Компанія АТКОМ
Адрес: вул. Окружна, 57А м. Львiв,
Телефоны: (067) 66-088-66, (096) 55-816-99,
Электронная почта: at.com@ukr.net

МирВесов (ЗЕВС)

Показувати: Список / Сітка
Сортування
Відображати:
 • Ваги кранові безмен ВК ЗЕВС I
  Ваги кранові ВК ЗЕВС I належать до категорії компактних ваг, які завдяки своїм невеликим розмірам знайдуть своє застосування в будь-якому господарстві. ВК ЗЕВС I представлені двома моделями, на 120 кг і 300 кг. Перед вибором кранових ваг потрібно знати, з якою похибкою буде допускатися зважування та..
  2,457 грн
 • Ваги-рокла ЗЕВС ВПЕ
  Гідравлічний візок-ваги ЗЕВС ВПЕ – транспортний засіб, який чудово зарекомендував себе при промислово-складських операціях для зважування палет і європіддонів. Перевагами рокли ЗЕВС є простота у користуванні та транспортуванні вантажів. Рокли з вагами ВПЕ ЗЕВС – це ідеальне рішення, з..
  26,800 грн
 • Ваги кранові індикаторні ВК ЗЕВС II
  Кранові ваги індикаторні ВК ЗЕВС III використовуються для зважування невеликої маси при розвантаженні і навантаженні вантажів на промислових складах. Ваги кранові ВК ЗЕВС II виготовляються на 1000 кг, отже модель ЗЕВС II-1000. Ці ваги показали, як бюджетна серія з невеликою ціною і хорошими техні..
  6,500 грн
 • Ваги електронні кранові індикаторні ВК ЗЕВС III
  Ваги електронні кранові індикаторні ВК ЗЕВС III користуються популярністю на складах де розвантажування відбувається краном. В такому випадку вага кранова кріпиться до крюка крана і відбувається зважування. Ваги кранові ВК ЗЕВС III в залежності від максимального навантаження виготовляються на 300..
  Уточняйте
 • Ваги палетні електронні ZEUS ВПЕ
  Палетні ваги ZEUS ВПЕ потрібні для проведення статичного зважування вантажів на європіддонах для проведення облікових або технологічних операцій на промислових, торгових і сільськогосподарських підприємствах. Палетні ваги ВПЕ рекомендується використовувати на складах, оптових базах та митних терміна..
  9,900 грн
 • Ваги промислові електронні ЗЕВС ВПЕ
  Платформні ваги виробництва ЗЕВС використовуються на промислових об’єктах, для них характерна якісна рифлена конструкція з чорного металу. Ваги платформні Zeus ВПЕ в залежності від умов середовища виготовляються у трьох модифікаціях, це дозволяє покупцю вибрати оптимальн..
  9,000 грн
 • Кранові ваги з радіоканалом ВК ЗЕВС III РК
  Кранові ваги з радіоканалом ВК ЗЕВС III РК користуються популярністю на складах, або будівельних майданчиках. Радіоканал з виносним дублюючим таблом використовується на площадках з поганою видимістю. Можливість підключення до ПК та безкоштовне програмне забезпечення Easy Scale (для обліку та контрол..
  Уточняйте
 • Кранові ваги з радіоканалом ВК ЗЕВС III РПУ
  Кранові ваги з радіоканалом ВК ЗЕВС III  РПУ комплектуються безпровідним радіоканальним зв’язком. Використовуються на промислових об’єктах де розгрузочно-погрузочні роботи відбуваються краном. Завдяки радіоканалу інформацію можна зчитувати на відстані до 250 м. Це полегшує роботу на..
  Уточняйте
 • Платформні ваги з радіоканалом Zeus ВПЕ
  Платформні ваги з радіоканалом ЗЕВС – це нова розробка в галузі вагового обладнання. Завдяки радіоканалу дозволяється отримувати результати зважування на відстані від платформи ваги. Ваги безпровідні низькопрофільні Zeus ВПЕ зарекомендували себе, як якісний продукт украї..
  Уточняйте

Телефон:

(067) 66-088-66
(096) 55-816-99
(099) 058-40-02
(093) 706-32-22
E-mail: at.com@ukr.net

Адресa:

м. Львiв, вул. Окружна, 57А
Якщо Ви придбали товар у компанії АТКОМ, ми надаємо гарантію та післягарантійну підтримку, консультацію по телефону, допомогу у налаштуванні.
Як купити обладнання (ціна)?
- Завітавши до нас у виставковий зал;
- Зробивши замовлення через сайт;
- Зателефонувавши.
 Як відбувається доставка? 
- По Львову обговорюється індивідуально;
- По Україні вантаж відправляється компаніями вантажоперевізниками  САТ, Делівері, Нова Пошта, Інтайм, Нічний Еспрес, Автолюкс, Гюнсел. Міст Експрес.
В які регіони відправляється вантаж?
Львів, Донецьк, Черкаси, Сімферополь, Одеса, Київ, Чернігів, Херсон, Ужгород, Запоріжжя, Дніпропетровськ, Луцьк, Полтава, Житомир, Тернопіль, Харків, Чернівці, Суми, Івано-Франківськ, Севастополь, Крим, Кіровоград, Хмельницький, Рівне, Луганськ, Ялта, Миколаїв, Біла Церква, Дніпродзержинськ, Кривий Ріг, Мелітополь, Маріуполь, Бердянськ, Умань, Новоград-Волинський, Ковель, Стрий, Дрогобич, Мукачеве, Нікополь…