Компанія АТКОМ
Адрес: вул. Окружна, 57А м. Львiв,
Телефоны: (067) 66-088-66, (096) 55-816-99,
Электронная почта: at.com@ukr.net

OHAUS

Показувати: Список / Сітка
Сортування
Відображати:
 • Портативні ваги кишенькові OHAUS YA
  Портативні ваги кишенькові OHAUS YA це чудове рішення для повсякденного зважування за будь-яких умов. Кишенькові ваги YA OHAUS невеликі за своїми розмірами, тому помістяться у кишені одягу. Найбільше використання вони мають у ювелірній галузі, для переважування, тому їх відносять до категорії ювелір..
  Уточняйте
  Базовано на 1 відгуках.
 • Ваги вологоміри OHAUS MB
  Ваги вологоміри OHAUS MB характеризуються комплектом сушильних ламп і ваги, в комплексі відбувається швидкий і точний аналіз визначення вологості. Найбільше використання вони знайшли в аграрній сфері, як для визначення продуктів, які потрібно довгий час зберігати (зерно, рис, кукурудза …), а ..
  Уточняйте
 • Ваги аналітичні OHAUS Pioneer (PA)
  Ваги аналітичні OHAUS Pioneer (PA) це хороше економічне рішення для виконання повсякденних лабораторних зважувань у наукових закладах, аграрній сфері, фармацевтиці тощо. Аналітичні ваги OHAUS PA увібрали в собі весь базових набір функцій, які знадобляться для простого зважування, а як результат хоро..
  Уточняйте
 • Ваги аналітичні OHAUS Adventurer (AX)
  Ваги аналітичні OHAUS Adventurer (AX) характеризуються удосконаленим сучасним дизайном і згідно ДСТУ EN 45501 відносяться до Першого класу (Спеціальний). Аналітичні ваги OHAUS Adventurer характеризуються не надто великою ціною, у порівнянні з іншими моделями на ринку України. Калібровка у вагах в..
  Уточняйте
 • Ювелірні ваги для золота OHAUS Scout PRO (SPS)
  Ювелірні ваги для золота OHAUS Scout PRO (SPS) хороше бюджетне рішення якості та ціни на ринку України. Вони увібрали в собі базовий набір функції та можливість працювати не від постійного джерела живлення, це дозволяє вагам бути мобільними у своєму класі. Ваги  ювелірні OHAUS Scout PRO на д..
  Уточняйте
 • Ваги лабораторні OHAUS Pioneer (PA)
  Ваги лабораторні OHAUS Pioneer (PA) це хороше економічне рішення для виконання повсякденних лабораторних зважувань у наукових закладах, аграрній сфері, фармацевтиці тощо. Лабораторні ваги OHAUS PA увібрали в собі весь базових набір функцій, які знадобляться для простого зважування, а як результат хо..
  Уточняйте
 • Ваги лабораторні OHAUS Adventurer (AX)
  Ваги лабораторні OHAUS Adventurer (AX) характеризуються удосконаленим сучасним дизайном і згідно ДСТУ EN 45501 відносяться до Другого класу. Фармацевтичні ваги OHAUS Adventurer характеризуються не надто великою ціною, у порівнянні з іншими моделями на ринку України. Калібровка у вагах внутрішня а..
  Уточняйте
 • Лабораторні портативні ваги OHAUS Scout PRO (SPS)
  Лабораторні портативні ваги OHAUS Scout PRO (SPS) хороше бюджетне рішення якості та ціни на ринку України. Вони увібрали в собі базовий набір функції та можливість працювати не від постійного джерела живлення, це дозволяє вагам бути мобільними у своєму класі. Ваги  лабораторні OHAUS Scout PR..
  Уточняйте
 • Лабораторні ваги OHAUS Navigator (NV)
  Лабораторні ваги OHAUS Navigator (NV) новинка, яка недавно появилася на світовому ринку вагового обладнання. Виготовляється вона у двох модифікаціях: з рідкокристалічним дисплеєм і світлодіодним. Також ваги лабораторні OHAUS Navigator можуть працювати не від постійного джерела живлення. Функціона..
  Уточняйте

Телефон:

(067) 66-088-66
(096) 55-816-99
(099) 058-40-02
(093) 706-32-22
E-mail: at.com@ukr.net

Адресa:

м. Львiв, вул. Окружна, 57А
Якщо Ви придбали товар у компанії АТКОМ, ми надаємо гарантію та післягарантійну підтримку, консультацію по телефону, допомогу у налаштуванні.
Як купити обладнання (ціна)?
- Завітавши до нас у виставковий зал;
- Зробивши замовлення через сайт;
- Зателефонувавши.
 Як відбувається доставка? 
- По Львову обговорюється індивідуально;
- По Україні вантаж відправляється компаніями вантажоперевізниками  САТ, Делівері, Нова Пошта, Інтайм, Нічний Еспрес, Автолюкс, Гюнсел. Міст Експрес.
В які регіони відправляється вантаж?
Львів, Донецьк, Черкаси, Сімферополь, Одеса, Київ, Чернігів, Херсон, Ужгород, Запоріжжя, Дніпропетровськ, Луцьк, Полтава, Житомир, Тернопіль, Харків, Чернівці, Суми, Івано-Франківськ, Севастополь, Крим, Кіровоград, Хмельницький, Рівне, Луганськ, Ялта, Миколаїв, Біла Церква, Дніпродзержинськ, Кривий Ріг, Мелітополь, Маріуполь, Бердянськ, Умань, Новоград-Волинський, Ковель, Стрий, Дрогобич, Мукачеве, Нікополь…