Компанія АТКОМ
Адрес: вул. Окружна, 57А м. Львiв,
Телефоны: (067) 66-088-66, (096) 55-816-99,
Электронная почта: at.com@ukr.net

Автоматизація процесів

Сучасна автоматизація має на меті покращити і полегшити роботу праці у виробництві, торгових площах, в усьому де є людських фактор, тобто мінімізувати роботу людини. А також повна або часткова оптимізація усього циклу, який відбувається у роботі.

Як не дивно, але в сучасному світі важко вже уявити будь-який напрямок діяльності без автоматизації процесів. Комплексні рішення дозволяють оптимізувати роботу галузей промисловості. Тому, якщо коротко автоматизації бувають:

 • Технологічних процесів (виробничих процесів);
 • Обліку;
 • Підприємства;
 • Торгівлі;
 • Бізнесу.

Компанія АТКОМ, окрім продажу обладнання, яке Ви можете побачити у каталозі товарів займається розробкою системи автоматизації усіх процесів, які будуть відбуватися у промислових об’єктах, тобто комплексні рішення:

 • Готелі та санаторії;

 • Торгові підприємства (маркет, магазин, бутік);

 • Ресторани, кафе;

 • Сфера послуг (СПА-центри, спорткомплекси, більярд, аквапарк …);

 • Промислова автоматизація (індивідуальні проекти з врахуванням маркування, зважування та обліку).

Наша компанія є офіційний представником на Західній Україні сучасного програмного забезпечення Ultra, яке дозволяє полегшити робочий процес Вашого закладу, тобто максимально оптимізувати усі процеси, які відбувається на протязі дня.  Програма УЛЬТРА працює з різними типами обладнання, якщо коротко:автоматизація магазину

 • Вагове обладнання дозволяє вести облік зважуваного товару під час прийому товару і продажу, з подальшим обліком. Ми пропонуємо найбільший в Україні асортимент електронних ваг, але найбільш цікавою групою для автоматизації виступають чекодрукуючі ваги (ваги з друком етикеток). Їхня особливість в тому, що вони зважують і маркують ваговий товар.
 • Фіскальна техніка, як частина складової POS-системи дозволяє вести облік продажів з передачею звітності в КСЕФ у податкову інспекцію.
 • Складові POS-системи дозволяють створити комплекс для зручного і швидкого обслуговування клієнтів.
 • Для оперативного і якісного маркування та зчитування інформації. Вищесказаний програмний комплекс дозволяє під’єднати сканер штрих-коду, термінал збору даних, принтер для друку етикеток.

Купити програму для ведення обліку та бізнесу Ви зможете у Львові, Тернополі, Івано-Франківську, Луцьку, Києві та інших областях України. Ми надаємо повний комплекс послуг від продажу обладнання, обслуговування РРО та налаштування програмного забезпечення під обладнання, яке буде функціонувати у Вашій системі.

Дзвоніть! Ціна Вас здивує.

Телефон:

(067) 66-088-66
(096) 55-816-99
(099) 058-40-02
(093) 706-32-22
E-mail: at.com@ukr.net

Адресa:

м. Львiв, вул. Окружна, 57А
Якщо Ви придбали товар у компанії АТКОМ, ми надаємо гарантію та післягарантійну підтримку, консультацію по телефону, допомогу у налаштуванні.
Як купити обладнання (ціна)?
- Завітавши до нас у виставковий зал;
- Зробивши замовлення через сайт;
- Зателефонувавши.
 Як відбувається доставка? 
- По Львову обговорюється індивідуально;
- По Україні вантаж відправляється компаніями вантажоперевізниками  САТ, Делівері, Нова Пошта, Інтайм, Нічний Еспрес, Автолюкс, Гюнсел. Міст Експрес.
В які регіони відправляється вантаж?
Львів, Донецьк, Черкаси, Сімферополь, Одеса, Київ, Чернігів, Херсон, Ужгород, Запоріжжя, Дніпропетровськ, Луцьк, Полтава, Житомир, Тернопіль, Харків, Чернівці, Суми, Івано-Франківськ, Севастополь, Крим, Кіровоград, Хмельницький, Рівне, Луганськ, Ялта, Миколаїв, Біла Церква, Дніпродзержинськ, Кривий Ріг, Мелітополь, Маріуполь, Бердянськ, Умань, Новоград-Волинський, Ковель, Стрий, Дрогобич, Мукачеве, Нікополь…