Компанія АТКОМ
Адрес: вул. Окружна, 57А м. Львiв,
Телефоны: (067) 66-088-66, (096) 55-816-99,
Электронная почта: at.com@ukr.net

Однорядкові етикет-пістолети

Сортування
Відображати:
Показувати: Список Сітка
 • Однорядковий етикет-пістолет Jolly JН8

  Однорядковий етикет-пістолет Jolly JН8 відноситься до маркувального обладнання економ класу. Маркувальний пістолет Jolly JН8 використовується для цінників, а основна його функція для кодів. Доступна ціна і хороша якість зробили цей етикет пістолет найбільш популярним серед покупців. Етикет пістол..
  728 грн
 • Однорядковий етикет-пістолет BLITZ PH8

  Однорядковий етикет-пістолет BLITZ PH8 це обладнання бізнес класу, яке використовується для нанесення інформації про товар. Маркувальний пістолет BLITZ PH8 використовуються для кодів, а рідше для нанесення ціни. Етикет пістолет для маркування BLITZ PH дозволяє внести вісім (8) символів у стрічку...
  1,170 грн
 • Ручний етикет-пістолет BLITZ M6

  Ручний етикет-пістолет BLITZ M6 відноситься до підкатегорії однорядкових пістолетів. Якщо коротко розглядати то маркувальний етикет-пістолет BLITZ M6 являється найзручнішим для нанесення ціни на продукцію, це пов’язано з тим, що висота символів становить 8 мм і є оптимальною для зорового сприй..
  1,768 грн
 • Етикет пістолети для маркування BLITZ C6 / BLITZ C8

  Етикет пістолети для маркування BLITZ C6 / BLITZ C8 належить до категорії бізнес класу, це пояснюється тим, що етикет пістолети характеризуються надійністю та довговічністю у використанні. Модель BLITZ C6 розрахована на шість (6) символів, які найчастіше зручно використовувати для нанесення ціни ..
  1,170 грн
 • Однорядковий етикет пістолет BLITZ S10 / BLITZ S10/A

  Однорядковий етикет пістолет BLITZ S10 / BLITZ S10/A належить до категорії бізнес класу, це пояснюється тим, що маркувальні пістолети характеризуються надійністю та довговічністю у використанні. Модель BLITZ S10 розрахована на десять (10) символів, які найчастіше зручно використовувати для нанесе..
  1,170 грн
 • Однорядковий етикет-пістолет OPEN PH8

  Однорядковий етикет-пістолет OPEN PH8 це обладнання бізнес класу, яке використовується для нанесення інформації про товар. Маркувальний пістолет OPEN PH8 використовуються для кодів, а рідше для нанесення ціни. Етикет пістолет для маркування OPEN PH8 дозволяє внести вісім (8) символів у стрічку. В..
  Уточняйте
 • Ручний етикет-пістолет OPEN M6

  Ручний етикет-пістолет OPEN M6 відноситься до підкатегорії однорядкових пістолетів. Якщо коротко розглядати то маркувальний етикет-пістолет OPEN M6 являється найзручнішим для нанесення ціни на продукцію, це пов’язано з тим, що висота символів становить 8 мм і є оптимальною для зорового сприйня..
  1,768 грн
 • Етикет пістолети для маркування OPEN C6 / OPEN C8

  Етикет пістолети для маркування OPEN C6 / OPEN C8 належить до категорії бізнес класу, це пояснюється тим, що етикет пістолети характеризуються надійністю та довговічністю у використанні. Модель OPEN C6 розрахована на шість (6) символів, які найчастіше зручно використ..
  1,170 грн
 • Однорядковий етикет пістолет OPEN S10 / OPEN S10/A

  Однорядковий етикет пістолет OPEN S10 / OPEN S10/A належить до категорії бізнес класу, це пояснюється тим, що маркувальні пістолети характеризуються надійністю та довговічністю у використанні. Модель OPEN S10 розрахована на десять (10) символів, я..
  1,170 грн

Телефон:

(067) 66-088-66
(096) 55-816-99
(099) 058-40-02
(093) 706-32-22
E-mail: at.com@ukr.net

Адресa:

м. Львiв, вул. Окружна, 57А
Якщо Ви придбали товар у компанії АТКОМ, ми надаємо гарантію та післягарантійну підтримку, консультацію по телефону, допомогу у налаштуванні.
Як купити обладнання (ціна)?
- Завітавши до нас у виставковий зал;
- Зробивши замовлення через сайт;
- Зателефонувавши.
 Як відбувається доставка? 
- По Львову обговорюється індивідуально;
- По Україні вантаж відправляється компаніями вантажоперевізниками  САТ, Делівері, Нова Пошта, Інтайм, Нічний Еспрес, Автолюкс, Гюнсел. Міст Експрес.
В які регіони відправляється вантаж?
Львів, Донецьк, Черкаси, Сімферополь, Одеса, Київ, Чернігів, Херсон, Ужгород, Запоріжжя, Дніпропетровськ, Луцьк, Полтава, Житомир, Тернопіль, Харків, Чернівці, Суми, Івано-Франківськ, Севастополь, Крим, Кіровоград, Хмельницький, Рівне, Луганськ, Ялта, Миколаїв, Біла Церква, Дніпродзержинськ, Кривий Ріг, Мелітополь, Маріуполь, Бердянськ, Умань, Новоград-Волинський, Ковель, Стрий, Дрогобич, Мукачеве, Нікополь…