Компанія АТКОМ
Адрес: вул. Окружна, 57А м. Львiв,
Телефоны: (067) 66-088-66, (096) 55-816-99,
Электронная почта: at.com@ukr.net

DATALOGIC

Показувати: Список / Сітка
Сортування
Відображати:
 • Cканер 2D кода Datalogic QuickScan I QD2400
  На даний момент двомірні штрих-коди зустрічаються майже у всіх сферах діяльності. Саме тому зростає попит на сканери, які можуть зчитувати 2D коди, і одним з таких пристроїв є Datalogic QuickScan I QD2400. Він був спеціально розроблений для роботи в роздрібній торгівлі. Цей пристрій являє собою ідеа..
  8,580 грн
 • Багатоплощинний сканер Datalogic Magellan 800i
  Datalogic Magellan 800i - це універсальний, ергономічний сканер, призначений для читання штрих-кодів всіх типів. Він може застосовуватися в торгівлі, медицині і виробництві. Для поліпшення якості роботи в нього було вкладено всі останні розробки, наприклад захоплення зображення, їх цифрова обробка і..
  7,540 грн
 • Багатоплощинний сканер Datalogic Magellan 1100i
  Datalogic Magellan 1100i забезпечує високу продуктивність і універсальне сканування. Це пристрій здатний зчитувати дані з будь-яких штрих-кодів. Ним ви можете працювати або руками, або автоматично. Воно широко знайшло застосування в таких сферах, як маркетинг, касовий вузол і т. Д. Технологія Datalo..
  10,400 грн
 • Багатоплощинний сканер Datalogic Magellan 2300 НS
  Datalogic Magellan 2300 НS - це вбудований стаціонарний горизонтальний сканер. Він вважається найбільш поширеним, ергономічним і надійним серед всіх моделей, що випускає кампанія Magellan. Ця модель користується величезною популярністю не тільки у нас, але і в інших країнах світу і навіть читає GS1D..
  16,120 грн
 • Вбудований сканер Datalogic Magellan 3200 VSi
  Компанія Magellan відома на світовому ринку якістю і надійністю своєї продукції. Сканер Datalogic Magellan 3200 VSi внесе новизну і «освіжить» будь-який касовий вузол. Завдяки новітнім технологіям, які використовувалися при його розробці, пристрій може приймати на себе великий рівень нав..
  16,900 грн
 • Сканер штрих-кодів Datalogic QuickScan I Mobile QM 2130
  Datalogic QuickScan I Mobile QM 2130 - це сканер для читання штрих-кодів, який активно використовується на підприємствах. Ця версія вдало виділяється серед інших ручних пристроїв своєю компактністю і збалансованої конструкцією. Цей сканер характеризується прекрасним виконанням своїх функцій, а також..
  13,520 грн
 • Термінал збору даних Datalogic Memor
  Datalogic Memor - це термінал для управління базами даних, який активно використовується в наш час. Ця версія вдало виділяється серед інших пристроїв своєю компактністю і збалансованої конструкцією. Цей термінал характеризується прекрасним виконанням своїх функцій. Його головними характеристиками є ..
  27,040 грн
 • Термінал збору даних Datalogic Lynx
  Datalogic Lynx це універсальний, ергономічний термінал призначений для збору даних. Його головними характеристиками є надійність і компактність. Для поліпшення якості роботи в нього було вкладено всі останні розробки. Datalogic Lynx відрізняється своєю компактністю, завдяки чому може використовувати..
  33,800 грн
 • Cканер штрих-кодів Datalogic QuickScan Lite QW2100
  Компанія QuickScan випускає якісні і ідеально збалансовані сканери, одним з яких є Datalogic QuickScan Lite QW2100. Його головне призначення - читання усічених або дуже широких кодів, які найчастіше використовуються в різних країнах. Воно використовується в таких сферах, як банківська справа, торгів..
  2,340 грн

Телефон:

(067) 66-088-66
(096) 55-816-99
(099) 058-40-02
(093) 706-32-22
E-mail: at.com@ukr.net

Адресa:

м. Львiв, вул. Окружна, 57А
Якщо Ви придбали товар у компанії АТКОМ, ми надаємо гарантію та післягарантійну підтримку, консультацію по телефону, допомогу у налаштуванні.
Як купити обладнання (ціна)?
- Завітавши до нас у виставковий зал;
- Зробивши замовлення через сайт;
- Зателефонувавши.
 Як відбувається доставка? 
- По Львову обговорюється індивідуально;
- По Україні вантаж відправляється компаніями вантажоперевізниками  САТ, Делівері, Нова Пошта, Інтайм, Нічний Еспрес, Автолюкс, Гюнсел. Міст Експрес.
В які регіони відправляється вантаж?
Львів, Донецьк, Черкаси, Сімферополь, Одеса, Київ, Чернігів, Херсон, Ужгород, Запоріжжя, Дніпропетровськ, Луцьк, Полтава, Житомир, Тернопіль, Харків, Чернівці, Суми, Івано-Франківськ, Севастополь, Крим, Кіровоград, Хмельницький, Рівне, Луганськ, Ялта, Миколаїв, Біла Церква, Дніпродзержинськ, Кривий Ріг, Мелітополь, Маріуполь, Бердянськ, Умань, Новоград-Волинський, Ковель, Стрий, Дрогобич, Мукачеве, Нікополь…