Компанія АТКОМ
Адрес: вул. Окружна, 57А м. Львiв,
Телефоны: (067) 66-088-66, (096) 55-816-99,
Электронная почта: at.com@ukr.net

Cassida

Показувати: Список / Сітка
Сортування
Відображати:
 • Автоматичний детектор валют Cassida Quattro V
  Автоматичний детектор валют Cassida Quattro V сучасне рішення для швидкого та оперативного перевіряння грошей автоматичним способом. По замовчуванню у пам’яті детектора Cassida Quattro V внесені валюти: долар, евро, гривня, рубль. З допомогою даного обладнання можна отримати гарантовану 99% як..
  5,400 грн
 • Детектор валют Cassida Primero Laser (антистокс)
  Інфрачервоний детектор валют Cassida Primero Laser використовується для визначення фальшивих купюр. Діагональ монітора інфрачервоного детектора Cassida Primero Laser становить 4,3 дюйми, а сам монітор чорно-білий рідиннокристалічний. З допомогою данного обладнання банкноту можна перевірити інфрач..
  Уточняйте
 • Інфрачервоний детектор валют Cassida UNO PLUS
  Інфрачервоний детектор валют Cassida UNO PLUS використовується для визначення фальшивих купюр. Діагональ монітора інфрачервоного детектора Cassida UNO PLUS становить 4 дюйми, а сам монітор чорно-білий рідиннокристалічний. З допомогою данного обладнання банкноту можна перевірити на ультрафіолетову..
  Уточняйте
 • Лічильник банкнот Cassida Kolibri UV
  Лічильник банкнот Cassida Kolibri UV вважається найефективнішим бюджетним рішенням на території України завдяки тому, що легко справляється з підрахунком емісійних доларів. Також машинка для підрахунку грошей Cassida Kolibri UV має мінімальні розміри у своєму бюджетному класі, що в свою чергу дозвол..
  3,000 грн 3,200 грн
 • Автоматичний детектор валют Cassida Quattro
  Автоматичний детектор валют Cassida Quattro сучасне рішення для швидкого та оперативного перевіряння грошей автоматичним способом. По замовчуванню у пам’яті детектора Cassida Quattro внесені валюти: долар, евро, гривня, рубль. З допомогою даного обладнання можна отримати гарантовану 99% якісну..
  Уточняйте
 • Лічильник банкнот Cassida 6650 UV
  Лічильник банкнот Cassida 6650 UV банківське обладнання офісного класу з горизонтальним завантаженням банкнот, а також повною і розширеною кнопковою панеллю управління. Дана модель машинки для перерахунку грошей Cassida 6650 UV функціонально можна віднести до напівпрофесійного обладнання за невелику..
  7,800 грн
 • Лічильник банкнот Cassida Advantec 75 Value
  Лічильник банкнот Cassida Advantec 75 Value професійне обладнання банківського класу з можливістю розпізнавати валюти. Серед запрограмованих валют, котрі можна розпізнавати – долар, євро, гривня. Дана модель характеризується якісною механічною частиною, котра розрахована для тривалого і швидкі..
  21,000 грн
 • Лічильник банкнот Сassida Xpecto мультивалютний
  Лічильник банкнот Сassida Xpecto належить до новинок сучасного банківського обладнання, який дозволяє автоматичного розпізнавати номінали валют. По замовчуванню Сassida Xpecto визначає під час перерахунку UAH, USD, EUR, PLN, але можливо додатково запрограмувати розпізнавання до 10-ти банківських вал..
  24,000 грн
 • Купюролічильна машинка Cassida Tiger UV
  Купюролічильна машинка Cassida Tiger UV бюджетним рішенням на території України завдяки тому, що легко справляється з підрахунком емісійних доларів. Також лічильник грошей Cassida Tiger UV має невеликі розміри у своєму бюджетному класі, що в свою чергу дозволяє економити робоче місце. Що до техні..
  Уточняйте
 • Лічильник банкнот Cassida 6650 UV/MG
  Лічильник банкнот Cassida 6650 UV/MG банківське обладнання офісного класу з горизонтальним завантаженням банкнот, а також повною і розширеною кнопковою панеллю управління. Дана модель машинки для перерахунку грошей Cassida 6650 UV/MG функціонально можна віднести до напівпрофесійного обладнання за не..
  8,250 грн
 • Сортувальник банкнот Cassida Zeus
  Сортувальник банкнот Cassida Zeus новинка на ринку України, котра зарекомендувала себе як сучасне і надійне обладнання банківського класу. Він дозволяє з легкістю оприділяти валюти по номіналах (UAH, USD, EUR, PLN, CHF, GBP, RUB з можливістю програмування до 10-ти валют). В свою чергу дана модель &n..
  45,000 грн
 • Лічильник банкнот Cassida 5550 UV/MG
  Лічильник банкнот Cassida 5550 UV/MG належить до категорії бюджетного банківського обладнання, але якщо поглянути на функціонал, то він великий і основу відіграє можливість калькуляції грошей по номіналах (функція ValuCount). Рахувальна машинка Cassida 5550 UV/MG характеризується 5-ма видами дете..
  4,850 грн

Наші переваги

Якісне обладнаннявід світових виробників
Низькі цінизавдяки прямим поставкам
Інноваційні рішенняприносять вигоду бізнесу
Безкоштовна консультаціявід експертів
Багаторічний досвідвпровадження та підбору рішень для автоматизації бізнесу
Сервісне обслуговуваннязапчастини завжди в наявності