Компанія АТКОМ
Адрес: вул. Окружна, 57А м. Львiв,
Телефоны: (067) 66-088-66, (096) 55-816-99,
Электронная почта: at.com@ukr.net

Голчасті пістолети для бірок

Сортування
Відображати:
Показувати: Список Сітка
 • Етикет пістолет з голкою Arrow 9S / Arrow 9X

  Голковий пістолет для бірок Arrow 9S / Arrow 9X використовується  в промисловості для нанесення бірок, етикеток, на одяг, взуття, мішки, виробити з тканин. Як закріплювач використовують пластикові з’єднувачі, які також Ви зможете купити у компанії АТКОМ. Етикет пістолет з гол..
  338 грн
 • Голковий пістолет для бірок Jolly S Standard

  Голковий пістолет для бірок Jolly S Standard використовується  в промисловості для нанесення бірок, етикеток, на одяг, взуття, мішки, виробити з тканин. Як закріплювач використовують пластикові з’єднувачі, які також Ви зможете купити у компанії АТКОМ. Етикет пістолет з голкою..
  416 грн
 • Пістолет з голкою для цінників Avery Dennison

  Голковий пістолет для бірок Avery Dennison Mark III Standart / Fine Fabric використовується  в промисловості для нанесення бірок, етикеток, на одяг, взуття, мішки, виробити з тканин. Як закріплювач використовують пластикові з’єднувачі, які також Ви зможете купити у компанії АТКО..
  858 грн

Голчасті пістолети – це своєрідний гаджет, який дозволяє швидко, а також без особливих зусиль промаркувати товар. Найчастіше етикет пістолети з голкою використовують в легкій промисловості, оскільки їхнє пряме використання – кріплення бірок на одяг (штани, взуття, кофти, сумки тощо). А також голкові пістолети використовують, як прилад для кріплення етикетки з ціною, тобто їх при цьому називають пістолети з голкою для цінників.

Голчасті пістолети відносяться до категорії етикет пістолетів, оскільки виконують функцію маркування.

Пістолет складається з механізму, на який встановлюється пластиковий з’єднувач і голки розміщеної на краю механізму, в котру фіксується з’єднувач. З допомогою легкого натискання голка проколює матеріал (тканина, шкіра тощо) і фіксує бірку або етикетку.

Пістолети для цінників поділяються на два типи:

 • Для делікатних тканин з товщиною голки 1 мм;
 • Моделі «стандарт» з товщиною голки 2 мм.

Купити голчасті пістолети для бірок Ви зможете у компанії АТКОМ, також  ми робимо відправку по всій території Україні транспортними перевізниками.


Наші переваги

Якісне обладнаннявід світових виробників
Низькі цінизавдяки прямим поставкам
Інноваційні рішенняприносять вигоду бізнесу
Безкоштовна консультаціявід експертів
Багаторічний досвідвпровадження та підбору рішень для автоматизації бізнесу
Сервісне обслуговуваннязапчастини завжди в наявності