Компанія АТКОМ
Адрес: вул. Окружна, 57А м. Львiв,
Телефоны: (067) 66-088-66, (096) 55-816-99,
Электронная почта: at.com@ukr.net

Нумератор крою

Сортування
Відображати:
Показувати: Список Сітка
  • Нумератор крою OPEN Textil 2234

    Нумератор OPEN Textil 2234 це етикет-пістолет, котрий спеціально розроблений для швейних підприємств. Його використовують як для маркування товару, так і для проставляння нумерації на одязі. Етикет пістолет OPEN Textil 2234 дозволяє працівнику використовувати його в трьох (3) режимах: ..
    4,030 грн
  • Нумератор крою OPEN Textil 2644

    Нумератор OPEN Textil 2644 це етикет-пістолет, котрий спеціально розроблений для швейних підприємств. Його використовують як для маркування товару, так і для проставляння нумерації на одязі. Етикет пістолет OPEN Textil 2644 дозволяє працівнику використовувати його в трьох (3) режимах: ..
    4,030 грн

Нумератори крою відносяться до етикет пістолетів, бо їхня основна функція маркувати товар за принципом маркувального пістолета. Нумератори були розроблені для нумерування продукції таким чином, щоб збільшення числа або символа відбувалося автоматично і в свою чергу економило час.

Як же відбувається процес нумерування?

Встановивши етикет стрічку в нумератор відповідного розміру, ми встановлюємо початкове число, а в подальшому при натисканні важеля числове значення буде змінювати на одиницю в сторону збільшення (приклад: 10, 11, 12, 13…). Також можливе попарне збільшення числа (приклад: 10-10, 11-11, 12-12…), тобто два натискання буде дубляж числа. Відключивши функцію нумератора він буде працювати як звичайний етикет пістолет для цінників.

В компанії АТКОМ нумератори етикеток перелічені виробником Open Data (Італія), який представлений двома відоми брендами BLITZ та OPEN.

А купити нумератор крою ви завжди зможете в компанії професіоналів, де також отримаєте вичерпну інформацію про асортимент і технічну характеристику.

Телефон:

(067) 66-088-66
(096) 55-816-99
(099) 058-40-02
(093) 706-32-22
E-mail: at.com@ukr.net

Адресa:

м. Львiв, вул. Окружна, 57А
Якщо Ви придбали товар у компанії АТКОМ, ми надаємо гарантію та післягарантійну підтримку, консультацію по телефону, допомогу у налаштуванні.
Як купити обладнання (ціна)?
- Завітавши до нас у виставковий зал;
- Зробивши замовлення через сайт;
- Зателефонувавши.
 Як відбувається доставка? 
- По Львову обговорюється індивідуально;
- По Україні вантаж відправляється компаніями вантажоперевізниками  САТ, Делівері, Нова Пошта, Інтайм, Нічний Еспрес, Автолюкс, Гюнсел. Міст Експрес.
В які регіони відправляється вантаж?
Львів, Донецьк, Черкаси, Сімферополь, Одеса, Київ, Чернігів, Херсон, Ужгород, Запоріжжя, Дніпропетровськ, Луцьк, Полтава, Житомир, Тернопіль, Харків, Чернівці, Суми, Івано-Франківськ, Севастополь, Крим, Кіровоград, Хмельницький, Рівне, Луганськ, Ялта, Миколаїв, Біла Церква, Дніпродзержинськ, Кривий Ріг, Мелітополь, Маріуполь, Бердянськ, Умань, Новоград-Волинський, Ковель, Стрий, Дрогобич, Мукачеве, Нікополь…