Компанія АТКОМ
Адрес: вул. Окружна, 57А м. Львiв,
Телефоны: (067) 66-088-66, (096) 55-816-99,
Электронная почта: at.com@ukr.net

Універсальні детектори валют

Сортування
Відображати:
Показувати: Список Сітка
 • Детектор валют Cassida Primero Laser (антистокс)

  Інфрачервоний детектор валют Cassida Primero Laser використовується для визначення фальшивих купюр. Діагональ монітора інфрачервоного детектора Cassida Primero Laser становить 4,3 дюйми, а сам монітор чорно-білий рідиннокристалічний. З допомогою данного обладнання банкноту можна перевірити інфрач..
  Уточняйте
 • Інфрачервоний відеодетектор Спектр Відео-К

  Інфрачервоний відеодетектор Спектр Відео-К використовується для визначення фальшивих купюр під впливом інфрачервоного випромінювання і зображенням на моніторі. Розглядаючи інфрачервону детекцію на банкнотах, варто зазначити, що вона являється основним захистом усіх світових валют. Діагональ моніт..
  1,800 грн 1,860 грн
 • Інфрачервоний відеодетектор Спектр Відео-А (антистокс)

  Інфрачервоний відеодетектор Спектр Відео-А використовується для визначення фальшивих купюр (гривня, рубль, фунт, долар, євро…), а також цінних паперів, кредитних карток під впливом інфрачервоного випромінювання 940/960 нм зображенням на моніторі. Суттєвою перевагою даною моделі вважається мож..
  2,480 грн
 • Інфрачервоний детектор валют Cassida UNO PLUS

  Інфрачервоний детектор валют Cassida UNO PLUS використовується для визначення фальшивих купюр. Діагональ монітора інфрачервоного детектора Cassida UNO PLUS становить 4 дюйми, а сам монітор чорно-білий рідиннокристалічний. З допомогою данного обладнання банкноту можна перевірити на ультрафіолетову..
  Уточняйте
 • Відеодетектор валют Спектр Відео-7

  Унівесальний відеодетектор валют Спектр Відео-7 використовується для визначення фальшивих купюр (гривня, рубль, фунт, долар, євро…). Своєрідною ознакою даної моделі є можливість одночасної перевірки як в ультрафіолетовому світлі, так і в інфрачервоному випромінюванні. Розглядаючи інфрачерв..
  3,190 грн
 • Відеодетектор банкнот Спектр Відео-Евро

  Відеодетектор банкнот Спектр Відео-Евро українського виробництва повністю відповідає нормам Національного Банку України. Він використовується для визначення фальшивих купюр (гривня, рубль, фунт, долар, євро…). Своєрідною ознакою даної моделі є можливість одночасної перевірки як в ультрафіолет..
  2,880 грн
 • Відеодетектор банкнот Спектр Відео-7ML

  Відеодетектор банкнот Спектр Відео-7ML українського виробництва повністю відповідає нормам Національного Банку України. Він використовується для визначення фальшивих купюр (гривня, рубль, фунт, долар, євро…). Своєрідною ознакою даної моделі є можливість одночасної перевірки як в ультрафіолето..
  4,470 грн
 • Професійний детектор DoCash BIG D

  Професійний детектор DoCash BIG D гарантує максимальний візуальний контроль захисних знаків купюр та документів. Детектор валют DoCash BIG D дозволяє забезпечити експертний контроль за більш ніж 10-ма основними захистами банкнот та цінних паперів до формату А4. Дана модель часто користується популяр..
  12,000 грн
 • Інфрачервоний детектор валют DoCash mini

  Інфрачервоний детектор валют DoCash mini використовується для перевірки на фальшивість під інфрачервоним випромінюванням захисних знаків. DoCash mini характеризується сучасним дизайном і простотою в користуванні та великим 4,3 дюйми рідиннокристалічним монітором. Дана модель часто користується попул..
  3,920 грн
 • Портативний детектор валют DoCash Micro

  Портативний детектор DoCash Micro це кишеньковий детектор банкнот для визначення правильного розміщення інфрачервоних міток, як на цінних паперах, так і на грошах. DoCash Micro зроблений таким чином, що він окрім живлення 220В, може працювати від вбудованого акумулятора 1000 мА. Для економії енергії..
  3,920 грн
 • Інфрачервоний детектор валют DORS 1000

  Інфрачервоний детектор валют DORS 1000 використовується для перевірки на фальшивість під інфрачервоним випромінюванням захисних знаків. DORS 1000 характеризується сучасним дизайном і простотою в користуванні та великим 4,3 дюйми рідиннокристалічним монітором. Дана модель часто користується популярні..
  2,430 грн 4,000 грн
 • Інфрачервоний детектор валют DORS 1100

  Інфрачервоний детектор валют DORS 1100 використовується для перевірки на фальшивість під інфрачервоним випромінюванням захисних знаків. DORS 1100 характеризується сучасним дизайном і простотою в користуванні та великим 5 дюйми кольоровим TFT монітором. Дана модель часто користується популярністю, як..
  6,000 грн

Наші переваги

Якісне обладнаннявід світових виробників
Низькі цінизавдяки прямим поставкам
Інноваційні рішенняприносять вигоду бізнесу
Безкоштовна консультаціявід експертів
Багаторічний досвідвпровадження та підбору рішень для автоматизації бізнесу
Сервісне обслуговуваннязапчастини завжди в наявності