Компанія АТКОМ
Адрес: вул. Окружна, 57А м. Львiв,
Телефоны: (067) 66-088-66, (096) 55-816-99,
Электронная почта: at.com@ukr.net

Маркувальне обладнання, як складова виробничого процесу!

Маркувальне обладнання, як складова виробничого процесу!

Метою маркування є інформування споживачів про той чи інший товар і допомога в ухваленні рішення про його придбання. Маркування може мати вигляд етикетки, ярлика з текстом, бірки або етикетки зі штрих-кодом. Для маркування етикеток застосовують такі пристрої:

Принтери етикеток

Це спеціальний принтер друку етикеток, що застосовується для маркування самоклеючих етикеток та дозволяється наносити штрих-коди, інформацію про компанію, назву продукції, дату і час, масу нетто, логотип ... Такі принтери можуть здійснювати друк від декількох тисяч одиниць етикеток в день до декількох десятків тисяч. Окрім того, принтери етикеток можуть бути мобільного виконання, що дозволяє переносити їх з місця на місце для більш ефективної та продуктивної роботи з товарами, а також під’єднувати до електронних ваг, утворювати маркувально-зважувальні комплекси.

Аплікатори етикеток

Цей пристрій призначений для відділення етикетки, яка знаходиться в рулоні та заздалегідь протиражована. Принцип роботи полягає – швидка поклейка етикетки на товар. Аплікатори можуть бути промислові (автоматичні, без використання ручної праці) і ручні пістолети, що працюють під впливом зусилля людини. Пристосування набуло широкого поширення при упаковці товарів в картонні коробки.

Етикет пістолети

Цей пристрій використовується для приклеювання цінників на товари. Головною особливістю даного типу маркувального обладнання є одночасно друк етикетки і проклейка її на товар. Етикет пістолет має просту конструкцію, яка відрізняється надійністю і тривалим терміном служби.

Голчасті пістолети

Пристрій, призначений для кріплення бирок-етикеток на вироби з тканини. Широке поширення пістолети отримали на швейних фабриках, заводах м'яких іграшок, і в інших місцях, де є необхідність і можливість установки етикетки на тканині. Пістолети, пропоновані нашою компанією, бувають з товстою і тонкою голкою.

Компанія АТКОМ пропонує Вашій увазі один з найбільших асортиментів маркувального обладнання в Україні. Придбавши даний товар, Ви отримуєте подальше сервісне обслуговування та придбання витратних матеріалів по цінах виробника.

Телефон:

(067) 66-088-66
(096) 55-816-99
(099) 058-40-02
(093) 706-32-22
E-mail: at.com@ukr.net

Адресa:

м. Львiв, вул. Окружна, 57А
Якщо Ви придбали товар у компанії АТКОМ, ми надаємо гарантію та післягарантійну підтримку, консультацію по телефону, допомогу у налаштуванні.
Як купити обладнання (ціна)?
- Завітавши до нас у виставковий зал;
- Зробивши замовлення через сайт;
- Зателефонувавши.
 Як відбувається доставка? 
- По Львову обговорюється індивідуально;
- По Україні вантаж відправляється компаніями вантажоперевізниками  САТ, Делівері, Нова Пошта, Інтайм, Нічний Еспрес, Автолюкс, Гюнсел. Міст Експрес.
В які регіони відправляється вантаж?
Львів, Донецьк, Черкаси, Сімферополь, Одеса, Київ, Чернігів, Херсон, Ужгород, Запоріжжя, Дніпропетровськ, Луцьк, Полтава, Житомир, Тернопіль, Харків, Чернівці, Суми, Івано-Франківськ, Севастополь, Крим, Кіровоград, Хмельницький, Рівне, Луганськ, Ялта, Миколаїв, Біла Церква, Дніпродзержинськ, Кривий Ріг, Мелітополь, Маріуполь, Бердянськ, Умань, Новоград-Волинський, Ковель, Стрий, Дрогобич, Мукачеве, Нікополь…