Компанія АТКОМ
Адрес: вул. Окружна, 57А м. Львiв,
Телефоны: (067) 66-088-66, (096) 55-816-99,
Электронная почта: at.com@ukr.net

Cassida

Показувати: Список / Сітка
Сортування
Відображати:
 • Автоматичний детектор валют Cassida Quattro V
  Автоматичний детектор валют Cassida Quattro V сучасне рішення для швидкого та оперативного перевіряння грошей автоматичним способом. По замовчуванню у пам’яті детектора Cassida Quattro V внесені валюти: долар, евро, гривня, рубль. З допомогою даного обладнання можна отримати гарантовану 99% як..
  Уточняйте
 • Детектор валют Cassida Primero Laser (антистокс)
  Інфрачервоний детектор валют Cassida Primero Laser використовується для визначення фальшивих купюр. Діагональ монітора інфрачервоного детектора Cassida Primero Laser становить 4,3 дюйми, а сам монітор чорно-білий рідиннокристалічний. З допомогою данного обладнання банкноту можна перевірити інфрач..
  Уточняйте
 • Інфрачервоний детектор валют Cassida UNO PLUS
  Інфрачервоний детектор валют Cassida UNO PLUS використовується для визначення фальшивих купюр. Діагональ монітора інфрачервоного детектора Cassida UNO PLUS становить 4 дюйми, а сам монітор чорно-білий рідиннокристалічний. З допомогою данного обладнання банкноту можна перевірити на ультрафіолетову..
  Уточняйте
 • Лічильник банкнот Cassida Kolibri UV
  Лічильник банкнот Cassida Kolibri UV вважається найефективнішим бюджетним рішенням на території України завдяки тому, що легко справляється з підрахунком емісійних доларів. Також машинка для підрахунку грошей Cassida Kolibri UV має мінімальні розміри у своєму бюджетному класі, що в свою чергу дозвол..
  3,000 грн 3,400 грн
 • Автоматичний детектор валют Cassida Quattro
  Автоматичний детектор валют Cassida Quattro сучасне рішення для швидкого та оперативного перевіряння грошей автоматичним способом. По замовчуванню у пам’яті детектора Cassida Quattro внесені валюти: долар, евро, гривня, рубль. З допомогою даного обладнання можна отримати гарантовану 99% якісну..
  Уточняйте
 • Лічильник банкнот Cassida 6650 UV
  Лічильник банкнот Cassida 6650 UV банківське обладнання офісного класу з горизонтальним завантаженням банкнот, а також повною і розширеною кнопковою панеллю управління. Дана модель машинки для перерахунку грошей Cassida 6650 UV функціонально можна віднести до напівпрофесійного обладнання за невелику..
  7,200 грн
 • Лічильник банкнот Cassida Advantec 75 Value
  Лічильник банкнот Cassida Advantec 75 Value професійне обладнання банківського класу з можливістю розпізнавати валюти. Серед запрограмованих валют, котрі можна розпізнавати – долар, євро, гривня. Дана модель характеризується якісною механічною частиною, котра розрахована для тривалого і швидкі..
  20,000 грн
 • Лічильник банкнот Сassida Xpecto мультивалютний
  Лічильник банкнот Сassida Xpecto належить до новинок сучасного банківського обладнання, який дозволяє автоматичного розпізнавати номінали валют. По замовчуванню Сassida Xpecto визначає під час перерахунку UAH, USD, EUR, PLN, але можливо додатково запрограмувати розпізнавання до 10-ти банківських вал..
  22,700 грн
 • Купюролічильна машинка Cassida Tiger UV
  Купюролічильна машинка Cassida Tiger UV бюджетним рішенням на території України завдяки тому, що легко справляється з підрахунком емісійних доларів. Також лічильник грошей Cassida Tiger UV має невеликі розміри у своєму бюджетному класі, що в свою чергу дозволяє економити робоче місце. Що до техні..
  Уточняйте

Телефон:

(067) 66-088-66
(096) 55-816-99
(099) 058-40-02
(093) 706-32-22
E-mail: at.com@ukr.net

Адресa:

м. Львiв, вул. Окружна, 57А
Якщо Ви придбали товар у компанії АТКОМ, ми надаємо гарантію та післягарантійну підтримку, консультацію по телефону, допомогу у налаштуванні.
Як купити обладнання (ціна)?
- Завітавши до нас у виставковий зал;
- Зробивши замовлення через сайт;
- Зателефонувавши.
 Як відбувається доставка? 
- По Львову обговорюється індивідуально;
- По Україні вантаж відправляється компаніями вантажоперевізниками  САТ, Делівері, Нова Пошта, Інтайм, Нічний Еспрес, Автолюкс, Гюнсел. Міст Експрес.
В які регіони відправляється вантаж?
Львів, Донецьк, Черкаси, Сімферополь, Одеса, Київ, Чернігів, Херсон, Ужгород, Запоріжжя, Дніпропетровськ, Луцьк, Полтава, Житомир, Тернопіль, Харків, Чернівці, Суми, Івано-Франківськ, Севастополь, Крим, Кіровоград, Хмельницький, Рівне, Луганськ, Ялта, Миколаїв, Біла Церква, Дніпродзержинськ, Кривий Ріг, Мелітополь, Маріуполь, Бердянськ, Умань, Новоград-Волинський, Ковель, Стрий, Дрогобич, Мукачеве, Нікополь…