Компанія АТКОМ
Адрес: вул. Окружна, 57А м. Львiв,
Телефоны: (067) 66-088-66, (096) 55-816-99,
Электронная почта: at.com@ukr.net

Нумератор крою

Сортування
Відображати:
Показувати: Список Сітка
  • Нумератор крою OPEN Textil 2234

    Нумератор OPEN Textil 2234 це етикет-пістолет, котрий спеціально розроблений для швейних підприємств. Його використовують як для маркування товару, так і для проставляння нумерації на одязі. Етикет пістолет OPEN Textil 2234 дозволяє працівнику використовувати його в трьох (3) режимах: ..
    6,200 грн
  • Нумератор крою OPEN Textil 2644

    Нумератор OPEN Textil 2644 це етикет-пістолет, котрий спеціально розроблений для швейних підприємств. Його використовують як для маркування товару, так і для проставляння нумерації на одязі. Етикет пістолет OPEN Textil 2644 дозволяє працівнику використовувати його в трьох (3) режимах: ..
    6,200 грн

Нумератори крою відносяться до етикет пістолетів, бо їхня основна функція маркувати товар за принципом маркувального пістолета. Нумератори були розроблені для нумерування продукції таким чином, щоб збільшення числа або символа відбувалося автоматично і в свою чергу економило час.

Як же відбувається процес нумерування?

Встановивши етикет стрічку в нумератор відповідного розміру, ми встановлюємо початкове число, а в подальшому при натисканні важеля числове значення буде змінювати на одиницю в сторону збільшення (приклад: 10, 11, 12, 13…). Також можливе попарне збільшення числа (приклад: 10-10, 11-11, 12-12…), тобто два натискання буде дубляж числа. Відключивши функцію нумератора він буде працювати як звичайний етикет пістолет для цінників.

В компанії АТКОМ нумератори етикеток перелічені виробником Open Data (Італія), який представлений двома відоми брендами BLITZ та OPEN.

А купити нумератор крою ви завжди зможете в компанії професіоналів, де також отримаєте вичерпну інформацію про асортимент і технічну характеристику.


Наші переваги

Якісне обладнаннявід світових виробників
Низькі цінизавдяки прямим поставкам
Інноваційні рішенняприносять вигоду бізнесу
Безкоштовна консультаціявід експертів
Багаторічний досвідвпровадження та підбору рішень для автоматизації бізнесу
Сервісне обслуговуваннязапчастини завжди в наявності