Компанія АТКОМ
Адрес: вул. Окружна, 57А м. Львiв,
Телефоны: (067) 66-088-66, (096) 55-816-99,
Электронная почта: at.com@ukr.net

Днепровес

Показувати: Список / Сітка
Сортування
Відображати:
 • Ваги платформні промислові ВПД
  Ваги платформні промислові ВПД – це технічна розробка компанії АТКОМ, вони розраховані для складських умов, як інтенсивного зважування так і не великих навантажень. Дана модель ваг появилася на ринку України через великі запити на бюджетні моделі. Для невеликих підприємств, а також складів лог..
  7,700 грн
 • Палетні ваги ВПД
  Палетні ваги серії ВПД належать до категорії бюджетних ваг, котрі після здешевлення комплектуючих не втратили своїх функціональних можливостей, а також можуть використовуватися, як у звичайних складських умовах, так і на дворі за умови відсутності потрапляння атмосферних опадів. Ваги палетні ВПД ..
  7,500 грн
 • Ваги торгові - ВТД-15ЕЛ1
  Ваги торгові ВТД-15ЕЛ1 від українського виробника ваг "Днепровес". Електронні ваги ВТД-ЕЛ1 користуються популярністю на ринках та у невеликих магазинах, там де не потрібно під’єднання ваги до ПК. Ваги для торгівлі виготовляються у трьох модифікаціях різної маси: на 6 кг, 15 к..
  1,450 грн
 • Ваги рейкові, ваги балкові ЗЕВС ВПЕ
  Ваги рейкові ЗЕВС ВПЕ зарекомендували себе як сучасні та надійні ваги українського виробництва. Виробник ваг виготовляє балкові ваги ЗЕВС ВПЕ на колесах, це зроблено для зручного транспортування їх по складу без значних затрат часу і сили. Що до галузей застосування, то стрижневі ваги підійдуть я..
  7,700 грн

Телефон:

(067) 66-088-66
(096) 55-816-99
(099) 058-40-02
(093) 706-32-22
E-mail: at.com@ukr.net

Адресa:

м. Львiв, вул. Окружна, 57А
Якщо Ви придбали товар у компанії АТКОМ, ми надаємо гарантію та післягарантійну підтримку, консультацію по телефону, допомогу у налаштуванні.
Як купити обладнання (ціна)?
- Завітавши до нас у виставковий зал;
- Зробивши замовлення через сайт;
- Зателефонувавши.
 Як відбувається доставка? 
- По Львову обговорюється індивідуально;
- По Україні вантаж відправляється компаніями вантажоперевізниками  САТ, Делівері, Нова Пошта, Інтайм, Нічний Еспрес, Автолюкс, Гюнсел. Міст Експрес.
В які регіони відправляється вантаж?
Львів, Донецьк, Черкаси, Сімферополь, Одеса, Київ, Чернігів, Херсон, Ужгород, Запоріжжя, Дніпропетровськ, Луцьк, Полтава, Житомир, Тернопіль, Харків, Чернівці, Суми, Івано-Франківськ, Севастополь, Крим, Кіровоград, Хмельницький, Рівне, Луганськ, Ялта, Миколаїв, Біла Церква, Дніпродзержинськ, Кривий Ріг, Мелітополь, Маріуполь, Бердянськ, Умань, Новоград-Волинський, Ковель, Стрий, Дрогобич, Мукачеве, Нікополь…