Компанія АТКОМ
Адрес: вул. Окружна, 57А м. Львiв,
Телефоны: (067) 66-088-66, (096) 55-816-99,
Электронная почта: at.com@ukr.net

Фіскальні реєстратори

Сортування
Відображати:
Показувати: Список Сітка
 • Фіскальний реєстратор Екселліо FP 280

  Екселліо FP 280 – реєстратор розрахункових операцій, він використовується для видруку фіскальних чеків, який окрім видруку передає інформації в податкову інспекцію у вигляді КСЕФ. Фіскальний реєстратор Екселліо FP 280 вважається новинкою на ринку України, оскільки він має невелику ціну, тому к..
  6,623 грн
 • Фіскальний реєстратор Екселліо FPU 550ES

  Фіскальний реєстратор Екселліо FPU 550ES представляє собою бюджетну новинку з невеликими і компактними розмірами. За його основу був взятий всім відомий принтер чеків  Екселліо EP-60. Фіскальний принтер FPU 550ES виконує всі функції, які розроблені законодавством України, тобто передає звітн..
  8,432 грн
 • Фіскальний реєстратор Екселліо FP 700

  Фіскальний реєстратор Екселліо FP 700 найбільш оптимальне рішення для торгівлі. Він характеризується жорсткою конструкцією зі сталі на базі високоякісного японського принтера Sanei. Фіскальний принтер FP 700 завдяки якісним і сучасним комплектуючим може працювати у напружених умовах гуртових аптек, ..
  14,364 грн
 • Фіскальний реєстратор MINI-ФП54.01 (Unisystem)

  Фіскальний реєстратор MINI-ФП54.01 (Unisystem) використовується в торгівлі для видруку фіскальних чеків.  Дана модель MINI-ФП54.01 внесена в Держреєстр України для передачі звітності на сервер Міністерства доходів. Фіскальний принтер МІНІ-ФП54.01 має вбудований інтелектуальний модем для пере..
  8,100 грн
 • Фіскальний реєстратор Марія 304Т

  Фіскальний реєстратор Марія 304Т просте рішення за хорошу ціну для подання звітності в електронній формі (КСЕФ). Для роботи потрібно загрузити лише стрічку і перед тим запрограмувати у нашому сервісному центрі. Стрічка використовується розміром 57мм або 80 мм. Швидкість друку становить 150 мм/сек. Д..
  Уточняйте
 • Фіскальний реєстратор Екселліо FP 2000

  Фіскальний реєстратор Екселліо FP 2000 найбільш оптимальне рішення для торгівлі. Він характеризується жорсткою конструкцією зі сталі на базі високоякісного японського принтера CITIZEN. Фіскальний принтер FP 2000 завдяки якісним і сучасним комплектуючим може працювати у напружених умовах гуртових ..
  15,960 грн
 • Фіскальний реєстратор MINI-ФП81.01 (Unisystem)

  Фіскальний реєстратор MINI-ФП81.01 (Unisystem) використовується в сфері послуг і торгівлі де обслуговування клієнтів постійне і потребує оперативного опрацювання інформації та її видруку у вигляді фіскального чеку.  Дана модель MINI-ФП81.01 внесена в Держреєстр України для передачі звітності на..
  10,500 грн
 • Фіскальний реєстратор Екселліо FPP 350

  Фіскальний реєстратор Екселліо FPP 350 спеціальна розробка для мобільної і віддаленої роботи. Від дозволяє роботу на відстані по бездротовій технології через інтерфейс Bluetooth. Фіскальний принтер Екселліо FPP 350 користується популярністю у працівників виїзної торгівлі, кур’єрських служб ..
  8,778 грн
 • Фіскальний реєстратор MINI-ФП82.01 (Unisystem)

  Фіскальний реєстратор MINI-ФП82.01 (Unisystem) використовується в сфері послуг і торгівлі де обслуговування клієнтів постійне і потребує оперативного опрацювання інформації та її видруку у вигляді фіскального чеку.  Дана модель MINI-ФП82.01 внесена в Держреєстр України для передачі звітності на..
  11,300 грн

У зв‘язку з набранням чинності змін законодавства, впровадження касових апаратів або фіскальних реєстраторів є обов’язковим для суб’єктів підприємницької діяльності.

Сфера застосування фіскального реєстратора є досить поширеною, а саме: для готелів і ресторанів, кафе, для торгівлі, для послуг. Він може використовуватися в будь-якій сфері, проте, зазвичай, він має обмеження по сфері використання, які встановлюються контролюючими органами.

У порівнянні з касовими апаратами фіскальні реєстратори мають свої особливості, які полягають у наступному:

 • фіскальний реєстратор працює виключно при підключенні до pos-терміналу чи комп'ютера, в свою чергу касові апарати працюють автономно;
 • фіскальний реєстратор та касові апарати мають вбудовані модеми та електронну контрольну касову стрічку, яка на відміну від касових апаратів друкується фіскальним принтером і підтверджує проведення тої чи іншої торгової операції;
 • щодо надійності, то фіскальний реєстратор на відміну від касових апаратів  визначається ресурсом друкуючої головки та друкованого пристрою;
 • найбільш поширеним способом друку фіскальних чеків є термодрук, оскільки він не вимагає заправки фарбою;
 • наявність фіскальної пам’яті модему, яка зберігає всі проведенні торгові операції для подальшої її передачі в податкові органи;
 • щодо цінової політики, то фіскальні реєстратори є дорожчими за собівартістю ніж касові апарати.

Вони за своєю різноманітністю мають широкий спектр різновидів, як за розміром, так і за ціною та разом з тим і за технічними характеристиками, зокрема шириною та швидкістю друку, тощо. Тому кожен зможе знайти для себе найбільш підходящий варіант для зручної та надійної роботи  при здійсненні своєї торгівельної діяльності, адже наявність широкого асортименту даного товару дозволить задовольнити смаки кожного.

Купити фіскальний реєстратор Ви можете у компанії АТКОМ, адже саме тут для Вас працює колектив молодих фахівців, які нададуть Вам усю необхідну інформацію по раціональному їх використанню при здійсненні тої чи іншої господарської діяльності та достовірній передачі інформації в податкові органи, що є надзвичайно важливою у їх роботі. Звертайтесь до нас і ми з радістю допоможемо Вам у вирішенні питань, які Вас цікавлять.


Наші переваги

Якісне обладнаннявід світових виробників
Низькі цінизавдяки прямим поставкам
Інноваційні рішенняприносять вигоду бізнесу
Безкоштовна консультаціявід експертів
Багаторічний досвідвпровадження та підбору рішень для автоматизації бізнесу
Сервісне обслуговуваннязапчастини завжди в наявності