клавіатура KB-4000 виготовлена з водонепроникної матриці. Виробник зробив конструкцію клавіатури так, що може бути вбудований зчитувач магнітних карт і сканер відбитків пальців. Виготовляється да..
  2,300 грн
 • Програмована клавіатура Posiflex KB-6600

  Програмована клавіатура Posiflex KB-6600 представляє собою багатофункціональну і водонепроникну клавіатуру. На POS-клавіатурі розміщено 84 кнопки, а опціонально можна встановити зчитувач магнітних карт. Кольорова гама представлена чорним і білим кольором. Клавіатура підтримує операційні системи DOS,..
  2,800 грн
 • Програмована клавіатура SPARK KB-6040

  Програмована клавіатура SPARK KB-6040, на якій розміщено 40 кнопок, а 24 з яких програмуються. POS-клавіатура SPARK KB-6040 виготовлена з водонепроникної матриці. Виробник зробив конструкцію клавіатури так з вбудованим зчитувачем магнітних карт. Виготовляється дана модель в двох кольорах чорному ..
  1,400 грн
 • Програмована клавіатура SPARK KB-2078.2P

  Програмована клавіатура SPARK KB-2078.2P представляє собою багатофункціональну і водонепроникну клавіатуру. На POS-клавіатурі розміщено 78 кнопок, а також встановлений зчитувач магнітних карт і ключ. Кольорова гама представлена чорним і білим кольором. Клавіатура підтримує операційні системи DOS, Wi..
  2,650 грн

POS - клавіатура складовий компонент POS – системи, яка відноситься до програмного – апаратного комплексу і застосовують її для автоматизації торгових мереж і точок. Використовується програмована клавіатура для управління касовими операціями. Перед початком роботи кожна клавіша, як правило програмується технічним спеціалістом.

Клавіатура POS системи вважається не замінимим компонентом, оскільки з допомогою неї відбувається внесення усіх технічних команд по обробленню інформації, що до реалізації товару, а в подальшому роздруку чеку, як фіскального, так не фіскального.

Програмовані клавіатури відрізняються кількістю кнопок, які можна запрограмувати, інтерфейсом під’єднання до основної системи, а також вбудованого зчитувача магнітних карток. Отож, придбавши POS-клавіатуру, Ви полегшите обслуговування клієнтів і зменшите кількість затраченого часу на виконання технічних операцій.

Телефон:

(067) 66-088-66
(096) 55-816-99
(099) 058-40-02
(093) 706-32-22
E-mail: at.com@ukr.net

Адресa:

м. Львiв, вул. Окружна, 57А
Якщо Ви придбали товар у компанії АТКОМ, ми надаємо гарантію та післягарантійну підтримку, консультацію по телефону, допомогу у налаштуванні.
Як купити обладнання (ціна)?
- Завітавши до нас у виставковий зал;
- Зробивши замовлення через сайт;
- Зателефонувавши.
 Як відбувається доставка? 
- По Львову обговорюється індивідуально;
- По Україні вантаж відправляється компаніями вантажоперевізниками  САТ, Делівері, Нова Пошта, Інтайм, Нічний Еспрес, Автолюкс, Гюнсел. Міст Експрес.
В які регіони відправляється вантаж?
Львів, Донецьк, Черкаси, Сімферополь, Одеса, Київ, Чернігів, Херсон, Ужгород, Запоріжжя, Дніпропетровськ, Луцьк, Полтава, Житомир, Тернопіль, Харків, Чернівці, Суми, Івано-Франківськ, Севастополь, Крим, Кіровоград, Хмельницький, Рівне, Луганськ, Ялта, Миколаїв, Біла Церква, Дніпродзержинськ, Кривий Ріг, Мелітополь, Маріуполь, Бердянськ, Умань, Новоград-Волинський, Ковель, Стрий, Дрогобич, Мукачеве, Нікополь…