Компанія АТКОМ
Адрес: вул. Окружна, 57А м. Львiв,
Телефоны: (067) 66-088-66, (096) 55-816-99,
Электронная почта: at.com@ukr.net

Ручні аплікатори етикеток

Сортування
Відображати:
Показувати: Список Сітка
 • Ручний аплікатор етикеток TOWA TOWA APN-30 (AP65-30)

  Ручний аплікатор етикеток TOWA AP65-30 (APN-30) це своєрідне маркувальне обладнання, яке дозволяє швидко і якісно, без великих затрат часу наклеїти етикетку. Дана етикетка повинна бути заздалегідь підготовлена, тобто створена поліграфією або роздрукована великою кількістю копій на одному рулону..
  3,276 грн
 • Ручний аплікатор етикеток TOWA APN-60 (AP65-60)

  Ручний аплікатор етикеток TOWA AP65-60 (APN-60) це своєрідне маркувальне обладнання, яке дозволяє швидко і якісно, без великих затрат часу наклеїти етикетку. Дана етикетка повинна бути заздалегідь підготовлена, тобто створена поліграфією або роздрукована великою кількістю копій на одному рулону..
  3,640 грн
 • Ручний аплікатор етикеток TOWA APN-100 (AP65-100)

  Ручний аплікатор етикеток TOWA AP65-100 (APN-100) це своєрідне маркувальне обладнання, яке дозволяє швидко і якісно, без великих затрат часу наклеїти етикетку. Дана етикетка повинна бути заздалегідь підготовлена, тобто створена поліграфією або роздрукована великою кількістю копій на одному руло..
  3,978 грн
 • Ручний аплікатор етикеток Open Data Dynamic MD 60

  Ручний аплікатор етикеток Open Data Dynamic MD 60 який розроблений італійською компанією Open Data використовується в складських умовах де потрібно швидко наклеїти етикетки на упаковку, в якій знаходиться продукція. Аплікатор етикеток Dynamic MD 60 – механічний пристрій з под..
  2,756 грн
 • Напівавтоматичний аплікатор Open Data Dynamic LD 70

  Напівавтоматичний аплікатор етикеток Open Data Dynamic LD 70 який розроблений італійською компанією Open Data використовується в складських умовах де потрібно швидко наклеїти етикетки на упаковку, в якій знаходиться продукція. Аплікатор етикеток Dynamic LD 70 – електро-механічний ..
  4,420 грн

Ручні аплікатори етикеток відносяться до категорії маркувального обладнання, бо вони дозволяють швидко і якісно нанести на продукції (тару) самоклеючу етикетку. На цій етикетці заздалегідь вже зроблений тираж (інформація про продукцію: логотип, штрих-код, назва продукції тощо).

Найбільш поширеними етикетками для маркування, тобто універсальними, які використовуються у аплікаторах: крихке-ламке, без ГМО, використати до…, термін придатності тощо.

В залежності від використання аплікароти поділяються:

 • Ручні аплікатори етикеток, їх принцип роботи полягає в натисканні на важіль і від’єднанні етикетки та вподальшому її закатуванні (приклеюванні) на упаковку резиновим валиком, який знаходиться на аплікаторі;
 • Напівавтоматичні аплікатори, значно пришвидшують операцію з маркування, бо уся механічна частина виконується електромоторчиком, який живиться від акумуляторів (Dynamic LD70);
 • Автоматичні лінії для маркування самоклеючої етикетки. Такі лінії вмонтовуються в конвеєр і маркування відбувається без фізичного втручання людини, лише за процесом спостерігає черговий зміни.

Як відбувається сам процес маркування? Розглянемо це питання детальніше. Отже, після цього як встановили рулон самоклеючої етикетки у ручний аплікатор, на якій нанесено поліграфією інформацію, з допомогою важеля натискаємо на курок і через валик протягується етикетка. В подальшому етикетка зісковзує на упаковку, яка маркується і для більш якісного приклеювання самоклеючу етикетку резиновим валиком протягують. Цей процес займає декілька секунд, тобто за короткий час працівник може промаркувати велику кількість товарів.

Вашій увазі ми пропонуємо аплікатори етикеток двох відомих виробників Open Data (Італія) та TOWA (Японія).

Отож купити ручний аплікатор етикеток з отриманням більш обширної і якісної інформації Ви зможете у компанії АТКОМ. Доставка аплікаторів етикеток відбувається по всій Україні.

Телефон:

(067) 66-088-66
(096) 55-816-99
(099) 058-40-02
(093) 706-32-22
E-mail: at.com@ukr.net

Адресa:

м. Львiв, вул. Окружна, 57А
Якщо Ви придбали товар у компанії АТКОМ, ми надаємо гарантію та післягарантійну підтримку, консультацію по телефону, допомогу у налаштуванні.
Як купити обладнання (ціна)?
- Завітавши до нас у виставковий зал;
- Зробивши замовлення через сайт;
- Зателефонувавши.
 Як відбувається доставка? 
- По Львову обговорюється індивідуально;
- По Україні вантаж відправляється компаніями вантажоперевізниками  САТ, Делівері, Нова Пошта, Інтайм, Нічний Еспрес, Автолюкс, Гюнсел. Міст Експрес.
В які регіони відправляється вантаж?
Львів, Донецьк, Черкаси, Сімферополь, Одеса, Київ, Чернігів, Херсон, Ужгород, Запоріжжя, Дніпропетровськ, Луцьк, Полтава, Житомир, Тернопіль, Харків, Чернівці, Суми, Івано-Франківськ, Севастополь, Крим, Кіровоград, Хмельницький, Рівне, Луганськ, Ялта, Миколаїв, Біла Церква, Дніпродзержинськ, Кривий Ріг, Мелітополь, Маріуполь, Бердянськ, Умань, Новоград-Волинський, Ковель, Стрий, Дрогобич, Мукачеве, Нікополь…