Компанія АТКОМ
Адрес: вул. Окружна, 57А м. Львiв,
Телефоны: (067) 66-088-66, (096) 55-816-99,
Электронная почта: at.com@ukr.net

Масса-К

Показувати: Список / Сітка
Сортування
Відображати:
 • Настільні електронні ваги МК-15.2-А21
  Настільні електронні ваги МК-15.2-А21 виробництва Масса-К мають чудовий дизайн і ультра тонку висоту ваги, яка впишеться у приміщення з незначними площами.  Висота ваги становить 56мм. Ваги фасувальні працюють від вбудованого акумулятора і мають вихід для з’єднання з допоміжним обладнання..
  Уточняйте
 • Ваги рахункові МК-С Масса-К
  Ваги для підрахунку МК-С Масса-К це перш за все сучасний ультра тонкий дизайн, який дозволяє в невеликих магазинах займати мінімум місця. Також ваги лічильні МК-С Масса-К комплектуються акумулятором, що дозволяє довгий час працювати без постійного джерела живлення. Комплектуються лічильні ваги МК..
  Уточняйте
 • Ваги торгові з друком етикетки ВПМ-Т Масса-К
  Ваги торгові з друком етикетки ВПМ Масса-К на ринку України давно, вони належать до моделей, які використовуються в невеликих магазинах, торгових складах, роздрібній торгівлі, де потрібно за невеликі кошти придбати чекодрукуючі ваги. Етикеточні ваги Масса-К ВПМ завдяки невеликим розмірам підійдут..
  Уточняйте
 • Електронні торгові ваги Масса-К МК
  Електронні торгові ваги серії МК виробництва Масса-К вирізняє від інших ваг висока стійка і не велика відстань між ніжками ваги. За допомогою таких характеристик вага серії МК може розташовуватись  на стільниці холодильної вітрини, що з економить місце в невеликих магазинах. А вбудований акумул..
  3,700 грн
 • Ваги фасувальні з друком етикетки ВПМ-Ф Масса-К
  Ваги фасувальні з друком етикетки ВПМ-Ф Масса-К універсальне рішення якості за невелику ціну, дана модель чекодрукуючих ваг популярна серед покупців, оскільки має чудовий дизайн, компактні розміри. Характеризуючи моделі з автоматичним підмотуванням стрічки (ВПМ-6.2-Ф1, ВПМ-15.2-Ф1, ВПМ-32.2-Ф1), ..
  Уточняйте
 • Товарні ваги з друком етикеток TB-S-P3 Масса-К
  Товарні ваги з друком етикеток TB-S-P3 Масса-К одне з найпрактичніших рішень в промисловості, де одночасно потрібно зважувати габаритні вантажі (коробки, мішки) та при цьому проводити їхнє маркування. Ваги товарні з друком етикетки TB-S-P3 Масса-К на сьогоднішній день виготовляються в чотирьох мо..
  Уточняйте
 • Товарні ваги з друком етикеток TB-M-P3 Масса-К
  Товарні ваги з друком етикеток TB-M-P3 Масса-К як конструкторська задумка появилися завдяки тому, що потрібно зважувати було великогабаритні вантажі, але в кінцевому результаті маркувати їх. Суть маркування полягає в тому, щоб після зважування на коробку, мішок наклеїти термоетикетку, на якій буде в..
  Уточняйте

Телефон:

(067) 66-088-66
(096) 55-816-99
(099) 058-40-02
(093) 706-32-22
E-mail: at.com@ukr.net

Адресa:

м. Львiв, вул. Окружна, 57А
Якщо Ви придбали товар у компанії АТКОМ, ми надаємо гарантію та післягарантійну підтримку, консультацію по телефону, допомогу у налаштуванні.
Як купити обладнання (ціна)?
- Завітавши до нас у виставковий зал;
- Зробивши замовлення через сайт;
- Зателефонувавши.
 Як відбувається доставка? 
- По Львову обговорюється індивідуально;
- По Україні вантаж відправляється компаніями вантажоперевізниками  САТ, Делівері, Нова Пошта, Інтайм, Нічний Еспрес, Автолюкс, Гюнсел. Міст Експрес.
В які регіони відправляється вантаж?
Львів, Донецьк, Черкаси, Сімферополь, Одеса, Київ, Чернігів, Херсон, Ужгород, Запоріжжя, Дніпропетровськ, Луцьк, Полтава, Житомир, Тернопіль, Харків, Чернівці, Суми, Івано-Франківськ, Севастополь, Крим, Кіровоград, Хмельницький, Рівне, Луганськ, Ялта, Миколаїв, Біла Церква, Дніпродзержинськ, Кривий Ріг, Мелітополь, Маріуполь, Бердянськ, Умань, Новоград-Волинський, Ковель, Стрий, Дрогобич, Мукачеве, Нікополь…