Компанія АТКОМ
Адрес: вул. Окружна, 57А м. Львiв,
Телефоны: (067) 66-088-66, (096) 55-816-99,
Электронная почта: at.com@ukr.net

Етикет-пістолети, пістолети для маркування

Етикет-пістолети відносяться до обладнання маркувального напрямку, яке використовується в торгівлі. Етикет-пістолетидля цінників або як ще їх називають маркувальні пістолети дозволяють наносити етикетки та цінники на продукцію. В залежності від моделі вони можуть мати такі символи як: цифри, букви, символи. З цього набору елементів створюють для маркування ціну, дату, розмір взуття або одягу, номер партії товару, внутрішній код продукції тощо.

Найбільшої популярності пістолети для маркування здобули в аптеках, кондитерській галузі, будівельних магазинах, бутіках для одягу.

Етикет-пістолети поділяються:

  • Однорядкові (одна стрічка, яка дозволяє нанести коротку інформацію про товар);

  • Двохрядкові (дозволяють вказати більше інформації про товар, як наприклад № партії і ціну);

  • Трьохрядкові (пістолети, які дозволяють вказати максимальну інформацію для маркування про продукцію).

Як відбувається маркування етикет-пістолетом?

Перед маркуванням потрібно встановити рулон етикет стрічки, вона може бути різного розміру, тому потрібно перед покупкою порадитися з менеджером, щоб він Вам підібрав правильні параметри стрічки. Далі, з допомогою інформаційної панелі вибирають набір символів, який в подальшому буде носити інформацію про товар (код, ціна…). Маркування відбувається з допомогою легкого натискання на важіль, після цього протягується етикет стрічка з нанесеними символами. Цю стрічку наклеюють на продукцію легким натискання на товарі пригладжуючи пістолетом.

Маркувальні пістолети в компанії АТКОМ представлені великим асортиментом від бюджетних моделей до бізнес класу. Сюди відносяться такі торгові марки: JOLLY,BLITZ, SWINGтаOPENвиробник OpenData (Італія).

Етикет пістолет це в першу чергу обладнання для маркування, в наш час практично кожен підприємець використовує його, як обладнання для простого маркування, тому купити етикет пістолети Ви завжди зможете у компанії професіоналів, також в нас завжди в наявності розхідним матеріал маркувальних пістолетів.

Телефон:

(067) 66-088-66
(096) 55-816-99
(099) 058-40-02
(093) 706-32-22
E-mail: at.com@ukr.net

Адресa:

м. Львiв, вул. Окружна, 57А
Якщо Ви придбали товар у компанії АТКОМ, ми надаємо гарантію та післягарантійну підтримку, консультацію по телефону, допомогу у налаштуванні.
Як купити обладнання (ціна)?
- Завітавши до нас у виставковий зал;
- Зробивши замовлення через сайт;
- Зателефонувавши.
 Як відбувається доставка? 
- По Львову обговорюється індивідуально;
- По Україні вантаж відправляється компаніями вантажоперевізниками  САТ, Делівері, Нова Пошта, Інтайм, Нічний Еспрес, Автолюкс, Гюнсел. Міст Експрес.
В які регіони відправляється вантаж?
Львів, Донецьк, Черкаси, Сімферополь, Одеса, Київ, Чернігів, Херсон, Ужгород, Запоріжжя, Дніпропетровськ, Луцьк, Полтава, Житомир, Тернопіль, Харків, Чернівці, Суми, Івано-Франківськ, Севастополь, Крим, Кіровоград, Хмельницький, Рівне, Луганськ, Ялта, Миколаїв, Біла Церква, Дніпродзержинськ, Кривий Ріг, Мелітополь, Маріуполь, Бердянськ, Умань, Новоград-Волинський, Ковель, Стрий, Дрогобич, Мукачеве, Нікополь…