Компанія АТКОМ
Адрес: вул. Окружна, 57А м. Львiв,
Телефоны: (067) 66-088-66, (096) 55-816-99,
Электронная почта: at.com@ukr.net

Двохрядкові етикет-пістолети

Сортування
Відображати:
Показувати: Список Сітка
 • Двохрядковий етикет пістолет BLITZ Promo

  Двохрядковий етикет пістолет BLITZ Promo належить до категорії маркувальників, які окрім інформації у вигляді ціни, коду та дати, можуть наносити рекламні фрази. З допомогою цього пістолета робітники магазину зможуть повідомляти про акції, знижки, новинки тощо, які відбуватимуться у м..
  3,744 грн
 • Маркувальний пістолет BLITZ C17

  Двохрядковий маркувальний пістолет BLITZ C17 зарекомендував себе як надійний і простий в користуванні етикет пістолет. Він належить до бізнес обладнання, оскільки якість комплектуючих дозволяє збільшити ресурс на роки. Етикет пістолет BLITZ C17 дозволяє вносити інфор..
  2,574 грн
 • Двохрядковий етикет пістолет BLITZ C20 / BLITZ C20/A

  Двохрядковий етикет пістолет BLITZ C20 / BLITZ C20/A зарекомендував себе як надійний і простий в користуванні етикет пістолет. Він належить до бізнес обладнання, оскільки якість комплектуючих дозволяє збільшити ресурс на роки. Маркувальний пістолет BLITZ&nb..
  2,704 грн
 • Двохрядковий етикет пістолет OPEN C20 / OPEN C20/A

  Двохрядковий етикет пістолет OPEN C20 / OPEN C20/A зарекомендував себе як надійний і простий в користуванні етикет пістолет. Він належить до бізнес обладнання, оскільки якість комплектуючих дозволяє збільшити ресурс на роки. Маркувальний пістолет OPEN ..
  2,704 грн
 • Маркувальний пістолет OPEN S16

  Двохрядковий маркувальний пістолет OPEN S16 зарекомендував себе як надійний і простий в користуванні етикет пістолет. Він належить до бізнес обладнання, оскільки якість комплектуючих дозволяє збільшити ресурс на роки. Етикет пістолет OPEN S16 дозволяє вносити інформацію про то..
  2,574 грн
 • Етикет пістолет для цінників SWING 2616

  Етикет пістолет SWING 2616 це двохрядковий пістолет для цінників і кодів, він належить до категорії бюджетного обладнання для маркування. Використовують його переважно де потрібно промаркувати товар, при тому вказати на етикет стрічці код продукції та ціну. Етикет пістолет для цінн..
  1,456 грн

Телефон:

(067) 66-088-66
(096) 55-816-99
(099) 058-40-02
(093) 706-32-22
E-mail: at.com@ukr.net

Адресa:

м. Львiв, вул. Окружна, 57А
Якщо Ви придбали товар у компанії АТКОМ, ми надаємо гарантію та післягарантійну підтримку, консультацію по телефону, допомогу у налаштуванні.
Як купити обладнання (ціна)?
- Завітавши до нас у виставковий зал;
- Зробивши замовлення через сайт;
- Зателефонувавши.
 Як відбувається доставка? 
- По Львову обговорюється індивідуально;
- По Україні вантаж відправляється компаніями вантажоперевізниками  САТ, Делівері, Нова Пошта, Інтайм, Нічний Еспрес, Автолюкс, Гюнсел. Міст Експрес.
В які регіони відправляється вантаж?
Львів, Донецьк, Черкаси, Сімферополь, Одеса, Київ, Чернігів, Херсон, Ужгород, Запоріжжя, Дніпропетровськ, Луцьк, Полтава, Житомир, Тернопіль, Харків, Чернівці, Суми, Івано-Франківськ, Севастополь, Крим, Кіровоград, Хмельницький, Рівне, Луганськ, Ялта, Миколаїв, Біла Церква, Дніпродзержинськ, Кривий Ріг, Мелітополь, Маріуполь, Бердянськ, Умань, Новоград-Волинський, Ковель, Стрий, Дрогобич, Мукачеве, Нікополь…