Компанія АТКОМ
Адрес: вул. Окружна, 57А м. Львiв,
Телефоны: (067) 66-088-66, (096) 55-816-99,
Электронная почта: at.com@ukr.net

Список новин

Витратні матеріали для маркування

Витратні матеріали для обладнання на підприємстві необхідна річ для функціонування робочого процесу. Для електронного торгового обладнання - фіскальних реєстраторів, касових апаратів, ваг з друком етикеток, принтерів етикеток та інших - потрібні наступні витратні матеріали: етикетка самокле ..
Вся стаття

Додано: 25.01.2016

Що таке POS-система і її складові?

Для створення зручного і повнофункціонального торгового місця важко уявити без набору торгового обладнання, яке в свою чергу утворює своєрідну POS-систему. POS-система для кожного торгового місця є унікальною, оскільки увібрала певний набір обладнання, а також призначена для продажу своєрідних товар ..
Вся стаття

Додано: 25.01.2016

Маркувальне обладнання, як складова виробничого процесу!

Метою маркування є інформування споживачів про той чи інший товар і допомога в ухваленні рішення про його придбання. Маркування може мати вигляд етикетки, ярлика з текстом, бірки або етикетки зі штрих-кодом. Для маркування етикеток застосовують такі пристрої: Принтери етикеток Це спеціальний п ..
Вся стаття

Додано: 08.06.2015

Призначення і різновиди принтерів чеків

Сучасний торгівлю вже практично неможливо уявити без робочого місця касира де знаходиться сучасний принтер для друку чеків. Наявність обладнаних такими пристроями POS-систем - запорука високопродуктивної та якісної роботи торгової точки як дрібної, так і великої компанії. Призначення принтерів че ..
Вся стаття

Додано: 01.06.2015

Типи сканерів штрих-коду.

Сканери штрих-кодів - портативні пристрої для розпізнавання раніше нанесеного на товар коду з метою отримання певної інформації про товар. Сканери штрих коду можна зустріти скрізь, де необхідна обробка великого асортименту товарів: великі супермаркети; фармацевтичні заклади; склади різнома ..
Вся стаття

Додано: 28.05.2015

Термінали збору даних. Короткий огляд!

Величезні супермаркети, гігантські склади товарів - реальність нашого часу, ефективний оборот товару на таких підприємствах неможливий сьогодні без сучасних комп'ютеризованих пристроїв, можливості яких вражають. До таких належать і мобільні термінали збору даних, що використовуються для автомати ..
Вся стаття

Додано: 27.05.2015

Вибираємо грошову скриньку.

Грошовий ящик або ящик для грошей використовують для зберігання паперових грошей, монет, фактур, чеків та інших документів, такий ящик в більшості випадків є частиною POS-системи. Але також можливо його використання як окремого елемента робочого місця касира-продавця як зручного зберігача та сортува ..
Вся стаття

Додано: 27.05.2015

Застосування і функції касових апаратів і фіскальних реєстраторів

На сьогоднішній день, у зв’язку з нововеденнями чинного заканодавства суб`єкти господарювання, які здійснюють розрахункові операції в готівковій та або в безготівковій формі (із застосуванням платіжних карток, платіжних чеків, жетонів тощо) при продажу товарів (наданні послуг) у сфері торгівлі ..
Вся стаття

Додано: 07.05.2015

Ваги для простого зважування. Що це таке?

У наш час, розвиток промислового виробництва сягнув свого великого епогею за різноманітністю процесів та методів виробництва тих чи інших продуктів та товарів. У зв’язку з цим, наявність зручного обладнання у даних процесах, що дозволяє швидко та зручно полегшити сам процес фасування товару та ..
Вся стаття

Додано: 28.02.2015

Електронні платформні ваги: широкий огляд

В умовах розвитку індустріалізації та широкого спектру діяльності підприємств, які безпосередньо займаються виробництвом чи реалізацією певних товарів, надзвичайно важко уявити собі дану діяльність без наявності спеціально облаштованого для цього обладнання. У даному випадку йдеться про електронні п ..
Вся стаття

Додано: 26.02.2015

Чекодрукуючі ваги та їх особливості.

Сучасний розвиток торгівельного обладнання настільки швидко розвивається та удосконалюється, що простим споживачам у таких умовах легко розгубитись у правильному виборі щодо надійного устаткування, яке буде невід’ємною складовою у  його подальшій господарській діяльності. Сучасна техніка ..
Вся стаття

Додано: 22.02.2015

Торгові ваги – як зробити правильний вибір?

Торгові ваги – як зробити правильний вибір? В цій статті хочемо Вам розповісти про торгові ваги, які в нас час широко використовуються у сфері торгівлі та без яких важко уявити собі сучасний товарообіг. Ваги торгові появилися давно, як засіб котрий полегшував продажу товарів на ринках, оскільк ..
Вся стаття

Додано: 16.02.2015

Наші переваги

Якісне обладнаннявід світових виробників
Низькі цінизавдяки прямим поставкам
Інноваційні рішенняприносять вигоду бізнесу
Безкоштовна консультаціявід експертів
Багаторічний досвідвпровадження та підбору рішень для автоматизації бізнесу
Сервісне обслуговуваннязапчастини завжди в наявності