Компанія АТКОМ
Адрес: вул. Окружна, 57А м. Львiв,
Телефоны: (067) 66-088-66, (096) 55-816-99,
Электронная почта: at.com@ukr.net

Банківське обладнання

Банківське обладнання відіграє вагому роль при здійсненні валютних операцій. На сьогоднішній день, одним із надзвичайно актуальних та широко розвинених в сфері бізнесової політики є саме банківське обладнання. Його вагома роль відзначається насамперед саме ціновою політикою та великим обігом валют у сферах господарської та підприємницької діяльності. Банківське обладнання – це обладнання, яке дозволяє швидко та достовірно визначити ту чи іншу кількість наявних грошових валют, їх сортування та пакування. Ще однією надзвичайно великою перевагою обладнання банківського є те, що у сучасному ритмі розвитку та динаміки усіх сфер господарської діяльності воно дозволяє вдвічі зекономити час при здійсненні  валютних операцій.

Серед  різноманітності банківського обладнання особливе значення посідають наступні різновиди:

  • Детектори валют (обладнання, яке призначене для визначення фальшивих грошей, визначення водяних знаків, тощо.) Бувають ультрафіолетові, інфра-червоні та автоматичні детектори валют.
  • Лічильники банкнот або як їх ще часто називають машинки для перевірки грошей;
  • Шредери (знищувачі документів) та ін.

Сучасний дизайн банківського обладнання на сьогоднішній день є надзвичайно різноманітним, як за ціновою політикою, так і за своїми технічними характеристиками, тому кожен з користувачів зможе підібрати собі найбільш необхідний йому варіант.

Купити банківське обладнання Ви з легкістю зможете в компанії АТКОМ, адже у нас є надзвичайно великий вибір даного обладнання та найбільш дієві рекомендації по їх використанню. Що до ціни (банківське обладнання ціна), то асортимент дозволяє вибрати для себе оптимальне рішення.


Наші переваги

Якісне обладнаннявід світових виробників
Низькі цінизавдяки прямим поставкам
Інноваційні рішенняприносять вигоду бізнесу
Безкоштовна консультаціявід експертів
Багаторічний досвідвпровадження та підбору рішень для автоматизації бізнесу
Сервісне обслуговуваннязапчастини завжди в наявності